Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Двигател за шкода фелиция


nikolai777

Recommended Posts

Интересува ме какъв двигател ще легне най-лесно в коша на шкода фелиция, просто колата си ми е хоби, не ми се разделя с нея... но ми се ще и да върви малко повече от сега (1.3), но за да се случи това мисля да започна с двигател... като за начало...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересуваме какъв двигател ще легне най- лесно в коша на колата... просто колата си ми е хоби неми се разделя с нея... но ми се ще и да върви малко повече, но за да се случи това мисля да започна с двигател... като за начало...

Ако искаш да върви повече,обаждаш ми се,показвам ти моята пенсионирана бегачка,качваш се,караш,оставям те да и се порадваш малко,после се разбираме за цената,стиска ме си ръцете,плащаш,и.........вече си в отбора на ШКОДА КЛУБ България с една прилично бърза кола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко повече от 1.3 върви 1.6АЕЕ.Такъв може да се сложи с най-малко изменения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.