Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спирачни апарати Вартбург


maxrpm

Recommended Posts

Момчета, положението е трагично. Спирачни апарати за Шкодата 120 ка, нови, няма. Помня, че едно време се говореше, че стават. Намерил съм десен вартбургов, може да намеря и ляв.

 

Който нещо помни от едно време, нека каже, пасват ли на супортите? Да ги купувам ли или не? Защото, ако стават, ок, ама ако не, парите не са си малко !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А супорти от 130 можем ли да намерим? Или да си направим на струг/фреза или с помощта на друга машина?

 

@patologa_ds Написал съм, че "няма апарати за Шкодата 120ка", предполагам първоначално ще ги сложа на нея, пък после може и да ги пробвам за малко на бъдещото ми BMW E46 или Е36, но съмнява ме това да стане, с него само ще свалям мадами, а през останалото време ще си возя части за Шкодата smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера темата - май... smile001

 

Като няма да са оригинални:

Супорти на лазера, ама преди това си намери хубави апарати БРЕМБО. Какъв е проблема точно!?

 

Има няколко обяви за части втора ръка за 120. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс, защо не минеш през Симо на зоопарка? Той има 10-тина Шкоди за части. Може и да намери два читави апарата. Виж за евентуалната цена нищо не мога да кажа smile027 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора ръка апарати има и на колата, имам и един мост на балкона. И 4-те са пострадали от ДОТ4 :D

Няма ли ремонтни комплекти да си възстановиш твоите?Предполагам са им разложени гумичките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам цял преден мост(оборудван) от шкода 130 свален от моята кола и го продавам целия за 150 лв. без коментар. Имам и комплект спирачни маркучи(4 бр.) за него. Спирачните маркучи се продават за 30 лв. отделно.Намира се в София. GSM 0887693727 Ангел. Успех в търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая така ще стане. гумички през половин година, докато не си намеря апарати. Вариант 2 е шестица от тотото и да взема к-кта за 5 стотака.

 

P.s. Някой може ли да даде супорти 130 за модел ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.