Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам нужда от съвет - прекъсва след смяна на делко


tisho_shkodaVRC

Recommended Posts

Здравейте колеги , имам голям проблем имам шкода фелиция газ бензин от 5месеца карам само на газ до месец намах никакви проблеми докато не се развали делкото , смених го , но от тогаз тръгнаха проблемите почна да прекъсва на 3,4,5, и както карам губи фаровете и парното един колега ми писа,че може да е от свещите и тях смених без резултат нямам големи финансови възможности на този етап за някакъв по-сериозен ремонт моля за савет можели да е от некачествено делко имам едно което мога да събера при нужда Благодаря предварително за предложенията ....Аз съм от Севлиево :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледайте добре платката с релетата и при нужда презапоете масите на платката-тази с бушоните имам предвид .Едва ли е делко-след презапояването,ако продължи да се появява прекъсване-вероятно е комутатор.Нищо не пречи да се провери и делкото,както да се преповторят спойките и на гнездата на бушоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Провери си захранващия кабел и по точно накрайниците му.При мен новото делко беше без щифт,а на бубината с щифт.Смених го с кабел на Жигули и край с проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.