Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Загубена капачка на маслото!


Sevi79

Recommended Posts

Днес ми замириса на изгорели газове в купето при пуснато парно, но чак вечерта като се прибрах погледнах под капака да видя от къде може да е, и останах учуден че я няма капачката на маслото. Въпросът ми е дали се продават отделно в магазините или трябва да търся по моргите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ги по магазините 4 - 5 лв. с уплътнението но не сa с качеството на заводските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ги по магазините 4 - 5 лв. с уплътнението но не сa с качеството на заводските.

Което ще значи че се напукват и кривят и после пак нова :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм с такива дето се "напукват" вече повече от 10 год. на Формана и 5 на Фаворита и съм сменил само едно уплътнение на формановата капачка smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното в цялата капачка е в същност уплътнението. Купи си една стара капачка и си земи едно уплътнение от ЕТ, струва дребни пари и капачката става нова. Трябва да се вади относително трудно, като се опече уплътнението и става хлабава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното в цялата капачка е в същност уплътнението. Купи си една стара капачка и си земи едно уплътнение от ЕТ, струва дребни пари и капачката става нова. Трябва да се вади относително трудно, като се опече уплътнението и става хлабава.

Да по скоро уплътнението беше опечено и капачката се вадеше с два пръста!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.