Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Цени на кое? Части, автомобили или само за ремонтни дейности?

Дам пропуснал съм, на колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това май не е нищо плашещо, не мога да скрия, че новият Супърб започна много да ми харесва и неотдавна си конфигурирах един - над 80 к лв. излезе, та за каквато и да е кола над 30 к, 400-500 лева, не са проблем според мен.

А какво става с КАТ, хорате ще могат ли да си регистрират колите, има ли номера или само по медиите дрънкат, търсейки сензации??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен няма основание за повишение на цените, инфлацията в ЕС е под 1%, цената на суровоните пада, от ЕТ ми казаха, че това си е редовна практика на Шкода.

Чакам ФЛ на Супърба и моя го засилвам, но като цяло не продават много и не е ясно дали ще пуснат някаква сериозна отстъпка да отприщят продажбите.

Май нямат проблем с регистрациите, защото имали група за регистриране и края на другата седмица трябва да се предават коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, има ентусиазъм , усеща се, но много кратко клипче и махнете тея лампи на номерата всичко се вижда, още от малък ви уча че те не трябва въобще да светят...

 

Като си взех фелата , Косьо ми каза "едната лампа на номера не ти свети!!" Аз казах моя грешка, съжалявам и изхвърлих и другата.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междувременно на НИМ...

...

 

Абееее... не си играйте там, особено по тъмно... Много народ минава и някой друг /некадърен/ ще Ви удари -  на паркинга на метро винаги е свободно и страшно широко! Например люлинското метро има няколко декара паркинг, където няма жив човек... Ходя там аз :D

 

Снощи ходих, но беше разорано вече... бяха наринали сняг и се беше образувало като бордюр висок около 40-50см - опитвах да го мина с джипката с новите зимни гуменяци :D тестване на проходимост - опря отдолу разбира се и се отказах, да не взема да изкривя нещо отдолу :D

 

Та... на метро се е убило за дрифт!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на Витоша бяха затворили и към Копитото и към Алеко. На Алеко обаче след разклона за открития лифт и като минеш оттам ги заобикаляш и излизаш след манастира... Минах покрай тях, уж за ресторант Воденицата, че ще ходя, понеже ме спряха и на проверка( с апрески и грейка :Д, гледаха ме странно, за 10мес с това Йети вчера за сефте ми проверяват документите). Нагоре тръгнах малко след 2 WRX-a и едно Инфинити от големите. Тия пред мен закъсаха преди манастира всичките... Погледах им сеира, те 10човека бутат, копат :Д. Обърнах и надолу. Днес може пак да е затворено, ако не ще е пълно с 18годишни, които и на сухо не могат да карат. Едното субару излезе от пътя в канавката, на огромен страничен наклон, просто го изтърва младежа, понеже си мисли, че с яко газ ще стане, вкопа се сам и после докато се опитваше нагоре да тръгне без да върне му занесе и край, до там! 

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля с Октавийката, вчера през деня не ме предаде. Ходих с племенниците да се пързаляме на Алеко с шейни (след 14:00 ч. защото бяха затворили от 11-14). И по пътя изпреварих 2-3 закъсващи коли с предно и една Е-46 Х-драйв също се наложи да задмина, тъйкато закъса (по-късно се появи). През деня в София по улиците бе мокро, но към Алеко имаше не много сух сняг, премесен с пясък + баир + завои = проблеми, но не и за шкодарката. И установих, че слабия двигател дава предимство особенни при потегляне в баир. Аз имах проблеми със замръзващи чистачки и трябваше периодично да спирам да чистя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо, Венци - аз естествено не съм бил там, а синеца... Първо са джиткали на паркинга на Кокаляне, но са дошли много беенвисти. На НИМ обаче били още повече :)

 

Преди малко в Кривина:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На НИМ и днес имаше момчета с БМВ-та, ама защо ли си паркираха кротичко накрая  :fiu:  Може би леко се притесниха от ГоУфа на Гената с ухиления до ушите Коце зад волана :moto: - така се беше налензил, че щеше да му се събере усмивката на тила  :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа си беше сила, мисля че има едно клипче как се забива в преспата и излиза без проблем. Мисля че ще стане хубава шкодичка от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/SilviaSaintOfficial/videos/1002322043159560/?pnref=story

Някой да има инфо за това чудо? Предполагам е прототип и нещо уникално.... :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме, че скоро ще ги видим по пътищата тези две красавици:

 

036490332.jpg?r=0

 

036490338-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знаете че вече поничките в снега се казват "Some snow training!"

 

Завладян от емоциите от днешната Шкода среща се прибрах и си викам - неможе Ива Русимова да не е повъртяла днес, все пак това е дрифтарка , тя нали във всички интервюта говори как не бива да дрифтим на пътя със стокови коли как това е опасно и всичко и аз си викам няма как да не е повъртяла Субарото на Витоша, убеден съм, това просто не е такъв човек!!   Търсих в аз в тубата - нищо, влизам в гадния фейсбук - пуснато преди 4 часа, 20 секунди видео как се качва със субарото с вратите напред!

