Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Комплект съединител 240мм


Recommended Posts

Здравейте Продавам втора употреба комплект съединител от 1.9 тди-арл 2005г. Комплекта включва маховик, феродов, притискател и лагер помпа. Частите са 100% оригинални в доста добро състояние. Снимки ще кача при интерес за други въпроси тук в темата или на лс. Частите се намират в София за други градове изпращам с куриер тел. за връзка-0898 559 551 цена-350лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Продавам втора употреба комплект съединител от 1.9 тди-арл 2005г. Комплекта включва маховик, феродов, притискател и лагер помпа. Частите са 100% оригинални в доста добро състояние. Снимки ще кача при интерес за други въпроси тук в темата или на лс. Частите се намират в София за други градове изпращам с куриер тел. за връзка-0898 559 551 цена-350лв.

На мене ми е интересно ,поради каква причина го продаваш ,още повече че и си го свалил от колата,а какъв си сложил?

Сериозен съм,и не се заяждам! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Продавам втора употреба комплект съединител от 1.9 тди-арл 2005г. Комплекта включва маховик, феродов, притискател и лагер помпа. Частите са 100% оригинални в доста добро състояние. Снимки ще кача при интерес за други въпроси тук в темата или на лс. Частите се намират в София за други градове изпращам с куриер тел. за връзка-0898 559 551 цена-350лв.

На мене ми е интересно ,поради каква причина го продаваш ,още повече че и си го свалил от колата,а какъв си сложил?

Сериозен съм,и не се заяждам! smile049

Много добър въпрос, с риск да ми се смее цяла България ще ти обясня.Та значи всичко започна от това че си мислех че съединителя ми е заминал без да съм ходил на майстор. колата е сеат леон фр 2005 10мес. Колата нямаше никакви признаци на износен съединител да отбележа че имам минати 6000км в БГ. по табло колата е на 60 000км. имам софт от както колата е в бг няма да казвам от кой да не излезе реклама, все си мислех че нещо не е наред все ми се струваше че колата не върви/ демек ми боксува съединителя/ до момента в които не се набутах с комплект люк на стойност 1287лв. Да отбележа че нямах никакви шумове и вибраций от мотора /визирам демфера/ но главата ми е твърда след смяната на комплекта установих че промяна няма и сега затова го пускам за продажба комплекта както съм го свалил от колата. Когато сравних феродовият диск с новият от комплекта останах учуден че разлика дефакто няма и от там нататък ти е ясно, смених всичко а разлика НЕ сега не мисля да си върна стария а да продам новия звучи доста несериозно, все пак всичко се заплаща/труда/. По съединителя си стоят щампите на VW-AUDI. След като не намерих никаква разлика реших да го пусна за продажба, иначе никога не бих се вкарал във филм да продавам нещо счупено или износено. Мисля че някой ще остане доволен от комплекта съдейки по цената в магазина за нов ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.