Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

По- добре са от нас!!! :nea:

 

При това в пъти!

 

@sauber: Не си единственият, който е ходил в Румъния, и ние сме ходили неведнъж, и, да, ОПРЕДЕЛЕНО СА ПО-ДОБРЕ ОТ НАС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра са си, пълнят си затворите с бивши управляващи със скоростта с която кърпят дупки и преасфалтират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По- добре са от нас!!! :nea:

 

 

При това в пъти!

 

@sauber: Не си единственият, който е ходил в Румъния, и ние сме ходили неведнъж, и, да, ОПРЕДЕЛЕНО СА ПО-ДОБРЕ ОТ НАС!

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото им предимство е в броя на населението. Друго не ми е направило впечетления да са по-добре от нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над 5-6 пъти съм бил там. Обиколил съм почти всички интересни места. Стоял съм по няколко дни. Направи ми впечатление, че при първите ми три ходения бяха много кротки и им завидях, и на пътища, и на поведение, супер беше...последните два пъти бяха миналата година - по пътищата са станали страшни гадове!!! Направо 90% са малоумни!!!

 

За всичко останало си живеят хората добре, като ги гледам... Като цяло впечатлението ми е добро за тях, пак бих отишъл, страната е хубава.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото им предимство е в броя на населението. Друго не ми е направило впечетления да са по-добре от нас.

е, като изключим, че икономиката им, за разлика от нашата, не е съсипана/окрадена/приватизирана за жълти стотинки, и че значително по-добре се справят от нас с корупцията на високо ниво (то не че е особено трудно да се справиш по-добре от нас в това отношение, щото ние не правим АБСОЛЮТНО НИЩО), си прав - в друго не са по-добре, дребна работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да не работят, че като ходих преди 2-3 седмици за към Трън, цялата Люлинска до кръговото бях с 200. Ако се появат фишове ще се срещам с Борето за консултация. 

На Люлин хич не е тестово. На последния тунел посока Перник е и вече съм виждал 2 фиша от там.

 

Боре, тука не съм съгласен с теб. Може да се направи като хората замерването на средната скорост за участък от пътя. Ти в момента разсъждаващ като юрист, търсейки слабости и вратички. Ама ако се направи цялата процедура внимателно, от екип хора които могат да покрият цялата необходима материя - не само юристи или само математици, тогава ще си е напълно приложимо. Ама предпочитам да продължим тая тема на живо/жива бира, щото е много обширна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото им предимство е в броя на населението. Друго не ми е направило впечетления да са по-добре от нас.

 

Абсолютно съм съгласен. Много хора си правят изводи за Румъния от посещение в Букурещ или крайморските селища. И там имат едни дупки, дето като влезнеш и се чудиш колко века назад си върнал. Точно като нас и при тях има концентрация на пари в няколко точки...

 

Иначе са същите.... като нас. Имат малко повечко природен ресурс де.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не искам да знам колко добре или зле са румънците ;) Далеч по-интересно ми е как да стане по-добре при нас. По възможност, без да гледаме в чуждата купичка, ако ме разбирате ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца бяхме служебно в Букурещ, час пик 8-9 ч. сутринта - същото като при нас само че много по-оживено. Тесни улици, имаше ремонти, съответно засичания, изпреварвания срещу насрещно движещите се коли, минаване на червено яко свиркане и псуване, на извън градското като няма полиция всеки кара с колкото може. Другата седмица май ще пробвам моста на Русе, пък ще видим, казаха ми макс. 45 мин. за преминаване, тъй като отпускарския сезон бил свършил, но...ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми,не гледам в паничката,или тенджерата. Излизам на улицата и, Дачия! 

Въобще не ми пука, колко добре или зле са,България е много зле!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работното ауди беше контузено от неграмотен майстор при смяна на клеморед е потрошил таблото с уредите и докато му сложа новото табло, се наложи да натоваря Фабията. Представи се отлично :banger_2:

 

 

12021779_10153139201433616_704419941_n.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:fiu:  За книжарниците на тъщата са.

Между другото, ако на някой му трябват учебници или книги, да казва, ще издействам да ги вземе на цени в издателството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца бяхме служебно в Букурещ, час пик 8-9 ч. сутринта - същото като при нас само че много по-оживено. Тесни улици, имаше ремонти, съответно засичания, изпреварвания срещу насрещно движещите се коли, минаване на червено яко свиркане и псуване, на извън градското като няма полиция всеки кара с колкото може. Другата седмица май ще пробвам моста на Русе, пък ще видим, казаха ми макс. 45 мин. за преминаване, тъй като отпускарския сезон бил свършил, но...ще видим.

Букурещ не е Румъния,както и София не е България.

В малките им населени места,особено в Югозападна Румъния е същата дивотия и цигания.

Мръсно,кучета,дупки,неокосени и неподдържани банкети,каруци,мангали.

Иначе Букурещ е много хубав град,с красива архитектура,отлични хотели и търговски центрове.

Направи ми впечатление,че по МОЛ-овете цените,обърнати в БГ левчета са равностойни.

Което не може да се коже за заплатите в двете страни,членки на ЕС от 01.04.2007г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук-там по пътищата има някакви нови камери, които висят над платното... Квадратни и малки, имат диоди, не са като големите кутии отстрани на пътя... Онзи ден на Хемус при Правец видях, че са сложили - тези скоростни ли са или преброителни?

Към Перник около Драгичево също се намират...

Ако са скоростни - лошо...

 

Поздрави

 

Преброителни са.

 

Тези камери, както сподели PRR са преброителни (за момента), защото са слагани по европроект,

в който е заложено да се използват САМО за статистика... иначе снимат номера и скорост, изчисляват междуосие и тонаж...

засега се пазят само данните за номер и скорост...  от тези камери, които имат захранване :) ... повечето за сега са просто плашила :)

за средна скорост в момента се извършват тестове, но скоро и това ще е факт... 

сега остава държавата да измисли как да "заобиколи" условието на европроекта и да почне да  ни сурвака ...

 

относно фишовете, които са получени от пътя за Перник - не би трябвало да са от тези камери... може би са от мобилни :unsure:

 

дано да съм бил от полза :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля в Неделя да отскоча да Крайова в Румъния през Оряхово. Нещо интересно там да препоръчате или за нещо да внимавам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай при качването на ферибота, с това ниско ниво на р.Дунав.

Виждал съм ТИР как откача броня.И огледай хубаво платформите на ферибота.

Не помня коя,румънската или българската,стърчаха железа и възможноста да срежеш,сцепиш гума е 100%-ова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръкопляскайте! :banger_2:http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,7417.msg94011/topicseen.html#msg94011

Редактирано от fulcrum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако напишеш и официалното класиране ще е супер , защото Митака напоследък е станал много скромен (знам за подвизите му в едно международно рали от лятото , ама и за него нищо не казва) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, Кире! Адмирации и за двама ви с Митака!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако напишеш и официалното класиране ще е супер , защото Митака напоследък е станал много скромен (знам за подвизите му в едно международно рали от лятото , ама и за него нищо не казва) .

Докторе в PDF файла в линка на Класик форума е класирането. Митака  е първи , аз съм трети(макар и не с Шкода) Но на Розова долина живот и здраве

ще се постарая да го шия с чехословашки конци! Все пак сме отбор! :flag_skoda:

п.п. Чакаме те с бързия Форман в класик Шкода тим.

Редактирано от fulcrum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hi: то трябвало да са влезе с регистрация за да се види файла .

Формана не знам кога ще стане :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.