Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Водородна клетка


JIJOMAMA

Recommended Posts

Здравейте,

случайно попаднах на обяви за такива клетки и съответния търговски сайт. Освен приказки "на брачеда приятел си сложи и е много доволен" то не съм виждал на живо.

В търговския сайт са дадени примери и то точно с шкода октавия 1.9 с ръчни където се казва, че икономията е 2л на 100 от 6,5 на 4,5 извънградско, което според мен не е реално аз с моя 2л двигател го постигам и то без такава система.

 

http://www.vim-fresh.com/?page_id=622

 

Има ли колега слагал такова нещо и с реално наблюдение?

Порових се из темите но са от 2011г. Сега просто всеки 2-ри в интернет предлага такива системи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и тия калпазани не са си слагали. JIJOMAMA я си отвори прединия капак и виж как изглежда колата ти с отворен капак!

Колата на най-горната снимка е О2, такава с двигател 110 к.с няма, а на отворен капак е О1, но май 2008 вече не се предлага с 110 к.с. дизелов двигател.

 

Edit: То било 2006г. производство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.