Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Зумер за забравени фарове


plam

Recommended Posts

Отказа зумера за забравени фарове.

Шкода Фелиция, 1.3 карборатор, 2001г.

Къде се намира и каква може да е причината,

Плафона в купето работи от бутона на предната дясна врата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зумерът се задейства само при включени фарове и отворена ЛЯВА шофиорска врата. По скоро бутонът може да е прецакан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е решен. Оказа се лоша връзка на зумера в/у. платката с предпазителите.

Намира се най-отгоре в дясно на платката.

За всеки случай проверих първо предпазителите.

Оказаха се здрави /11 и 19/. Възможно е 11 да не е правил добър контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте впредвид че зумера може да се включи и при изключени габарити, но включени задни светлини за мъгла. Това само за инфо някой като тръгне да излиза и е изключил светлините и му се включи зумера да знае от какво е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте впредвид че зумера може да се включи и при изключени габарити, но включени задни светлини за мъгла. Това само за инфо някой като тръгне да излиза и е изключил светлините и му се включи зумера да знае от какво е

Ем то при изключени габарити как ще включиш светлините на мъгла ? За да се включат даже мисля че трябва да си на фарове. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, за светлините за мъгла не съм го пробвал, но още утре ще проверя за всеки случай.

Би трябвало да свети индикаторната лампичка на таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте впредвид че зумера може да се включи и при изключени габарити, но включени задни светлини за мъгла. Това само за инфо някой като тръгне да излиза и е изключил светлините и му се включи зумера да знае от какво е

Ем то при изключени габарити как ще включиш светлините на мъгла ? За да се включат даже мисля че трябва да си на фарове. ;)

На габарити е достатъчно - отнася се и за халогените отпред ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моя шкодак като натисна копчето за светлините за мъгла автоматично ми светват и фаровете, и докато не го изключиш не гасне нищо и кат отвориш пищи... :-k странна работа са тия шкодаци :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина са странни шкодаците. Аз без да съм включил фаровете, светлините за мъгла не се включват.

Пък и фаровете се включват само на контакт и разбира се при работещ двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.