Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

демпферова шаиба


chif

Recommended Posts

даите акъл , че днес видях шкодилака от страни на шаибата на коляновия вал стърчи някакво гума и ми казаха че е било демферова шайба, казаха ми 150 лева за нова , знаете има ли алтернативни варианти , дето да излезе по евтино ? мерси предварително.

пс алтернатива ли е втора употреба ако намеря , и от VW става ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега! Дай идея от къде си. Кой ти обяви тази цена? Втората употреба за мен не е решение. Не знаеш какво "има на ум" старата шайба. Може след 100км да се изправиш пред същия проблем. Освен това зависи и колко караш. Ако правиш дълги преходи през ден е едно а ако я палиш само в неделя(като мен) е друго. Иначе съм сигурен, че ще намериш поне 10 "оригинални" шайби на 10 различни цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такава шайба в магазина на Сточна гара в София. Струва 75 лв. Може да я испратят с куриер. тел. 02/9463188. Успех.

Ето, вече имаме два магазина с две цени. На мен ми обявиха цена от 67лв. за полска шайба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангел ти е написал къде да се обадиш , ама теб кат те влече обикаляй си магазините smile049

 

П.П. Дет се вика дори и да не си от София , има куриерски фирми .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щукна ми нещо на акъла , ама не знам колко е резонно в случая ... скрибуцането само при палене ли е или при навиване на волана ... ако е след палене много е възможно акумулатора да е на път и на алтернатора да му е трудно първите секунди след палене да го възстанови (ама това са само хипотези де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарах я на МАйСТОР :) отново и каза че е щото е от това че е слаб акумолатора и се товарело динамото, каза че ролките са добре ама можело да се е "окопала обтягащата ролка " и като я покарам още некой ден пак да намина да видел дали да е сменя.

Между другото и като навия волата почва пищене , като я покарам малко спира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година и аз смених и ролките и пак скрибуца отначало!

това си е болка, във всички форуми се оплакват вкл и в чехия.

Аз открих лек но е временно........

Спрей силиконов пръскаш спира и след месец, два пак се обажда и пак спрейче! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

колеги да ви кажа как си реших качествено и възможно най-евтино проблема :)

като вземете демферна шайба втора употреба има риск след 2 седмици да цъфне като старата , както стана и при мен :) но я смених за друга такава - пак втора употреба , но с тази разлика че цялата е метална , на нея пише ауди и vw :) цената и по моргите е около 50 лв :)

дано да съм полезен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.