Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за диагностиката на Фабия 1.2


kuci

Recommended Posts

Здравейте! Имам въпрос отнасящ се до диагностиката на Фабия 1.2 година 2006г.,тъй като имам проблем с единия цилиндър.Мислех ,че са свещи и бубини,смених ги но проблема си остана.Проблемът се състои в това,че колата не може да се изфорсира,губи мощност и тресе двигателя.Колата е на 38000км и до сега не съм имал никакви проблеми от каквото и да е естество.

Много ще съм благодарен ако някой би ме насочил към какво да обърна внимание и ако някой знае колко струва в Еуротек диагностиката.

Благодаря ви предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, в кой град се намираш? Не е задължително да ходиш в ЕураТек, а просто в някой сервиз, в който знаят какво правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София съм.И аз това се чудя къде да я закарам или да ги доведа на място да замерят компресията,както съветва колегата.А иначе ще съм благодарен да ми кажете къде се занимават с такива като нашите коли,че от майстори вече ме е страх :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички включили се :) Оказаха се изгорели две бубини,късметлия съм явно :) Успех колеги и дано нямаме никакви проблеми от сега на татък :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.