Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Нещо не е като хората... Как имаш гаранция, пък ако е боядисван отпада... Купувайки я защо не се казва това, а само че имаш гаранция 12год? Има и друг начин за ремонт - каско. Няма да я оставя така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия начин за ремонт е чакаш лятото, купуваш си ръждопреобразувател на Вюрт 100 грама, двукомпонентния грунд на Спектрал ,от който ще ти остане много, вземаш си 100грама акрилна боя и си я пръскаш сам за собствен кеф в гаража на някой приятел. :)fe67d3022c304e20.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, два пъти съм ги питал, пишеше си го някъде из общи условия, договори и т.н. И там го бях срещал и си казах окей...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос. Заел съм се с освежаване на едната октавия. Започна много да й пада лака по предния капак, а на петата врата направо мога да си лющя боята. Въпроса ми е за тавана - там падна почти всичкия лак :) искам да сложа черно гланцирано фолио.... ще си личи ли, че под фолиото лака го няма?

Междудругото тавана на синята го доизправих, изкочиха всички вдлъбнатини, освен една малка.... все едно чукната от градушка.

Иначе днес се сдобих със задна броня:

12631193_779087748864396_665342609_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за бронята.

Иначе, точно с гланцово фолио, ако се загледаш, може да личи.

Мой приятел, така фолира странични /Б/ колони, без да ги изчисти "на нула" и личеше, ако се загледаш.

Вярно, че те буквално се "набиват на очи", но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи би било по добре да го мина първо с финна шкурка, да падне и останалия лак. И без това няма да го боядисвам, решил съм черно фолио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, поне според мен - да.

Аз ще правя същото упражнение, но пак на /Б/ колони, но след като /ако успея/ им сваля оригиналното "пвц" фолио, което е опечено "на кокал", пък и ще слагам матово.

Амааа, това чак като дойде Пролет.

Успех с начинанието и да кажеш /покажеш/ как е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този месец се надявам да стане това с фолиото и ще покажа резултата. Плана е от грозно и очукано пате, да стане лебед :D дано не се провали, че има доста работа по нея... :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С фолиото личи всяка грапавина, останала под него. А на голяма площ като тавана и с лъскавото фолио направо ще вади очите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някаква идея как да тълкувам това ? До скоро го ползвах с Cyanogenmod 10.1 караше по ден и половина. Смених го с нова джапанка nokia 108 за 50лв, тя кара на ежедневното ми темпо по 4дни. Сега на HTC то му сложих Cyanogenmod 7, с личната ми прима, по която не говоря и телефона вече изкара 8 дни ?!?!

 

screenshot_1454433423178.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да го тълкуваш - когато не пипаш и не правиш нищо, дори нета ти е спрян по принцип - какво искаш - производителя дава обикновено 7-10 дена в режим на готовност. Тоест нормално е.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз нет никога не съм имал, бях убил Google услугите и каквото ми трябва си го теглих от apk4fun, говоря обикновено доста,но ... на HTC то дори и не слушах музика,защото нямаше слушалки и някак си от 36 часа на 8 дни, чудя се дали е само от това ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HTC-то си има проблем с батерията. Проблема е разните add-ове които са му накачили. Преди две години в роуминг ми заминаваше батерията за 8-10 часа. След като го root-нах и му разкарах 2/3 от бозите почна да държи по три дни. Сегашния ми е по същия начин. Изтърпях го два-три дни и го root-нах за да реша проблема с батерията. Сега кара по три дни с говорене. Но и досега има разни софтуерчета, които, ако не се утрепят ръчно, изяждат батерията за половин ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест потвърждаваш съмнението ми че в СМ7 може да е оправен бъга с батерията и може да пробвам пак да го ползвам :) За Root-a , и аз го направих веднага след като се изясни как става, лошото при новите HTC e че не може да ги root неш напълно, приятелката която ми продаде нейния Desire Bravo, си взе One mini 2, все още струва шапка пари и официално няма да го обновят над Android 4.4.2

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не е точно така, поне тя когато го взе преди около година, аз доста рових в форума на hda-developers и  доколкото четох още нямаше root и HTC предлагаше отключване срещу отпадане на гаранцията, но с рестрикции, колкото да флашнеш custom rom, пък аз съм с HBOOT revolutionary, което няма нищо общо с марката. Тогава прочетох че и Sony предлага заводски root, на Xperia серията .

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за какво ти е донесъл 6 волана от Голф 4, два от който с перфорирана кожа ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа , е щом му е фен, да си им се радва със здраве. Моя доста се рони и чакам да изпадне нещо ама от Пасат Б4, пак така от Дядо Коледа :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, отнасяй някой от тези, много са удобни, няма да съжаляваш ;)

Пък и Добрия Старец е със слаба памет, може и да те забрави, а ако не си слушал - край, забрави :)

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави са, но ми напомнят за волана на Felicia 1999-2001, който ми напомня за oная . Какво да ме правиш, угодия нямам. Бих сложил и волан от Fabia III, ама ще поизчакам 20тина годинки, да поизгният фабийките първо ;)

 

751261603.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.