Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

чукане в завои


ivan68

Recommended Posts

Каре, амортисьор, тава на пружината ????????

Карето в завой трака постоянно , не чука еднократно. От много неща може да е. Много се дразня на тези въпроси. Ние как да гадаем от какво да е ? Трябва да се пробва и чуе , така не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се разхлопаха лагерите на предните амортисьори горе, особено десния. Най-много го усещам в завой, но когато мина през дупка в завой. Май е обичаен проблем за Фелиция, защото моята е на 30 700 реални километри и го има.

На друг автомобил ми пукаха пружините на предните амортисьори в завой и го чувах като едно чукане.

Но може на един канал да си провериш каретата, дали са скъсани маншоните, има голяма вероятност да е от тях. По принцип ако са каретата трака постоянно, но в началото може да се чува еднократно и по-леко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.