Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам части за Шкода 105/120


Recommended Posts

Здравейте продавам следните части за Шкода 105/120

1 преден мост в отлично състояние - 60 лева

2 курмилна кутия отново в отлично състояние 30 лева

3 двигател от 105 на оригинални килметри без правен ремонт работи отлично каран само на бензин 100 лева

4 скоростна кутия 4 степенна без проблеми по включването на скоростите 50лв. (имам няколко бройки кутий при интерес ще има избор :) )

5 заден мост в добро състояние с мокри полуоски и 4 степенна скоростна кутия (някои от тампоните са за смяна но няма нищо фрапантно) 120 лева

6. 4 врати някои с кори други не в добро състояние със стъкла и машинки по 18 лева вратата (с малко ръжда по тях)

7 преден капак 10 лева ( с малко ръжда по него)

8 заден капак 10 лева (и тои има малко ръжда)

9 задна маска 20 лева

10 греда под скоростната кутия 2 броя по 25 лева бройката (едната е с тампони другата без)

Всичко в интериора също се продава ако някои го интересува да пита защото още не съм направил опис тъй като там има някои неща които стават други които са за хвърляне така че след като ги огледам ще добавя списък и с тях но ако има интерес питайте за конткретни неща търся и отговарям в какво състояние са.

 

За снимки искам да се извиня предварително, че не мога да кача тъй като за момента съм без фотоапарат, а с телефона надали ще се разбере нещо ако може модераторите да не затварят темата до 2 - 3 дни ще се постарая да наснимам всичко и да ги кача.

 

Частите се намират малко извън Пловдив, но за Пловдив няма да има проблем до ден два да се видят. Цените подлежат на коментиране.

За контакти на ЛС или arcemond@gmail.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.