Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблеми с паленето на Шкода Фелиция


batsheba

Recommended Posts

Здравейте,

прочетах доста теми, но не попаднах на подобен проблем.Става въпрос за шкода фелиция, бензин. Когато колата не е каране пали без проблеми след като я покараш малко и сприш в повечето случай не пали (понякога пали). След известно време около час колата си запалва. Колата ходи на стенд и там показва, че проблема е от датчика на коляновия вал, смени се с нов и пак същия проблем. Сега махнахме блокирането на двигателя от алармата да видим дали това не е проблема. Колата не е моя и съм доста невежа така, че ще ме извините ако нещо не съм обяснила както трябва. Моля за предположения от къде може да идва проблема. Иначе колата е в много добро техническо състояние. Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е от датчика на коляновия вал

 

Инжекцион ли е!?

Предполагам, че става въпрос за 1,3 инжекцион?

Малко помощ. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се беше разпоило кабелче в буксата на МАП сензора и беше започнала да гасне и в движение, освен че не палеше. Това в комбинация със зацапан датчик на коляновия вал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.