Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

От недоглеждане и аз съм правил -  това е ясно... Обаче идеята е малко по-различна - "индивидът" бързо го е настигнал, минал го е отдясно и пак вляво... тъпотия си е - не е писта това или Need for speed...

 

Поздрави

Много точно казано. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,доста дразнещо е,когато някой се запънал с 80км/ч в лявата лента на околовръстното при положение,че останалите ленти са свободни.

Вервайте ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много шкоди станаха и всякакви играчи почнаха да ги карат! Скоро бях писал тук за един такъв с бяла о3ка пак на околовръстното... Изпреварваше в локалното с много висока скорост и щеше да ме отнесе отзад. Какъв цвят е била въпросната?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяла О3.

Може би и двамата се нервиме на един и същи индивид! Аз не успях да видя номера заради високата скорост обаче...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос. Има ли вероятност да ме глобят, ако карам кола без номера.... при положение, че в Кат Русе няма нито транзитни, нито регистрационни. Защото колата вече е купена, а стои на ''паркинг'' в автокъщата, а искам да си я довлека пред нас.

 

П.С. Под каране имам предвид от автокъщата до у нас, от нас до кат, когато си оправят бакиите. Но по закона на мърфи ще срещна някоя патрулка по пътя и.... :) :)

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос. Има ли вероятност да ме глобят, ако карам кола без номера....

 

100 % ! Но само, ако те "хванат"... За по-лесно, могат да те причакат пред входа на КАТ (когато отиваш за регистрация). Иначе, щом шофираш по пътя без номера - в нарушение си, а разстоянието е без значение. Прецени си риска!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще се чакат табели(на 5-ти уж щяло да има транзитни) и ще й се радвам през оградата в задния двор на автокъщата :D

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, харесах си едни 16" BBS, 5х112  ЕТ 42, 7J с 57,1 централен отвор

post-235-0-29459800-1451499852_thumb.jpg

До колкото мога ги залепих на моята кола и ми хареса как стоят, но няма да откажа друго мнение на естети от форума

036422104-big.jpg?r=0 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ми харесват :( BTW Мица е добър фон за твоята кола :)

 

PS: Определено не съм естет, т.е. мнението ми да НЕ се приема за компетентно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко кила са :D

 

Абе,доста дразнещо е,когато някой се запънал с 80км/ч в лявата лента на околовръстното при положение,че останалите ленти са свободни.

Вервайте ми!

:PDT_Armataz_07:

 

 засече много гадно и не за да ме накаже, че съм в лявата лента, а защото пред него имаше кола и трябваше да намали зад нея. Само скачането на спирачките предотврати удара. 

 

До колкото разбирам и ти си карал доста по-бързо от колата дето я е имало :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали е въпрос на вкус. Значи, всеки за себе си е естет. Не е нужно човек да е естет, както Пепи  си каза, за да види, че джантите са зле, Ице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, харесах си едни 16" BBS, 5х112 ЕТ 42, 7J с 57,1 централен отвор

BBS-16.jpg

До колкото мога ги залепих на моята кола и ми хареса как стоят, но няма да откажа друго мнение на естети от форума

036422104-big.jpg?r=0

Ице, на вкус и цвят, братя няма! Доста си я персинализирал твоята и си гонил своя визия! Аз си харесвам 5то-лъчките, но един тъмен графит еленов рог на твоя винен металик ще стоят интересно.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми харесват. Оригиналните ти джанти са трепач. Ако ти се дават пари инвестирай в едно оригинално спойлерче тип "ръбче" на задния капак. Ще заспи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

твърде много контраст спрямо цвета на купето, а и като цяло не са правилната шарка за тази визия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен тези BBS също не ми допадат като шарка как стоят на Октавията, но ако теб те кефи пробвай поне малко игра с цветовете, нещо такова ама вместо черно да е графит примерно, или цвета на колата, като оставиш само канта светъл

IMGP1753.jpg

 

 

иначе Шкода имат доста прилични джанти, които да лепнат на твоята, само да са леко в графитената гама наистина (по-тъмно или по-светло няма значение, ама да не е толкова контрастно като с тоя никел)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите като джанти не са чак толкова лоши, но мисля че наистина не се връзват много с О2. Може би с bbs капачки и графитена среда ще е по-добре положението. Не си споменал за какви цели ще ги ползваш, ако е за зимни джанти се ядва, ако е за основни "летни" джанти - не. Променената визия на твоята кола задължава повече към 17 цола, отколкото пак към 16.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвидил съм ги за комплект зимни гуми, летните си остават на оригиналните 5-лъчеви 16" Джантите не са толкова светли, колкото са на моята снимка, ама аз толкова мога да го наставя - просто съм ги лепнал. За оставащите 2-3 месеца от тази зима ще си останат така, направо със същите зимни гуми с които се продават. През лятото ще ги обновя преди да им сложа нови зимни гуми, като мисля да ги направя почти толкова тъмни, колкото са на следващата преработена снимка и да си им сложа капачките с логото на Шкода от моя си комплект. А да видим така какво ще кажете?

036422705.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е доста по-добре! Ако цената е добра, не му мисли много! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май нямаш други сребристи елементи по колата => по-добре направи и джантите дюз тъмни... учудващо добре стоят на последната ти апликация и доста олекотяват тумбестия силует на този модел. 17'-ки вероятно щяха да стоят още по-добре, но произтичащото от тях преминаване към по-нископрофилни гуми не е особено здравословно за нашите пътща ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.