Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Часовник


caprise

Recommended Posts

Вчера взех една красива Фабия, 2002 и сега се мъча да настроя часовника, успях, обаче , когато тръгна ми се включва вместо часовника температурата навън, а аз искам да си гледам часа. Как да го направя,че не успявам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно имаш бордкомпютър. С бутона на върха на лостчето за чистачките, натискаш в една посока докато се появи часовника на дисплея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пак го смени на температура да не се притесняваш :) като застудее колата отчита да ти покаже температурата навън като приоритет затова става така.

с копчето нагоре/надолу на върха на ръчката за чистачките можед а си гледаш и моментния разход и средния, гориво за още колко километра имаш и от колко време се движиш с колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пак го смени на температура да не се притесняваш :) като застудее колата отчита да ти покаже температурата навън като приоритет затова става така.

с копчето нагоре/надолу на върха на ръчката за чистачките можед а си гледаш и моментния разход и средния, гориво за още колко километра имаш и от колко време се движиш с колата :)

А с кратко натискане на бутона RESET (отдолу на лостчето), можеш да сменяш кой брояч на изминати километри и среден разход да ти се показва (от дясно на показанията има малки цифрички 1 и 2).

Ако задържиш по-дълго бутона RESET, нулираш съответния брояч - 1 или 2.

Броячи 1 се нулират след определено време на престой на колата. Не съм сигурен точно колко, нещо от сорта на 1-2 часа. Брояч 2 е по "паметлив". Нулира се с RESET или след определени километри (достатъчно много).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря. Получава се. Сега обаче видях,че от дясно прозореца, като го отворя, не се затваря, само от мойта страна успявам да го затворя с втория бутон и се стресирах пак:))

Освен това знаете ли във Варна кой инсталира автоматично гасене на фаровете, дадоха ми телефон, но човека бил извън страната два месеца, цената била 30лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

ка

 

Вчера взех една красива Фабия, 2002 и сега се мъча да настроя часовника, успях, обаче , когато тръгна ми се включва вместо часовника температурата навън, а аз искам да си гледам часа. Как да го направя,че не успявам?

 

кажи как настрои часовника,че и аз сега това се мъча да направя но не успявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някаква игра със завъртане на бутона на таблото в ляво за часовете и в дясно за минутите (ако не бъркам) ... ако не стане , гасиш акумулатора и го включваш в 12.00 на обяд :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря. Получава се. Сега обаче видях,че от дясно прозореца, като го отворя, не се затваря, само от мойта страна успявам да го затворя с втория бутон и се стресирах пак :))

Освен това знаете ли във Варна кой инсталира автоматично гасене на фаровете, дадоха ми телефон, но човека бил извън страната два месеца, цената била 30лв.

Над старата газостанцията във Възраждане има автомивка,сервиз за общи услуги и електричарчета които са читави...

Две аларми съм слагал при тях-без грижи,а и други неща по тоците са ми правили през годините...мисля,че ще ти свършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Мисля че ти трябва автоматично палене на фаровете :). Аз от една година си сложих едно реле по схемата от форума и нямам проблеми, само вечер трябва да си ги пускам. Метода на монтажа е простичък имаше схема из форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.