Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Дайте акъл какво да направя с тея декорации за праговете - вонят фрапантно, брутално, отчайващо и каквото друго прилагателно се сетите! От събота сутринта до неделя вечерта седяха на балкона, неделя вечерта ги преместих в гаража и сутрин като го отворя вътре смърди на нафталин! Не смея да ги почистя с обезмаслител, че знам ли какъв ще е ефекта, да не се разложат от Меглиото  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте акъл какво да направя с тея декорации за праговете - вонят фрапантно, брутално, отчайващо и каквото друго прилагателно се сетите! От събота сутринта до неделя вечерта седяха на балкона, неделя вечерта ги преместих в гаража и сутрин като го отворя вътре смърди на нафталин! Не смея да ги почистя с обезмаслител, че знам ли какъв ще е ефекта, да не се разложат от Меглиото :sorry:

Тест на задната страна на една... Гледай да не се матира!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тест на задната страна на една... Гледай да не се матира!

Иво, задна страна практически няма - цялата е в 3М ленти за захващане. А на тях Меглиото категорично ще им види сметката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марината в оцет и сол. За риба помага :)

За стягане преди опушване ли  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави ги на балкона и след година, кат се поизмеришат, може и да ги пуснеш за продажба :) А междувременно си вземи като моЙте :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице , имам много и все силни миризми ... ако искаш мога да ти дам да ги отъркаш , ама после ще ти мирише пак на гадно :sorry:

Инак сериозно ... това не се ли води неръждавейка ... педалите ми са от такова и от вода и сол нищо им няма , предполагам и мегльото няма да им навреди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мирише двойнозалепващата лепенка- колкото по- силно е лепилото и, толкова по- силна е миризмата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи ЩАДЯЩ препарат за бяня(ставащ за ПВЦ вана), по възможност със силен аромат и ги мии отгоре с парцал, 2ри вариант с W5 санитарни кърпички от ЛИДЛ! Ако не помогне си миришат ит материала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запали ми се главата от четене днес и моля за малко свеж акъл. Нужен ми е! В момента съм със свещи NGK BKR 5 EK(U) който са с разстояние на електродите 0.8мм, колкото е предписано. Пише навсякъде  че са аналог на тези триполюсни EYQUEM RFC 52 LS3. Всички волвота и рена за който стават Eyquem-a им дават еднополюсни по каталог 0.6-0.9мм. но те са 1.2мм и са практически нерегулируеми. 

 

Mисля че го разгадах това са оригинални свещи за рено лагуна 1 2.0 16v N7Q , за който NGK дават BKR5EK , който са с gap 0,8 , значи отивам да слагам!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстои ми да монтирам стъклена плъзгаща врата само с горен водач в къщи... Да ми препоръчате фирма с добра репутация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бул.Витоша, от лявата страна, 30-на метра преди входа на Южен парк. Не помня името на фирмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстои ми да монтирам стъклена плъзгаща врата само с горен водач в къщи... Да ми препоръчате фирма с добра репутация?

Но бул Витоша след като подминеш светофара на 14 поликлиника посока НДК, в блока преди Търговско банковата, магазина е с червена реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това мисля, че са "Перфекта", точно до "Диере". Първите са добри, имам входна, бронирана врата от тях, вторите са мноого добри и мноого скъпи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ме лъже паметта, в дружба има представителство на Дорма и там по спомен съм виждал такива врати. Останал съм с впечатление, че предлагат качествени продукти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстои ми да монтирам стъклена плъзгаща врата само с горен водач в къщи... Да ми препоръчате фирма с добра репутация?

Иво, Кристиан Нейко е фирмата, която ти трябва. Номер едно са на пазара за стъкла. Предлагат и механизми, водачи и т.н. В нас имам такава стъклена врата, която е само с горен водач. Слагана е преди около 15 години и не е мръднала, водача е като нов. Слагал съм техни стъклени врати и на други места, проблеми не съм имал и там. Имат сайт, питай Гугъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за насоките, ще отида на место до 3те места в понеделник и ще им видя продуктите. Аз имам една стъклена с рамка в кухненския бокс и един вътрешен прозорец(чиято щора не работи от 2рия ден) от ЧЕХ пласт и да ви кажа за 5год не е спряла да ме ядосва - заяжда, шумна, тежка. Не съм ги избирал аз, удоволствието да ползвам тяхната  ми е от татко( близък приятел му е собственика ) и ми дават предложение и за такава, но няма да е оттях. Една стига ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес в задръстването седя и си мисля глупости, заглеждам какички ей такива нормални неща , имам 2 коли, нямащи нищо общо с ЕТ, и ми се прииска, на моята гордост чадо на плановата икономика да се появи стикер за задно стъкло на Еуратек Ауто , пък защо не и един на онова черното италианско отроче също да не сложа ей така от келешлък? Аз естествено както винаги се обадих в ЕТ Надежда с моя странен въпрос и най - любезно попитах, а те най - любезно ми отказаха. :) Вариантите за питане са два.

 

- Познаваме ли човек от ЕТ, който да изпише 2 стикера брак?

- Има ли шанс някой да се навие да отлепи неговия, да се отиде в рекламна къща и да се направят 3 дубликата?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, отказаха ти да ги рекламираш... Според мен на место няма да ти откажат, не са ти обърнали внимание по телефона! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, поне от 2 години ЕТ не слагат стикери на задните стъкла.

Може и да нямат вече годни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен още на Октавията,преди 10год.,нямаше стикер на ЕТ.

Точно тази година-2005,слагаха на някои Октита,стикер-"кола на годината-2005".

 

П.П.Те на Еуратек,реклама им не трябва-марката е достатъчна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.