Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Офф- аз съм с мокетени на Петек в Аудито (не предлагат ОЕМ за тази антика) и съм мега доволен от качеството им. Естествено, при опция да купиш ОЕМ с 20 лв разлика, чуденката почти отпада :))

 

10171290_10152152844178616_8541762986322

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички! Благодаря за отговорите!

Хич не ми и мина през главата да търся оригинални - нямам обяснение защо. Мисля още днес да звъня в ЕТ, но нямам представа дали биха имали на склад за по-старите модели? Ще пиша при всички положения какво се е случило.

 

 

Колега legaltk, ако не те затруднява, можеш ли да качиш една снимка как стоят? Бих ти бил много благодарен!

 

Успешен ден на всички!

Довечера ще пусна снимки.

Сутринта оставих колата в ЕТ за смяна на масла и филтри и още не съм я взел.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, много ще съм благодарен!

Иначе звънях в Еура Тек. Имат черни налични, 61 лв. са. Това е доста добра цена, предвид това, че стелки се купуват 1 път. Мисля в Петък да се разходя до там, ако ми харесат на твойте снимки =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, много ще съм благодарен!

Иначе звънях в Еура Тек. Имат черни налични, 61 лв. са. Това е доста добра цена, предвид това, че стелки се купуват 1 път. Мисля в Петък да се разходя до там, ако ми харесат на твойте снимки =)

Да, аз питах днес следобед /преди 2 часа/ заради теб и ми казаха, че имат - 60,80 лв.

 

 

   Здравейте. Sauber, мисля че това са гумените стелки за Octavia I: http://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/carpets/ruber-foot-mats-for-octavia-i-cars/0/1/6/43/1001

 

Същите са - не миришат, меки са, добре се измиват и имат крепежни елементи за закрепване за пода, но аз не съм ги монтирал.

Има известно износване до педала за газта. :moto:

Ето снимки - https://picasaweb.google.com/101005306684605138344/oeQWpI?authuser=0&feat=directlink

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sauber, имай предвид, че аз когато търсех стелки за Съби, в ЕТ нямаха оригинални и ми предложиха т.н. "заместващ продукт/артикул"!

Обаче, въпросните стелки, нито бяха качествени, нито добре изглеждащи, да не говорим че миришеха на гума от два метра и то през найлона...

Поискай да ги видиш, преди да платиш, а ако и на теб ти предложат "заместител", който да чакаш да ти доставят, имай "едно на ум".

Аз си поръчах от СуперШкода - прекрасни са, не миришат, дойдоха за пет дена, а цената беше същата като на "заместителя" от ЕТ, единствено доставката ги оскъпи с 12 лева.

Лошото е, че на сайта им, не виждам за О1...

Поздрави

 

П.С. Пак казвам - немските стелки, които си харесал, са добро решение.

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Благодаря отново на всички за обратната връзка! legaltk - Хиляди благодарности за труда! Задължен съм ти и имам да почерпя! Изглеждат "спи града"! =) Още веднъж - много благодаря!

Боре, аз по принцип преди "око да види, ръка да пипне" не купувам. Правя го само от китайските сайтове, защото там цените варират между 3 и 20 лв. и не ми пука. В петък ще пиша дали са се опитали да ме извозят =)

 

   Шофирай само със специални чепици и няма да се изтъркват.  :tongue_1:

Моите не се изтъркаха, а се прокъсаха. Предполагам се дължи на постоянното миене и вадене и слагане за целта...Освен това, стелките като не са оригинални и започват да се самонаместват и огъват по формата на пода и...Оригиналните които е качил legaltk сигурно ще надживеят колата =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах такива на О1, преди години, но мойте бяха сиви. Взех ги с колата и изкараха 8год и 150х км. Леко на петата на десния крак се бяха протрили накрая. От хубава гума са и като всички оригинални за шкода имат ръб, който ги прави като легенче и при евентуално разливане на течности има шанс да не попадне на мокета. Не миришат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-736-0-63601100-1435899555_thumb.jpg

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех стелките днес =) Тъпото е, че се разкарах до ЕТ в Надежда и се оказа, че там нямат. Върнаха ме на Тотлебен, а Шоурума там ми беше на 1/3 от пътя до Надежда. Ама важното е че се взеха =)

Друго си е да е оригинално:

 

20150703_140009.jpg
 
20150703_140021.jpg
 
20150703_140126.jpg
 
20150703_140246.jpg

 

 

p.s. - Преди някой да ме е прехранил, че пода е сив, а съм взел черни - така си ме кефи! =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналното си е оригинално. Никога не съм съжалявал когато съм дал екстра пари за нещо оригинално. В случая със стелките даже не съм дал и повече =)

 

п.с. - Мисля да си взема една такава Октавия да си ходя до мола с нея :crazy:  

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли нещо изкуках или на този Супърб му е доста добра цената? Другите с подобно оборудване и състояние (или поне това видно от обявата) са с по 6-7 хиляди на-горе?!

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11435936088967401&slink=a1v5f6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някое видео което показва как кола с отворени прозорци се мести от въздушната струя при скорост над 120 -130 , защото един приятел не вярва  и искам да му покажа че е възможно.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , отворените прозорци повишават челното съпротивление и съответно разхода , ама да се мести чак ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случвало ми се е с фелата на околовръса , карам си със 13Х в лява лента и изведнъж ме завихря , не ме измести много, но си е кофти преживяване. Да бях с 120 ката, да кажеш лека предница , но уви ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се е случвало много пъти на АМ Хемус по виадуктите и при затворени прозорци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успехът на Skoda притесни Volkswagen Концернът променя плановете на чешкия производител.. интересна статийка в инвестор.бг... 

 

Чак пък такова притесние да ги тресе ФВ че да ударят балтийката на кросовърчето не вярвам ама кой знае...

 

http://www.investor.bg/novini/444/a/uspehyt-na-skoda-pritesni-volkswagen--198171/

Редактирано от paradox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някое видео което показва как кола с отворени прозорци се мести от въздушната струя при скорост над 120 -130 , защото един приятел не вярва  и искам да му покажа че е възможно.

Има на MythBusters тест за разхода с отворен и със затворен прозорец с климатик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да иска 4 стикера върху алуминиево фолио за капачки за джанти.

Диаметъра на стикерите е 60мм и не блестят с топ качество. Подарък са :sorry:

11709715_10153005751438616_3167871237464

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да иска 4 стикера върху алуминиево фолио за капачки за джанти.

Диаметъра на стикерите е 60мм и не блестят с топ качество. Подарък са :sorry:

11709715_10153005751438616_3167871237464

Колега, аз проявявам интерес, но настоявам или да ги платя или да почерпя. Точно такива търся. Пусни ми на лично едно телефонче, моля те

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.