 

Та да знаете , ние не дрифтим, ние се упражняваме на снега, правим "Some snow training!"  ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да забрава като се запознах с нея в един субару сервиз преди 3-4год... Гледам едно хубаво момиче под една импреза(тази която и сега кара) и й викам дежурните лафчета - върви ли, можеш ли да го караш или те возят :Д ! Тогава ми показа как си спира предното(това правеше в момента) и ми каза да отида да я гледам на дрифт състезание след няколко седмици! Тъпо се почуствах, честно...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем, попаднал си на "кофти" мацка ;) Аз страшно много и се кефя, в последните и клипове си личи че много повече си пази гумите, откакто няма спонсор, ама то кой ли не би го направил...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, харесах си едни 16" BBS, 5х112  ЕТ 42, 7J с 57,1 централен отвор

attachicon.gifBBS-16.jpg

До колкото мога ги залепих на моята кола и ми хареса как стоят, но няма да откажа друго мнение на естети от форума

036422104-big.jpg?r=0 

Твърдо НЕ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип, не знам дали знаеш, но на околовръстното не важи правилото "изпреварване отляво" - там важи правилото за ограничение до 80км/ч за градски път, коментирали сме го вече. Това не е извънградско.

 

На такъв път можеш да си избереш която лента си искаш и да си караш с до 80км/ч /може с 50км/ч в най-лявата, ако ти е кеф/ - пътят не е извънградски, а градски... няма "скоростна лента", няма "бавна лента" и т.н...

 

Абсолютно същото е и на бул. България, ако си средна лента, не гледаш отляво да се престроиш, за да изпревариш, а можеш и отдясно. Там ограничението е 70км/ч и пак важи същото - с ограничение до 80км/ч. Избираш си, която си искаш лента на околовръстното, караш си в нея с колкото ти е кеф - ограничение до 80км/ч и можеш да си сменяш лентите колкото си искаш, стига да не застрашаваш останалите коли...

 

Лично аз се забавлявам много, като не се мръдвам изобщо, и много обичам в най-лявата някой да ми мига отзад - грам не мръдвам никъде - това не е магистрала и съм с 90км/ч по километраж - достатъчно е нарушението.

 

Затова - това, което е направил колегата - не виждам къде е нарушението, ако не те е засякъл, бутнал, принудил да натиснеш рязко спорачките, за да не направите беля и т.н и т.н....

 

И цитат от закона:

 

 

Поздрави

 

ПП: Сега, като препрочетох мнението - не се разбира какво значи "...за малко не ме залепи за мантинелата след като изпревари от дясно и се вряза в най- лявата лента..." - ако е било с цел да те засече и така да те накаже, защото стоиш в лявата лента - ясно... много е дебилно - да! За такива много искам да имам як булбар /ролбар/ отпред, даже нещо с шипове, като на мотокар, също върши работа...  Мечти...

 

ПП2: Иначе, лично аз, ако няма стикер на Шкода клуб на колата или поне лайсни и т.н. - вече не им казвам колеги на тези хора, само защото са със Шкода - всякакви "бьей'вье турбо-дебили" се качиха на Шкода - дали за служебно ползване, дали за съсипване, дали заради ниският разход - и бързат, за да не ги види някой, че от "бьей'вье-тата са се качили на шкода" и т.н. Изобщо идеята се промени доста - голям процент вече не са "като нас тук" :)

"Лично аз се забавлявам много, като не се мръдвам изобщо, и много обичам в най-лявата някой да ми мига отзад - грам не мръдвам никъде - това не е магистрала и съм с 90км/ч по километраж - достатъчно е нарушението."

Венци, човек на пътя е добър шофьор, когато знае не само как се шофира, а и как да се пази. Като правиш на инат и си седиш в най-лява лента с ограничението, някоя G-class с луд шофьор на инат може да те отнесе защото не се мърдаш.

Шантави хора на пътя колкото искаш, най-важното е да предотвратим колко се може повече инциденти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес голям кеф да караш из София, трафика е по-малко, а и ми е страшно забавно да се бухаш в преспите като паркираш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, добре, че съм с Аудито, понеже разни юнаци с коли на задно, мислещи че са с две пишки, няколко пъти ме карат да ги заобикалям през тротоари, преспи понеже не им се чака и от неизчистеното тяхно платно се бутат в моето и гледат жално :angry_jumping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес голям кеф да караш из София, трафика е по-малко, а и ми е страшно забавно да се бухаш в преспите като паркираш :D

Иво, само внимавай някоя кашпа или колче да не са се "скрили" в пряспата, че голЕмо бухане ше падне после при тенекиджията. :D Днес двама такива смелчаци ги вадихме след близка среща с бетонна саксия дегизирана като пряспа :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и ми е страшно забавно да се бухаш в преспите като паркираш :D

Хм,ще пропусна.

А и като замръзне лесно се остава без здрави брони,фарове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.