Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клапа за студено/топло дефект


warfather

Recommended Posts

На врътката за регулиране на топло/студено клапата реагира, но само в крайни положения. Когато е на крайно дясно си пуска горещо, а като я завъртя няколко зъба на ляво веднага минава на студено без да има плавен преход от топло към студено. Закачах я с едно вагком-че и не ми изписа грешка, но като влезна на канала който следи стойностите за положението на клапата забелязах, че стойностите са от 10-255. Ако врътката е на крайно дясно (топло) диагностиката показва 253 и в момента като мръдна връката в ляво 3-4 зъбчета стойноста спада бързо до 10-15 и клапата отваря напълно студено. Четох в руския форум с моя развален руски, че може и адаптация да се направи, но аз не успях. Въпроса е дали само с адаптация може да се управи или резистора на самата клапа е дал фира. Тези бейсик настройки които са на вагкома помагат ли нещо? Проблема ми е стар и когато времето е със средни температури е страшно защото или се пържа или зъзна. Приемам мнения всякакви ](*,) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.