Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Праха по колата е част от емоцията, заради която съм там. Заради тоя прах изпускам събора, ама няма как. Не случайно един от девизите на феновете е "FEEL THE GRAVEL". Рали без прах, не е рали. Мойта Шкода го знае, това и е четвъртото посещение и сега не беше най-мръсната. Да ме беше видял мене...

 

Апропо, аз не съм в тоя форум заради колата, а заради хората. И в живота съм така - важни са хората и техния кеф. Колата си е кола. Не и робувам. И нова RS-ка да си купя, пак така ще излгежда след рали, ако ще да ме заплюете за това, такъв съм си и маниаците като Венци и Сами го знаят. :) То затова на клубни снимки моята кола я няма, а на събиранията спирам отделно. Пепеляшка :)

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Праха по колата е част от емоцията, заради която съм там. Заради тоя прах изпускам събора, ама няма как. Не случайно един от девизите на феновете е "FEEL THE GRAVEL". Рали без прах, не е рали. Мойта Шкода го знае, това и е четвъртото посещение и сега не беше най-мръсната. Да ме беше видял мене...

 

Апропо, аз не съм в тоя форум заради колата, а заради хората. И в живота съм така - важни са хората и техния кеф. Колата си е кола. Не и робувам. И нова RS-ка да си купя, пак така ще излгежда след рали, ако ще да ме заплюете за това, такъв съм си и маниаците като Венци и Сами го знаят. :) То затова на клубни снимки моята кола я няма, а на събиранията спирам отделно. Пепеляшка :)

 

Е, ти пък сега да не се впрегнеш? Постът ми беше с шеговит привкус, затова и сложих плезещо се човече накрая. Естествено, че хората са по-важни от колите. А пък това кой как си гледа колата и до колко й робува е друга тема, предлагам да не я зачекваме. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво да се впрягам, както казах, хората ме знаят. Щом ме търпят на сбирките и не ми обикалят колата от 10 метра, значи не сме толкова зле (аз и колата де). :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, ще ходя до Белско Бяла (3 дена), Краков (2 дена), Катовице (2 дена) (Bielsko Biala, Krakow, Katowice) - ще се разкарам малко по тия маршрути. Бил съм във Варшава няколко пъти по работа... не ме грабва особено. Мисля, че в Чехия задължително ще се мине, няма как да се изпусне това нещо, просто! Та... ще видим за 7 дни какво ще се получи :) Малко работа, малко разходка - идеално ще стане. Благодаря за информацията за биричката, това нещо ще се използва по предназначение :D

 

Иначе, оня ден я минах почти цялата Словакия - нямаше ремонти по магистралите никъде, само по малките планински пътища, лелей душичката ми се напълни, когато пред мене имаше една Фабия 1 RS дизелче, оня я разпори по завоите, а как да остана назад и аз... двамцата сме карали в калъп - страхотно се изкефих. Като спряхме, обаче, хората с мене повръщаха... :( явно съм се вживял твърде много, ама така е - като видях перфектно сух и чист от всякакви камъчета асфалт и нямаше как да му простя...

 

Средния разход за 2300 километра е 5.9/100 с климатик нон стоп - дори и през нощта, 4 човека и никакво пестене - "лабо с газта" колкото може, както казват сърбите, съм го давал навсякъде, освен в населените места - там лекичко.

 

В Неделя, живо и здраво - палим нощес. Ако се докопам до нет по държавиците - ще пусна нещо снимчета, ако има, ако няма - като си дойда.

 

Иначе, ако ми стане такава колата, ще пометна на място :D После не мога да я изчистя - филтри, милтри, бози... направо ще приплача :D не мога така аз... иначе и аз го разбирам, че е просто кола, ама за мене не е баш така...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става, когато имаш две леви ръце и сприхав характер :nea:

 

11774640_10153029930623616_1925293093_n.

 

П.С. мисля, че ще успея да го възстановя, купих го да си тествам способностите :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах волан донор, но го изхвърлих :blush:

Мисля да изрежа и залепя парче гума, като 'китосам' с винилов филер за кожа и гума по ръбовете на кръпката- прави чудеса и след боя не се познава къде е интервенцията. Ти какви идеи имаш :tell_me: :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://radioenergy.bg/article/vnimanie-ne-vklyuchvaite-klimatika-na-kolata-vednaga-sled-postavyane-na-klyucha-v-starteraполезна статия относно употребата на климатик в кола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това safety car ли беше или някой пренадъхан фен?

Нищо и няма - даже възглавниците не се отвориха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко стана с усилватоРа?

 

Мисля че историята приключи поне за сега. Присъдата е 2 кондензатора и 1 транзистор са си били заминали. Монтирах си всичко и сме :banger_2: . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги имам един малко лаишки въпрос,сменях задните накладки (за първи път сменям задни накладки),направих всичко както си беше,обаче сега барабана не влиза въпроса е как се прибират накладките ?

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да препоръча в София човек за хонинг и вероятно шлайф на цилиндър за скутер 125 цц, че буквално му пръснах буталото и сега трябва да взема ново бутало, но кой ремонтен размер не знам.

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иб@х мааму.Требе най-сетне да си купя кола с климатик. 

Спрял съм се на два типа таралясници. VW passat с алуминиеви носачи и VOLVO V40 -пародия на комби.  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иб@х мааму.Требе най-сетне да си купя кола с климатик. 

Спрял съм се на два типа таралясници. VW passat с алуминиеви носачи и VOLVO V40 -пародия на комби.  :blush:Ла

Лятото си отива след 2 седмици, помисли дали си струва заради единия климатик сега да купуваш? Пък ако му е дошло времето за друга Go, go, go

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.