Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фелиция помощ


динило

Recommended Posts

Здравейте, вчера си купих Шкода Фелиция 1.3 карбуратор 1998г. с верига. Ходих по майстори относно тракането на веригата, които ми казаха че било от оптегача, бил е пластмасов и е счупен, затова тракало.Въпросът ми е има ли оптегач - няма ли? и какво точно да сменя? Някои казват верига, семеринг и гарнитура това било в комплекта. Моля дайте ми съвет! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и честито за новата придобивка. Безаварийни километри ти пожелавам. :)

 

Веригата ти НЯМА никакви обтегачи!!!

 

Сменай комплекта, както си написал.

 

поздрави :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ако кажеш и откъде си може и помощ да получиш.

Виж майстори във форума и се консултирай с тях. Или поне разгледай белия списък. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем съм мераклия,ем съм притеснен,дали няма проблеми с двигателя!?ти ме успокои ,всякви майстори и глупендари,нямат представа какво има под капака :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти пък сега си се шашнал - ей го де е Пловдив. Отскачаш до там и докато обърнете по биричка с местните юнаци, колата си ще я познаваш наизуст ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега и аз съм от Пазарджик малко са хората в нашия град които разбират от този двигател, не си оставяй колата докато я правят без своя надзор че може и само да си платиш без извършване на качествен ремонт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно мие да се запознаем!Вчера ми се случи нешто странно,ми се видя.Карах колата кам 15км на бензин,на едно кръстовище да превключа на първа,колата изгасна и после неможах да запаля доста време.Дръпнаха ме до газ станция,сложих малко газ и запали от първия път.Да не би карбуратора да е запушил или от дъжда или нещо друго?Петков,как може да се видим да хвърлиш един поглед на колата и да ме светнеш малко,че съм невеж?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.