Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хидравлика на Фелиция


lucata

Recommended Posts

здравейте колеги проблема ми е следния- тече ми хидравлично масло и хидравликата ми почна да вие долях около 100 грама и се оправи и сега така карам и доливам докато не я оправя,гледам че е омаслено около рейката има един маншон гумен възможно ли е да е от него и долу-горе какви пари да си приготвя за ремонта,очаквам вашите мнения по въпроса smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейката ако си я свалиш ще ти излезе ремонта около 160 лв. Ако не можеш да я свалиш - още 50 -70лв за сваляне. Не си споменал от къде си за да те ориентирам към добър майстор, но щом така си решил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа...протичат рейките :mrgreen:

Обикновено се скапва семеринга от дясната страна и маншона се пълни с хидравлична течност.Смяната му не е философия.Демонтира се вътрешния накрайник,стопорната гайка с подходящ ключ,тефлоновата втулка се вади ....и чак тогава имаме достъп до семеринга. Ако няма нараняване на цементацията на пръта слагаме нов .Обикновено се разбива втулката,която е причина за съсипването на семеринга.

(Снимките са примерни,това не е рейка от шкода,но невярвам да е по различно!)

6003530w.jpg

 

тук съм отбелязал виновника smile092

 

6003532h.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега от Бургас съм имам приятел майстор но още не съм я закарал при него,но като гледам сам не мога да се справя,ще гледам скоро да я закарам че сега имам доста работа и не ми остава време поздрави и мерси за помоща s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.