Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с фабиа 1.2


jerykn

Recommended Posts

Здравейте колеги,шкодата забива на бензин и на метан,карах я на диагностика излиза дроселова клапа. Смених дроселовата клапа,педала за газта смених,датчика на коляновия вал,компресия мерих и пак проблема си остава дайте съвет? smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си кабелите към дроселовата клапа. Гледа на една фабиана майторами,как поеше единия пин,проявяваше същите симптоми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема с грешка дроселова клапа е решен,проблема е бил в дебитомера,вече непоказва грешка на дроселовата клапа,но забиването си остава,утре ше свалям гърнетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема с грешка дроселова клапа е решен,проблема е бил в дебитомера,вече непоказва грешка на дроселовата клапа,но забиването си остава,утре ше свалям гърнетата.

 

Е няма как от тук да ти кажем какво има, нещо бъркате или пропускате най вероятно... Такси ли е? на колко км, на газ ли е, напиши грешките тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такси е на 290000км,на 220000км смених двигатела с двигател от фолксваген лупо 1,2 6v който беше на 50000км,карам я на метан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се "запиша" , че ми стана интересно.

 

Еми записвай се, но като знам повечето таксита как се поддържат и какви глупости се правят за да се спестят 5лв със сигурност няма да може да помогнем на колегата без да се види колата...вариантите са много за проблема..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега може да е такси но неиздребнявам за 5лв,знам много добре че евтиното излиза винаги по скъпо. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе , то и моята е такси , ама си я поддържам прилично , а вероятно и предишния собственик не я е оставил на произвола...на мангалските шофъори.

 

Та , чакаме развръзката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

истърбуших катализатора който беше в доста окаяно състояние,но проблема си остава,следва сваляне на главата което ше стане можеби в понеделник,нова седмица нов късмет smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега може да е такси но неиздребнявам за 5лв,знам много добре че евтиното излиза винаги по скъпо. smile027

 

Ок, аз нищо не съм казал за теб, но повечето са така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора дето требваше да отвори двигатела прегледа я каза че за него проблема нее от двигатела, исчисти дроселовата клапа и педала на газта и за сега колата е добре. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светне ли ви EPC ако не ви е изгоряла стоп машинката, изчистете дроселовата клапа и педала на газта и ако не се оправи тогава търсете някой шарлатанин. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,шкодата забива на бензин и на метан,карах я на диагностика излиза дроселова клапа. Смених дроселовата клапа,педала за газта смених,датчика на коляновия вал,компресия мерих и пак проблема си остава дайте съвет? smile126

Педала който пробвах явно е бил преебан колегата който ми го даде си я е направил на жило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.