Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Модификация фарове фелиция


gogalov

Recommended Posts

здравеите колеги от няколко ден ми е влязла една муха в главата и се чудя дали може да стане, Идеята ми е следната намерих си лупи за фарофете със сички компонети кам тях и ми се иска да си ги монтирам и да сложа един ксенон които ми изостана от предишната кола и да ли да се захващам изопщо . smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кристални стъкла от къде ще вземеш за тез фарове ... то не е само до лупите , ами и оптиката на стъклото ... дали е с лупа или без с тез ребра по стъклото пак ще разсейва и заслепява smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единият вариант е да направиш това...

Skoda-Felicia-tuning-by-Iwan-1.jpg

 

Другият вариант е да направиш това....

felicia_29.jpg

 

А третият вариант е да пуснеш на свобода мухата дето ти бръмчи в главата smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де колеги.... до кога....

 

Защо в тоя форум само задаваме въпроси, някои ни отказва и мераците потъват в дълбините на канала.

 

Колега моя съвет е пробвай. Няма не възможни неща. Колко ще ти струва опита... стари фарове в форума колко искаш.

 

Хайде да ти помогна. Глеткай тука какво правят хората дет им стиска.

 

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=53&t=315577

 

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=53&t=324436

 

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=53&t=201704

 

 

Дерзай, покажи на , че може...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена зависи от келвините и от фара ако е качественна лупа с подходящите келвини дали ще уморява. Ако е така трябва всички нови коли да те смазват от умора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си забелязал няма нито една нова кола с оптика в стъклата , всичко е дибидюс гладко , защо ли :-k

Отделно всички китайски ксенони не подлежат на никаква стандартизация - нито е спазено фокусното разстояние , за келвини не говорим (всички светят синьо) , а дългите на Н4 са просто невероятни ... аз за себе си стигнах до извода - оригинални ксеноноеи лампи с лупи и кристално стъкло на фара е по-добре отколкото китайски ксенон с релефно стъкло smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е повече от ясно.

 

Показал съм теми от друг форум, в които е описано как се прави стъклото гладко как се монтира истинска лупа на заводския рефлектор и тн. Колегата да си взема решения има достатъчно за четене.

 

Китайски ксенон без лупа в нормален фар е повече от кофти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги малко бях болен и несъм влизал 2 дни, Та така да си доидем на думата лупите са ми от шкода октавия и са си оригинални със ксенона колата си беше много добра но един спря в мен и вкара задницата до седелките и това ми остана само от колата. но стига съм се обеснявал, захванал сам се да разлепям един фар ама как са го залепили ми се расказа играта па ще пробвам какво ще стане. па живот и здраве може до година нова кола знаели човек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти пожелая бързо оздравяване !

Мисля си все пак , че може да останеш без светлини с тез лупи , защото до колкото знам там на О1 се водят фарове за мъгла (демек светят на 5м. максимум) , но не съм сигурен дали това до къде ще свети зависи само от лупата и другото това не е ли с Н7 крушки ... демек как ще подкараш дълги и къси в една лупа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... на О1 се водят фарове за мъгла (демек светят на 5м. максимум)...

Аааа не е баш тъй. Светят си достатъчно далече с Н1 крушките. А с ксеноновите ше светят още по. Питай Василий Берковски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.