Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода фелиция 1.9D


VISKQRECO

Recommended Posts

Здавейте колеги имам Шкода фелиция от 1 год и малко ... Смених доста неща по нея ( Оптягаща ролка ,бастунчето към него , ремъци и т.н., водна помпа, хидравлична помпма също защото ми виеше не че сега се оправи мн с тая втора ръкака както и да е...) ВЪПРОСА МИ Е СЛЕДНИЯ МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!! Колата като цяло работи перфектно , но по принцип си спирам със скоростите и винаги когато спада в диапазона от 1500 оборота до към хиляда на 5 ,4 и най-вече на трета предавка има едно тресене Мисля че е от тампона от дясната страна на мотора или от този отдолу на скоростите за сега взех само този за отсега на двигателя (квадратния за 22,50 лв ...:D ) дали ще има ефект ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени тампона от долната страна на скоростите(трябва да е за FEL 1.9). Виж състоянието на тампона на конзолата, която свързва тампона на скоростите към купето. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.