Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Много е хлътнал, съмнявам се да може да се изпъне перфектно без кит, добре, че колонките на вратите са добре. В сервиза в който ще я обслужвам бяха изпънали едно Поло въргаляло се по таван, направиха го като ново, ако не знаеш, че е правило салта. Междудругото натисках на другата октавия тавана и сега забелязах, че е доста мек. Тънка е ламарината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е хлътнал, съмнявам се да може да се изпъне перфектно без кит, добре, че колонките на вратите са добре. В сервиза в който ще я обслужвам бяха изпънали едно Поло въргаляло се по таван, направиха го като ново, ако не знаеш, че е правило салта. Междудругото натисках на другата октавия тавана и сега забелязах, че е доста мек. Тънка е ламарината.

Колега, виж това: https://www.facebook.com/MobileServisePDR/photos/pcb.1536370590006996/1536368213340567/?type=3&theater

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натисках го отвътре и се поизправи, но стои като увиснал, ще трябва да се издърпа с нещо. На ръка - толкос!

 

П.П Сега заради намесата ми застрахователя евентуално ще плати по малко, защото не изглежда толкова зле. :D Ама не можах да я изтрая така да си седи..... крива....

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мега гадно е да си намериш колата ударена, без значение от какво. Преди няколко месеца при последната есенна буря, на нашата улица падна голям клон от дърво и смаза една кола, но много по-лошо. От тогава се оглеждам и аз като мишок къде паркирам.

Аз пък висях в Гърция, благодарение на блокадата. Трябваше служебно на бързо да отидем до Солун и обратно, но на връщане хоп блокада около Солун от 12 до 14 часа. После към границата и там се оказва, че блокадата не е паднала. След телофониране на разни познати с транспортни фирми, узнаваме, че блокадата ще падне в 18 ч. А гръцките полицаи вдигат рамене и казват, че е затворено и толкоз...който има пътуване към Гърция да се въоръжи с търпение. Въпреки 4-5 часа забавяне, се прибрахме, но много момчета е мъже с ТИР-ове ще спят там, без бани и тоалетни! Жалка картинка :(

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години Фиат Пунто на един приятел пострада така.  При буря от някакъв балкон на блока изхвърча една дъска около 1.5 м. и като копие се забива директно в шибедаха!  :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, към Италия и Македония май не блокират, но блокират различни главните шосета из страната, но там за 2 часа, докато границата беше за 6 часа. На гръцко-македонската граница, гледах вчера по новините, че има струпване на бежанци...

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, а дано да са само чуквания. Удари само с мухички ;) Апа да не говорим ако други ми я чукнат, жената да е ще го преживея, ама колата ... ;) Аз на човека от ЕТ Тотлебен му казах " С такси съм, от плащането в момента чувствам остра болка в гърдите и сърдечната област, ако таксито ме остави и получа инфаркт, искам като ти се обадя да вземеш синята тестова Фабия и да ме караш към Пирогов! " :tongue_1:

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък забелязвам много коли, които карат с включени плафони докато се движат. Мен това би ме дразнило. Чудно ми е има ли причина да го правят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво? За какво карат със светнати плафони??? Това не го разбрах???

 

Нали ще го изкормя - много мразя да ми свети на главата, много ме дразни.

 

Поздрави

 

ПП: Тоест, заради фолиото е прекалено затъмнено стъклото и пускат плафона, за да изглежда по-светло - ахааа.... разбрах го! Божей...Божей! :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара схема, от времената когато спираха от движение колата за затъмнени стъкла! Другото е, ако имаш щора на шибидаха, поне в града има разлика дали е дръпната :Д и може да загасиш плафоните.(shafte светят задните плафони, няма да те дразни, освен че не виждаш в задното огледало)

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм обръщал внимание за затъмнени стъкла, но това едва ли ще помогне ако някой КАТ-аджия реши да пише нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, когато шофирам дълго време нощем, примерно 500-600 км., по някое време си пускам предния плафон. Причината е, че когато шофираш дълго време нощем, очите много се уморяват, защото през цялото време зениците са максимално разширени, а при всяко разминаване с насрещно МПС, за кратко се свиват и после пак се разширяват. Това много уморява очите.

Тираджиите са го измислили - дълго време се чудих, защо всеки втори ТИР, е с включено осветление в кабината, а то какво се оказа...

На мен, светлината от плафона ми помага.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Facebook въпрос - мога ли да пратя Message на потребител който не ми е в приятели директно, или само през чата, както и стана ?? Спокойно нямам FB, акаунта е фиктивен ;) Просто онзи ден ми щръкна да питам Ива Русинова, дали има идея как да дрифтим с предно успешно, докато 120ките са ни в гаража и чакат лятото. Не по този начин ,де! ;) и май не го е получила през чата.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По тела по-лесно ще се свържеш! Не е трудно да го намериш...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е ясен, но с това не ми се занимава засега, нямам толкова силен спортен ентусиазъм, тъй като съм абонат на градския и си ми личи по гласа. Като ми излезе новата книжка и се ядосам на предното ще взема вярно да се обадя.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.