Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Кръговото на сточна и кръговото на Мария Луиза , са ми много тегави , там с тея сфетофари е най - лесно да се удариш, пък на сточна кой е с предимство , никога не е ясно. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещнах най-жалкия беемвист в България , най - бавната Шкода от ШКБ да му бие ляв мигач с 60, на 10 см от бронята. Toй , не знаеше ,че бързам да се прибера, но се влачеше като на парада на първи Май. А аз отзад бях "Айде , моето момче , това маи и осмак не е! :) "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност изобщо не е разбрал, че му се напъваш, иначе щеше да останеш в точка 🤣

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Izolini написа:

Със сигурност изобщо не е разбрал, че му се напъваш, иначе щеше да останеш в точка 🤣

Не съм сигурен , то маи и шестак не беше , щом го подпира умряло 1,4 ... Този човек, беше срам за всички беемвисти за мен. :) Той , сигурно , пеша като ходи, в земята гледа , да не му се смеят хората , че така си кара беемвето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз , туко що се сетих за нещо позитивно в полицая BMW-ист. Като спре Шкода , няма да иска да и напише акт за превишена скорост, щото вече е карал BMW... :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, maxrpm написа:

Аз , туко що се сетих за нещо позитивно в полицая BMW-ист. Като спре Шкода , няма да иска да и напише акт за превишена скорост, щото вече е карал BMW... :)

Това някакъв милиционерски хумор ли е, че нещо не схващам...?🤔

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, ghost_rider написа:

Това някакъв милиционерски хумор ли е, че нещо не схващам...?🤔

Единствените коли , на които съм правил път с 120 ката , са BMW , Audi и Mercedes. Ако една Шкода , задмине друга Шкода, това е от уважение към човека, защото и двамата знаем че караме спортни коли. Говорим за 120 ката , не за тоя умреляк BXW- то , него и колоездач ще го мине докато си бута колелото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес засякох една от новите патрулки. Настигнах я, свирнах и им вдигнах палец на полицаите, съответно ми отговориха. Не са лоши новите им коли. Сега остава да ги използват по предназначение, което изключва криенето в храсти и зад всевъзможни постройки.

IMG_2597.thumb.jpg.a711a13207c37fc96dcde33a70469ba5.jpg

 

IMG_2598.thumb.jpg.f4432d881d38f10a1764dea2cae250fc.jpg

 

IMG_2599.thumb.jpg.ccbe5ddb6f1cb762f3b901daf2db28a4.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Mishelle написа:

Днес засякох една от новите патрулки. Настигнах я, свирнах и им вдигнах палец на полицаите....

 

IMG_2598.thumb.jpg.f4432d881d38f10a1764dea2cae250fc.jpg

 

 

 

И аз вчера засякох едно от ултра необходимите BMW-тЯ за над 130 000 лв на брой (добре че са само 35 засега)... на АМ Хемус  на около 15-20 км от Варна посока София. Висяха на лека катастрофа заедно с един Рапид (полицейски) , нали са магистрални ...

Пръст и аз бих вдигнал , ама няма да е палец. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправете ме, ако греша, но тия коли са купени с цел да се ползват по магистралите (вече дори в множествено число ;) ). И е смешно полицията да патрулира по магистралите с 1.4 101 коня ;) И, ако почнат и да ги ползват по предназначение, примерно за извеждане на тия дето са се закотвили в лява лента със 120, ще е голяма стъпка в правилната посока. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закупуването на точно баварците, и то М-кови, си е живо позьорство и разхищение според мен - просто някой, на достатъчно висок пост, е фен на марката и "съвсем случайно (жив късмет, ри'иш ли) е спечелил от лотария" чисто ново БМВ....веднага след сключването на сделката. За нашата реалност Голф-овете са далеч по-подходящите и практични автомобили.

Напълно подкрепям, че МАГИСТРАЛНА полиция трябва да разполага с по-можещи автомобили от Астра 1.6 и ноКиа, ама като цяло....абе българска раЛта. Са ще почакам седмица-две и ще се разходя до сервиза на БМВ да видя на колко нови патрулки вече са разказали играта (гледАх го тоя филм с БМВ F650 моторите - след няма месец бяха помляли на половината картерите) 😁

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, PRR написа:

Поправете ме, ако греша, но тия коли са купени с цел да се ползват по магистралите (вече дори в множествено число ;) ). И е смешно полицията да патрулира по магистралите с 1.4 101 коня ;) И, ако почнат и да ги ползват по предназначение, примерно за извеждане на тия дето са се закотвили в лява лента със 120, ще е голяма стъпка в правилната посока. 

 Викаш , натрупани с М пакет 380 к.с. BMW е по-малко смешно за български милиционери ? Защото Голф с 190 кс / Octavia vRS 230+ кс / Superb 280 кс или други немогат да бъдат магистрални ?

И ... Идеята не е да се извеждат тия дето карат с 120 а тези дето карат с над 150-160 ....

Много по-приемливо и логично за мен беше да се вземат цивилни коли , ако ще се дебнат по магистралата....

