Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Черен петък в Техномаркет.


Цецо75

Recommended Posts

Техномаркет симулират черен петък. Казвам симулират, защото намаленията са смешни. Предимно на телевизори и то на моделите които не са атрактивни, са намалили с 20-30% (те иначе перманенто са си на 10-15% отстъпка).

 

Както и да е, ама в магазина е пълен ташак: В работно време (петък по-обяд) вътре е лудница от хора в работоспособна възраст, с блясък в очите и зяпнали усти, бутат се като овце, карат се и изнасят по 2-3 телевизора в количка. Все едно живота им зависи от това.

 

На гишетата за кредити(изплащане) се вият опашки :) Вероятно тия същите, вечерта ще псуват правителство, банки, международното положение и озоновата дупка пред новия си телевизор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайтът им също блокира. :) Иначе някои неща имат прилична отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разпродажба на залежала техника. Интересните неща са единични бройки и повечето са запазане от самите служители. Аз намазах един хладилник, но ще ходя другата седмица да го взема. Ако нямате познати в Техномаркет, не си хабете нервите и времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До два дена всичко, което е останало ще излезе в онлайн магазина им. Предния път беше така и тогава си накупих някой неща. Иначе в Бургас беше, като на война... и 90% пазаряха на кредит...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чиста психология.... хората се връзват и пазаруват...за мен замисъла на този вид промоции ми харесва, друг е въпроса, дали нещата изкарани на промоция си струват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна глупост :) Цялата промоция... Общо взето... нещата са си на същите истински цени, не на надутите за преди "промоцията"... Грубо казано :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е баш тъй. Намалят се миналогодишните модели и то драстично. Моментът е много удобен за пазаруване. Например средно хубав телевизор е намален от 1499 ( колкото е струвал цялата минала година) на 999 лв. За мен си е супер изгодно. Де да беше и с колите така- всяка година да падаха старите DOT-ове с 40-50% . :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се , че си проверил дали го има наличен, защото повечето изгодни и хубави неща са единични бройки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Карфур е същото. Най-фрапиращото е 40" Смарт ТВ на Тошиба от 1149 на 749 лв., което ама хич не е лоша оферта. Само дето лизинга не е без оскъпяване. И не е черен петък, ами хепи уикенд - петък, събота и неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Карфур днес гледах хладилниците (че моя скърца като пред умиране) обаче половината ми бяха непознати като марка и май няма да взимам от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си поръчах един тв от варна ,ще чакам отговор събота дали е останал в наличност от 1100 лв намален на 500

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я па дира на примоция автоматична машина за леп.

От тия ...дето тураш сичко вътре и след няколко часа вадиш готова продукция. smile092

Те нещо такова....http://sapirshop.com/Hlebopekarna-900-1 ... -SP-1446-D

Също така и пералня с МЕХАНИЧЕН програматор,без никакви наченъци на електроника в нея.Задължително чисто нова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко пак разгледах сайта и са се появили още нови неща с намаление. В Технополис и в Зора също са пуснали намаления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се разходих до Техномаркет да разгледам какво що има на промоция, тъй като има неща които бих си закупил от там... Съветвам ви, ако имате намерение да ходите там, за да си купите нещо да се въоражите с доста време и търпение, тъй като паркингът е препълнен с автомобили, а вътре всеки редящ се на касата е закупил поне един телевизор, а има хора който са с по телевизор и още неща :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След не много дълго чакане - не повече от 30 минути, половината от които мина в колебаене между 24" и 32" - накрая се сдобих с 32" менте за скромните 400 лева, което да замени гръмналия за 6 години Самсунг smile150 .

Но в Техномаркета в СкайСити все едно беше паднала бомба - търкалят се кашони и парчета от стелажи по пода, празни места по стените, народа купува само телевизори. Така че черен-кафяв мен ми свърши работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повече от ясно е, че тия вериги имат хипер много застояла стока и дебнат подобни "промоционални дни" за да я разкарат. не знам защо толкова много хора се връзват

народа като чуе промоция и губи и малкото останал акъл.

 

това е като киното в четвъртък, по-евтино е с левче, ама има 10 пъти повече хора отколкото в сряда или петък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Карфур днес гледах хладилниците (че моя скърца като пред умиране) обаче половината ми бяха непознати като марка и май няма да взимам от там.

Амчи обади се бре. За колеги винаги измислям нещо. Кой каза, че трябва да купуваш от Карфур. Ше ти намерим хладилник като за теб.

 

Я па дира на примоция автоматична машина за леп.

От тия ...дето тураш сичко вътре и след няколко часа вадиш готова продукция. smile092

Те нещо такова....http://sapirshop.com/Hlebopekarna-900-1 ... -SP-1446-D

Също така и пералня с МЕХАНИЧЕН програматор,без никакви наченъци на електроника в нея.Задължително чисто нова

1. Има едни на Gorenje на цена 139 лв. в магазина. Ако те интересува ше проверя на каква цена може да се вземе за теб.

2. Пералня с механичен програматор - има........втора употреба. Ако търсиш нова няма 'а та огрее. Всичко 'нги е електроника и нови технологии. Кви са тиа механики. Ората напредват! Ти къ а мислиш таа работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо,тя електрониката е хубава,ама като се скапе струва почти колкото нова пералня.В повечето от случаите не се ремонтира съответния модул за управление,а се заменя с нов. Не че и механичния програматор не се прецаква,ама е доста по-надежден.Имам пералня която е на 14 г. За това време съм сменил само една помпа за 20 кинта . Работи перфектно,обаче я налегна корозията и за това търся друга.Ама като гледам какви боклуци се продават на пазара,нищо чудно да я разглобя и да си оправя ламарините. smile049

Така че...ако ми дадът гаранция поне 10г. може да си купя и електронна пералня smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо,тя електрониката е хубава,ама като се скапе струва почти колкото нова пералня.В повечето от случаите не се ремонтира съответния модул за управление,а се заменя с нов...
:smt017

Това с електрониката го ям от една година със съдомиялна Горене. Проблема в платката на програматора е малък, по всяка вероятност само един кондензатор е за смяна, но в сервиза искат да ме изцакат с нова за 300 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямате много опции. Електроника вече се слага и във фурни за вграждане, а в хладилниците е от доста отдавна.

 

Бисо ква а таа пералня дето е толко изгнила бре? Кажи ми марка и модел.

 

Izolini напищи ми и ти модела на съдомиялната и кога си я купувал. Имам приятел, който ремонтира платки. Току що говорих с него и ми каза, че не всички подлежат на ремонт. Зависело от модела. Каза още "Дано да не е от китайските на Midea". Там ремонта бил или много скъп или невъзможен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Бисо е една от най-популярните перални в България - Siltal (ELIN, Elektrohaus) SLT 045 / 048 / 060 / 085 / 105 / 125 / 12 H/C (втората цифра показва оборотите на центрофугата). В продавалника има поне 3 обяви за пералня на части:

 

http://prodavalnik.com/siltal-slt-048x-na-chasti-s-povreden-programator-i10999047

 

http://prodavalnik.com/rezervni-chasti-za-siltal-i13191847

 

http://prodavalnik.com/peralnya---siltal---sls-50-zt---na-chasti-i16567091

 

http://prodavalnik.com/siltal-chasti-za-peralnya-siltal-i16275735

 

......и т.н. други обяви за цели перални

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.