Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

 

преди 39 минути, Logrus написа:

Като живо същество я описва.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

https://www.tiktok.com/@balkansknow/video/7331048532528450849

Кратък наричник по шофиране!

Редактирано от PIIIcoppermine
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Доживях да видя и това..

Screenshot_2024-04-30-17-57-31-280_com.browser.tssomas.thumb.jpg.707a549c5f91df7a03db7f85ae78ff61.jpg

на някой ако му се наложи да прави основен ремонт , да пише , ще му пратя сайта 🤣

  • Объркан съм 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не съм разгледал всички предишни страници, но се надявам да не се повтаря. Попадна ми случайно някъде от мрежата.

img_1_1715030530287.thumb.jpg.8f0d6d209ffd46c4f11b8386ff329d1b.jpg

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно време беше станала много фешън неправилната употреба на 'между'.  Даже по новините ни обясняваха каква е разликата между сините и между червените. Или между Пловдив и между Пазарджик.

Тогава много обичах да питам каква е разликата между крикодила?

 

- Каква е разликата между крокодила?
- М?
- Че е два пъти по-дълъг, отколкото зелен.
- Как... така?
- Ами... зелен е само отгоре, а е дълъг и отгоре и отдолу!

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е от теорема за крокодила, учил съм я в СМГ 🤣🤣🤣

Теорема 1: Крокодилът е по-дълъг, отколкото зелен.

Доказателство: Като погледнем крокодила отгоре, той е дълъг и зелен. Като го погледнем отдолу, той е дълъг, но не е толкова зелен. Следователно е по-дълъг, отколкото зелен.

 

Теорема 2: Крокодилът е по-зелен, отколкото широк.

Доказателство: Погледнат отгоре крокодилът е зелен на дължина и на широчина, но е широк само на широчина. Следователно е по-зелен, отколкото широк.

 

Теорема 3: Крокодилът е по-дълъг, отколкото широк.

Доказателство: От Теореми 1 и 2 следва, че щом е по-дълъг, отколкото зелен и по-зелен, отколкото широк, то следователно е и по-дълъг, отколкото широк.

  • Одобрявам 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За @Izolini, две одобрения от мен! но няма такава опция. Второто ще го направя на друг негов пост, към който съм безразличен, дори и несъгласен.

 

image.thumb.png.5511c84cfe4a8a9ea00880c1d75c0df1.png

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, maxrpm написа:

Истинските мъже , късат скапаната капачка!

 

Истинските мъже изобщо не консумират напитки от бутилки с такава капачка (освен ако не е разфасовка 2л, пълна с домашна скоросмъртница или вино, но тогава капачката така или иначе не е оригиналната - в крайна сметка, всепризната аксиома е, че ако шише от кóла е с капачка от фанта, значи вътре най-вероятно има ракия!). Истинските мъже пият бира от стъкло/кен/халба/буре/бъчва или други, по-големи по вместимост, съдове, пропорционални по размер на размера на истинския мъж и усещането му за жажда!

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод истинските мъже...

Преди време се въртеше тема или дискусия, как паркирате, напред или назад. И някой влезе с бутонките, аз съм е..ч и винаги паркирам напред. Нещо в този смисъл. Цялата дискусия умря. Сетих се за това онзи ден, с новите места в центъра с паркиране назад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасни са , някои ако стърчи, като нищо ще го удариш , отделно че лентите са супер тясни , пълна скръб е , аз къде цял живот съм "газ до ламарината" , там карам с 20 на спирачка.... Паркиране там - ХАХАХАХА .... ХАХАХАХАХАХАХА 10 места на кръст , ама модерни, красиви , 10 москвича, ама червени.... :) Света още не може да се оттърве от ладите , ама вече няма и тях къде да ги паркират , но зелената жигула комби на патриарха и синята 2107 на Ботев , са си там... От време на време мяркам и 120 ката на Ботев, ама явно човека е мърляч, щом колата не е в гараж , сигурно вози тухли и цимент със спортна кола ... Думи нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.