Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Шкода Октавия2 - 2.0 TDI на части


stambena

Recommended Posts

Всякакви части, без ламарините, Шкодата е на 65000 км - 2005г.Колата е блъсната и от ламарините не е останало нищо здраво, но има доста за разглобяване.Колата е в Шумен, пращам и по куриер.При интерес ще качвам снимки.

 

За контакти : 0896616381 - Станислав, или на лични.

Актуалните снимки на това, което продавате, са задължителни, ако не можете да поставите актуални снимки на предлаганата от Вас стока в темата си, моля свържете се на ЛС с модераторите на раздела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересна жабката над радиото... И аз искам снимки.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме интересуват двете перки на радиаторите (голямата и малката), те си вървят в комплект, ако не ме лъже паметта. Интересува ме и подлакътника, ако има такъв. Дано обаче колегата не е забравил темата и даде повече информация и най-вече снимки. Току виж сме си харесали повечко неща. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.