Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Черен петък в Техномаркет.


Цецо75

Recommended Posts

ELIN SL-045X

Трябваше на времето да си купиш пералня с казан от инокс/хром-никел/ или така наречената неръждавейка smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

народа като чуе промоция и губи и малкото останал акъл.

Колега, аз пуснах темата във VWclub форума. Да ти кажа и аз вече се чудя къде ми е бил акъла. Може би защото баща ми имаше клиентска карта за Техномаркет още от 2000 г. насам и абсолютно всичката техника, освен компютри, сме пазарували от там последните 13 години. До миналата година, когато се опитаха да ми откажат рекламация на един стенен часовник не сме имали никакви проблеми. Затова и пратих родителите ми сами да купуват телевизор. Не съм си и помислял, че по този долен начин ще им пробутат употребяван телевизор... То ако не бях аз сигурно нямаше и да разберат и щяха да си го гледат.

 

Промениха се времената, обслужването вече е по-важно от всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izolini напищи ми и ти модела на съдомиялната и кога си я купувал. Имам приятел, който ремонтира платки. Току що говорих с него и ми каза, че не всички подлежат на ремонт. Зависело от модела. Каза още "Дано да не е от китайските на Midea". Там ремонта бил или много скъп или невъзможен.
Съдомиална машина GORENJE Модел GVI 553, без дисплей. Не съм я купувал аз, заварих я в апартамента, защото го купих с цялото обзавеждане. Най-вероятно е купувана 2002-2003.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.