Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Точно!!! Точно!!! Благодаря за поправката!!! Аз сгреших, точно те ги обслужват... Да!!! Бях забравил...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдъхнах си, вчера се сетих, какви ядове съм имал с доставки от Амазон по Български пощи и малко се филмирах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдъхнах си, вчера се сетих, какви ядове съм имал с доставки от Амазон по Български пощи и малко се филмирах.

Най- смешното е, че пращането на колет около 2кг от Япония до България ми излезе по- евтино, отколкото от София до Пирот.... :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели, някак си не се сдържах да направя по-хубави снимки, че да се похваля, ама пусто мерак.

 

post-2129-0-04396200-1452286801_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели, някак си не се сдържах да направя по-хубави снимки, че да се похваля, ама пусто мерак.

Боре , Честито !!!

Много добър избор. Със здраве да си я караш и много безаварийни и приятни километри! Чакаме ви на НИМ тази неделя , снимките не ги мисли :) Мятай я с клубните стикери , а и с другите...Sofia B...... ;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, най-после я взе, Боре! Честито и много безаварийни километри!  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какви гуми излизат тройките? Нали щяха да излизат с нексенчета, още ли са барум и контита?

 

Поздрави

 

ПП: Честито за колата! Много безаварийни!

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Боре, с кеф и безаварийно да си я караш!

 

 

http://www.tuning.bg/taka-shte-izglejda-VW-Golf-8-snimki

 

Интересно, значи и о4ри ще видим до 3год!

Фейслифт е, като Г6. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви. Колата я взех с летни континентали и разбира се веднага беше преобута в зимни Goodyear. Цветът наистина е страхотен и засега нямам планове за нови beer drinking team стикери, или поне не с този размер :)

Само да кажа, че другата съвсем няма да се пенсионира скоро, даже оня ден имаше интериорни подобрения

Редактирано от Thunderbolt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8 Tsi 4x4 6dsg. Далеч по-стегнато вози от единицата въпреки разликата във височината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Страхотен избор, за което те поздравявам! Безаварийни километри с новото возило :cheers: :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги виждал да се постват едни схеми на даден детайл от колата май са от някакъв сайт или програма, може ли да споделите сайта или програмата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги виждал да се постват едни схеми на даден детайл от колата май са от някакъв сайт или програма, може ли да споделите сайта или програмата?

Elsa, ETKA и т.н.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги виждал да се постват едни схеми на даден детайл от колата май са от някакъв сайт или програма, може ли да споделите сайта или програмата?

 

http://audi-club.md/etka-online

https://www.partsbase.org/skoda/eu/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.