Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia 96 на части


Recommended Posts

Продавам Фелиция 96, 1,3 на части.

Тъй като колата е цяла и е в движение, качвам общи снимки. Ако някой се интересува от състояние на части, които не се виждат, ще ги снимам допълнително.Аз я бях пуснал и цялата, ама интерес (а бре уж имаше, купувачи има, ама плащачи не) . Обявата в мобилето изтече вчера и понеже и изтече и гражданската преди 3 дни, реших вече да заминава на части. Колата е в движение, освен ръждите по прагове и вежди, които си видял на снимките, другите неща са - малко изпуска от средното гърне, но може да се завари да изкара година-две и съвсем скоро скъсал се маншон на рейката, защото по гребена си има грес. Аз я карах до 9 ноември, когато сложих газ на новата си кола. Цената дето я бях пуснал беше 750лв, но ще кандисам и на 700, още повече, че се оказа, че за да я прехвърля, трябва да и платя данъка за 2012 и 2013 - регистрирана е на баща ми, който почина преди година и половина, а той беше 2-ра група и колата беше освободена от данък. Но никой нотариус няма да направи сделка без да и е платен данъка, след смъртта на баща ми. Иначе, единственото, което не е смянавано по нея от към ходова част са предни амортисьори и ляво вътрешно каре. Колата е с 8 джанти и газова с изпарител Ферони в гаранция до юни тази година

Всичко по колата е в пълна изправност, двигателя не гори масло - 10000 км. само смяна без доливане.

Давам цени на по - едрогабаритните части, за друго питайте:

Двигател-100лв. (засега без карбуратора и помпата, отдавна са ми заявени, чакам отговор)

Скоростна кутия - 100лв.

Алтернатор - 40 лв.

Стартер - 50 лв.

Пета врата (тя е 2000г), оборудвана - 50 лв.

4 комплекта по 2 джанти както следва:

2 бр.+ 2 летни гуми Дебица - 40лв общо за двете

2 бр.+ 2 летни гуми Корморан - 40 лв.

2 бр.+ 2 зимни гуми Корморан - 40 лв.

(всички гуми са на по 20-тина хиляди)

2 бр. джанти без гуми - 15лв. на брой

Фарове - 20 лв. на брой.

Газовата съм я пуснал в раздел Битак.

За контакти:

0877 48 00 25 Иван

Намирам се в София

post-1327-1384534527_thumb.jpg

post-1327-13845345271_thumb.jpg

post-1327-138453452723_thumb.jpg

post-1327-138453452731_thumb.jpg

post-1327-138453452743_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Продадено:

-газова уредба

-задна кора

-всички дръжки от вратите

-програмируемо реле чистачки

Купувач от форума очаква и карбуратор и бенз.помпа - пращам му ги тази седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новопродадени неща:

5-та врата, фарове, ляв калник, двете маски, странични огледала, челно стъкло, ламарините под двигателя.

В понеделник пращам бенз.помпа, карбуратор, стартер, табло.

Още дреболии за продаване:

-делко (оригинално) 30 лв.

-бобина 10лв.

-кабели високоволтови 5лв. (или комплект за трите неща 40 лв.)

-радиатор (купуван 2009г.) 20 лв.

-радиатор за парното 20 лв.

-турбина за парното 20 лв.

-казанче за антифриз - 5лв.

-казанче за течност чистачки с работещо моторче 15 лв.

-жило за газта 5 лв.

-жило за съединител (2010г.) 5лв.

-моторче за предните чистачки с механизма 20 лв.

-машинки за вдигане (сваляне) на стъклата на вратите 4бр. по 5 лв.

-бутони за габарити, фарове, доп. фарове, отопление задно стъкло, аварийни по 5лв. броя.

-вътрешен плафон преден 5лв.

-кори за вратите по 5 лв.

Има и още дреболии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Продадени:

двигател;делко;казанче за антифриз;2бр джанти.

Продават се и:

вътрешни карета 2 бр. (едното е 2011г. изминати с него около 10 хиляди) цена 15 лв.; другото е по-старо цена 10 лв.

външни карета с неупренови маншони (сменяни 2009 и 2010г.)цена 20 лв. броя.+подарък 2 нови маншона (но те са обикновенни)

полуоски - къса 5 лв. дълга 10 лв.

Цени на комплект:

ляво (вътрешно+къса полуоска+външно) 25 лв.

дясно (вътрешно+дълга полуоска+външно) 35 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Извинения за тези двама-трима потребители, които ми звъняха, но не вдигнах телефона.

До неделя не съм в БГ, така че пишете ми тук или на л.с., но не звънете на телефона.

След неделя 12.05. може да звъните.

Предварително Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пластмасовия бутон на задната врата-багажник?

Вратата е продадена цялата. Но ще попитам колегата, дали ще използва моята ключалка-бутон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Тъй като останаха по дребни неща от колата и скоро ще поеме към вторични суровини, предлагам модератор да закрие темата, а аз пускам нова, само за останалите части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.