Ама , късно е вече .

За манталитета на МВР-то ... БеЕмВе ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Mishelle написа:

Сега остава да ги използват по предназначение, което изключва криенето в храсти и зад всевъзможни постройки.

 

Не схващам какво е предназначението на тия кенефи :) Може би и други не схващат, ама аз да питам нещо:

1. ще гонят кого? Този с еднакви букви и цифри в номерата? Защото тези карат коли по над 300 коня, които никой не гони, дори не ги спират, защото такива просто не спират нито на палка, нито на буркани.

2. ще гонят Шкода Октавия 1.9 ТДИ или Ауди А3 1.8Т чипосано с 200км/ч ли? Смисъл, сериозно ли е това? И като почнат да се гонят какво ще стане? Мармалад? Масова катастрофа или какво? Полицаите могат ли да ги карат тия кенефи?  

3. ще гонят GSX-R 1000 или Ninja 1000 или CBR 1000 или какво? И за какво ще го гонят? Да го стигнат, ама не могат да го бутнат да се размаже с 280км/ч. Не схващам.

4. магистрали ли, какво беше това? То ограничението е 90км/ч на повечето места - къде точно ще се гонят (разгонват)? Имаме 2 магистрали, които се ползват горе-долу добре, а другата не е готова... Тези готовите с тия обратни/грешни виражи кой ти бърза и бяга и не знам си какво си... Или пък ще трябва да стигнат от София - до Бургас/Варна за 2 часа и затова им трябват такива коли? 

 

За мен лично това е изключително безсмислена покупка, като в тия коли много скоро ще се возят едни шефове на едни РПУ-та, а не служителите им :) И... едни други събират капачки за линейки, пък повече от 50 милиона лева ще прашасват, защото едно обслужване на тоя кенеф струва колкото една Астра или Киа. ;) 

 

Като не изпълних полицейско разпореждане да се върна на ония Ковид КПП-та и ме настигнаха с Киа 1.6 - абе бая си вървеше :) Питаха ме защо бягам и карам с 200км/ч - викам им, ако вие сте карали с толкова, за да ме настигнете, аз си карах със 130км/ч, ама имах преднина. Та, вървят си с 200км/ч тия (чи)Кии, което е напълно достатъчно, мисля.  

 

Едни гуми не могат да им купят на тия магистралните бегачки.... Пълна повърня и смях в залата, ама океееей ;) "Капачки за в бъдеще".

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, shaft написа:

 

Не схващам какво е предназначението на тия кенефи :) Може би и други не схващат, ама аз да питам нещо:

1. ще гонят кого? Този с еднакви букви и цифри в номерата? Защото тези карат коли по над 300 коня, които никой не гони, дори не ги спират, защото такива просто не спират нито на палка, нито на буркани.

2. ще гонят Шкода Октавия 1.9 ТДИ или Ауди А3 1.8Т чипосано с 200км/ч ли? Смисъл, сериозно ли е това? И като почнат да се гонят какво ще стане? Мармалад? Масова катастрофа или какво? Полицаите могат ли да ги карат тия кенефи?  

3. ще гонят GSX-R 1000 или Ninja 1000 или CBR 1000 или какво? И за какво ще го гонят? Да го стигнат, ама не могат да го бутнат да се размаже с 280км/ч. Не схващам.

4. магистрали ли, какво беше това? То ограничението е 90км/ч на повечето места - къде точно ще се гонят (разгонват)? Имаме 2 магистрали, които се ползват горе-долу добре, а другата не е готова... Тези готовите с тия обратни/грешни виражи кой ти бърза и бяга и не знам си какво си... Или пък ще трябва да стигнат от София - до Бургас/Варна за 2 часа и затова им трябват такива коли? 

 

За мен лично това е изключително безсмислена покупка, като в тия коли много скоро ще се возят едни шефове на едни РПУ-та, а не служителите им :) И... едни други събират капачки за линейки, пък повече от 50 милиона лева ще прашасват, защото едно обслужване на тоя кенеф струва колкото една Астра или Киа. ;) 

 

Като не изпълних полицейско разпореждане да се върна на ония Ковид КПП-та и ме настигнаха с Киа 1.6 - абе бая си вървеше :) Питаха ме защо бягам и карам с 200км/ч - викам им, ако вие сте карали с толкова, за да ме настигнете, аз си карах със 130км/ч, ама имах преднина. Та, вървят си с 200км/ч тия (чи)Кии, което е напълно достатъчно, мисля.  

 

Едни гуми не могат да им купят на тия магистралните бегачки.... Пълна повърня и смях в залата, ама океееей ;) "Капачки за в бъдеще".

Не бе , Венци , просто някой полицай е бил беемвист и е решил да се изхвърли за колегите си , защото е гледал много американски филми... :)

  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, shaft написа:

 

...

Такива са повечето. 2014 та в акта бяха написали че те с Астрата, са ме гонили с 120ката , но аз не съм се подчинил. Реално те караха зад мен , пуснаха бурканите и аз отбих в дясно ... :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.