Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Силно пукане


petkov23

Recommended Posts

Колеги при навит пълен ляв и почна да изправям или рязко тръгна да завивам се чува едно силно пукане някъде отпред, преди се чуваше доста рядко, сега е почти всеки път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каре на полуоската -това се знае ,когато се чува такова пукане,може да е сухо/няма грес по него/ или е повредено ,което е по-лошото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност не е сухо, скоро сменях един от маншоните и съм ги оглеждал и четерите, възможно ли е нещо друго да прави така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери горе бомбетата - McPherson - ите - да не би да са разхлабени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са макферсоните разхлабени ... пружината пука , ама защо да каже някой дето е намерил решение на това пукане ... аз мога да се похваля , че съм сменял всичко (без пружината) на една Фелиция и тя пак си пука ... вярно почна близо 2 години след смяната , ама си пука smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е шарнир ще скърца като стар гардероб докато въртиш волана и чат-пат на мокро ще спира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Примен също имаше пукане и неможеше да се установи каквое, но след смяна на дясно вътрешно каре, пукането изчезна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.