Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

От няколко дена чета за някаква бензиностанция във Варна /VM нещо си май беше/ която свалила цените на горивата в цяла Варна имали нещо подобно или е поредната медийна авантюра с информацията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз чета същото. На Марешки била тази верига. Истина е иначе, ама до кога ще продължи е въпроса и дали няма да решат да се разширят и в други градове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,че ние от един месец вече караме на 1.70 нафтата.

Лукойл и омв също на тази цена продават

100 октана е под 2 лв.

Редактирано от bega4kata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в сайта който даваше информация за цените на горивата по отделни бензиностанции (в момента не си спомням как се казваше) от доста време първите 10 места с най-ниски цени са окупирани от бензиностанции от Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moмчета какво ви е мислите за движението по Булевард Ленин. Откакто се появи новата лазерна камера , средна лента 60 , лява 80, от практикер до орлите... Май ще си останем последните карали адекватно по това шосе... :D Ще разправям на внуците как дядо им е карал там с 15х на младини :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сложиха ли знак за камера там? Или го раздават бракониерски ако някой се върже и не обжалва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, защото, доколкото чух от приятел камерата "снима" вече, но още не са уредени документите с доставчика и все още не "пише" Фишове. Направи ми впечатление още онзи ден, че само аз карам адекватно, викам си нов път  но добре че разбрах навреме!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми значи, Саше, сега е момента да минеш от там най-джигитски! Вярвам в теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със 120ката съм минавал с 15х и са ме возили с 17х с Опел Омега Б 2,5TDI, в Омегата слушахме ей това

незаменимо е за магистрала, след 2:20 можеха да напишат акта направо на дясната кубинка щото настъпва сама. :D . Свърши вече тая далавера, но за мен е изнервящо няколко километра по прав път с 80, мотора спи на 2100оборота на пета , кофти е, все едно съм чужденец на Sofia sight seeing ... Споко има междуградски пътища , ако ми се докара ;) Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......... но за мен е изнервящо няколко километра по прав път с 80,........ ... Споко има междуградски пътища , ако ми се докара ;)

 

Така е Саше .... там е 90   :tongue_1:  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига съм писал такива постове, че прекалявам. Против правилата на форума е да се подстрекава нарушаване на Българското законодателство. На някоя среща ще ти обясня как се кара към Нови Хан със 120 ка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,че ние от един месец вече караме на 1.70 нафтата.

Лукойл и омв също на тази цена продават

100 октана е под 2 лв.

Имаш ли някакви впечатления от горивата на ВМ?

Чета от това, че са супер до това, че са пълни боклуци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според моя Свирец (Whistler нам къф си), камерата от около седмица не работи. Преди това още от моста над Малинов я Фащах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледайте какъв филм ще стане - всички ще се гневим на 145 лв. и накрая Слънцето ще каже от мен да мине - 97 лв.

http://fakti.bg/bulgaria/162173-nai-masovata-vinetka-stava-97-leva

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според моя Свирец (Whistler нам къф си), камерата от около седмица не работи. Преди това още от моста над Малинов я Фащах...

Ще пиша аз на дядо си коледа да ми купи един свирач , май си е полезно ,а за винетките аз го очаквах още от година - две ... Инфлация , не че няма дупки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледайте какъв филм ще стане - всички ще се гневим на 145 лв. и накрая Слънцето ще каже от мен да мине - 97 лв.

  
Той е от КГБ/ФСБ, ти не знаеш ли?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Германия събори берлинската стена '89 , България я построи 2015 :nea:

Кой малоумник прегради така тунела на Люлин , отгоре на всичко стеснили толкова лентите , че кола и камион трудно се разминават , а линейките има да си вият когато е задръстено до второ нареждане (таз вечер на една и трябваха 20 мин. само да прекоси тунела) ... и велоалеите по Т.Александров и Н.Мушанов са прекрасни - минават през вички шахти , които от време на време са без решетки :doubledown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С прекрасната Шкода... почти не минава и ден без разочарование.

 

Важното е да сме живи и здрави!  :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 ... и велоалеите по Т.Александров и Н.Мушанов са прекрасни - минават през вички шахти , които от време на време са без решетки :doubledown:

Това, че минават през всички шахти е вярно, но са им сложили капаци и дори са поизравнили с асвалт тези, които бяха пропаднали доста. Говоря за велоалеята на Тодор Александров между Константин Величков и Мария Луиза, защото минавам често от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова са равни , че един младеж вчера сутринта се изплющя доста здраво в една от шахтите на Н.Мушанов ... изобщо какво правят велоалеи на пътно платно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност са си свършили работата с г..а на някои места, не съм минавал по Мушанов. 

А че са на пътното плътно, ясно е, че просто отбиха номера и сега, ще се бият в гърдите, че са направили незнам си колко километра велоалеи. И все пак по-добре да я има, макар и на пътното платно, малко повече се съобразяват шофьорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moмчета какво ви е мислите за движението по Булевард Ленин. Откакто се появи новата лазерна камера , средна лента 60 , лява 80, от практикер до орлите... Май ще си останем последните карали адекватно по това шосе... :D Ще разправям на внуците как дядо им е карал там с 15х на младини :D

Аз съм чувал градски легенди как разни смелчаци карали с 200 в насрещното точно по това шосе, но това било през миналия век. На мен любимата ми отсечка е Проф. Марко Семов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.