Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Здравейте, някои може ли да ми каже, дали това са 2-те джаджи за регулиране на предния фар на Фабия 2 преди фейс-а? И ако са това коя е за вертикала и коя за хоризонтала и в коя посока какво става? Поздрави!

post-2406-0-25790900-1435130621_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете според вас с коя кола да дойда на събора? Коя искате да видите. Изтича Го то на фелата и имам възможност  да ги switch - на. 120 ката е в по - добро техническо състояние, по бърза е и харчи по - малко бензин.  Дали да шофирам кола с 2 различни цвята 1200км ? Как мислите ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви хиляда и двеста(!!!) км, бе Саше? Иначе, с която на теб ще ти е най-удобно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След събора отпрашвам директно при жени по плажно облекло в района на Бургас. Мен ми е по - удобно и по - приятно с 120ката, пък и знам че ще ме закара и ще ме върне безпроблемно, но ме е страх ,че без ГТП за тези километри ще ме спрат 1274006 пъти :( Трябва да пътувам евентуално само нощем .

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Бургас и обратно са не повече от 800км! За без ГТП, глобата е 10 лева, за "жените по плажно облекло"  - браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Бургас и обратно са не повече от 800км! За без ГТП, глобата е 10 лева, за "жените по плажно облекло"  - браво!

Без ГТП директно си те спират от движение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без ГТП директно си те спират от движение!

:PDT_Armataz_07:

Саше, щом се каниш да минеш 1 200 километра, значи можеш да извадиш 40 лева за ГТП

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да мине ГТП с 2 цвята на купето е ... отзад е на сив грунд.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота направо като ходя до селото , ще ги питам на отиване тея дето правят ГТП, ако кажат "Да" правя една ГО всичко е ок ;) Ще обикалям морето с 120 ка , както когато бях на 11 :banger_2: Поне знам че навсякъде съм пипнал, няма да ме остави и ще си карам с кеф.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако там ти се направят на интересни - свиркай. Ще се опитаме да измислим друг пункт, където не са буквоеди  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес , колега ме подсети че аз не съм им плащал данъка за 2015 на 2 те шкоди и може би ще е твърде голямо пресилване за тоя месец. Другия ще взема акрилна бойчка, ще я пръснем в оригиналния цвят и всичко ще е точно. Няма смисъл този месец да насилвам нещата ... ;) Молим се  макса да ни закара и да ни върне без ядове, пък може и някоя стопаджийка да повозим и се надяваме да си изкараме весело, да се видим с познати и да се запознаем с нови лица на пистата :banger_2:

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече почти два месеца ще станат, откакто не ползвам активно бялото пате. Причината е пускането в експлоатация на новата отсечка на метрото до Бизнеспарк-а. Снощи ми се наложи да изкарам колата и изненада! По съвет на колегите от форума дърпам ръчната спирачка, за да избегна "клатенето" в покой. Ръчната беше блокирала и няма мърдане. А напред, а назад. Превключих на "R", после на "D" и най-накрая успях. Не смятам повече да пипам ръчната, особено през зимата.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темата се коментира спиране при наклон, а не спиране на колата за продължително време. За бъдеще да знаеш, че не се оставя на ръчна, като ще престоява дълго време. Другото ако няма да я караш дълго време, трябва да се погрижиш и за акумулатора, тъй като и той ще се разреди, съответно скапе.

Редактирано от ID A
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темата се коментира спиране при наклон, а не спиране на колата за продължително време. За бъдеще да знаеш, че не се оставя на ръчна, като ще престоява дълго време. Другото ако няма да я караш дълго време, трябва да се погрижиш и за акумулатора, тъй като и той ще се разреди, съответно скапе.

:doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, здрасти,

Дайте акъл за стелки - Октавия 1. Държа да са гумени, черни и да пасват перфектно. Всичко останало е без значение. Гледам тези : http://www.avto.bim.bg/Gumeni-stelki-komplekt-4-broq-Germany-PETEX-za-SKODA-OCTAVIA-ot-1996-do-2004_p34126m561.html- Октавия от 1996 до 2004. Някой купувал ли си е НЕуниверсални за Октавията? Да даде препоръка?

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, купувал съм такива стелки /каквито си харесал/ за Пасат и БМВ, дори цената беше сходна, но не от този търговец, а от познат с магазин - пасват идеално, почти не миришат, здрави са и приятно меки.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, в ЕТ нямат ли? Защото 65 левчета са оригиналните за О2 в Еуратек, та тези ми се струват малко скъпички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз зимно време със с гумени от ЕТ и ако помня правилно, цената им беше под 60лв. Честно казано, при положение, че оригиналните са по-евтини, не виждам смисъл от колебание ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Здравейте. Sauber, мисля че това са гумените стелки за Octavia I: http://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/carpets/ruber-foot-mats-for-octavia-i-cars/0/1/6/43/1001Разликата в цената между тях и "неоригиналните" да е 15-20 лв., което не е много. Аз на рапид-а сложих оригинални гумени стелки и съм изключително доволен - пасват идеално, няма "дъх" на гадна гума, чистят се много по-лесно от текстилните. Впрочем, къде изчезна справката за цените на аксесоарите и резервните части по номер на сайта на ЕТ?

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички! Благодаря за отговорите!

Хич не ми и мина през главата да търся оригинални - нямам обяснение защо. Мисля още днес да звъня в ЕТ, но нямам представа дали биха имали на склад за по-старите модели? Ще пиша при всички положения какво се е случило.

 

Аз съм с оригинални от ЕТ и нямам забележки.

Препоръчвам ги.

 

Колега legaltk, ако не те затруднява, можеш ли да качиш една снимка как стоят? Бих ти бил много благодарен!

 

Успешен ден на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.