Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Вкрайна сметка се оказа при мен, че са сменявани маншоните, обаче някой е решил да си спести греста. Маншона здрав, обаче грес няма никъде. Съответно и от лявата страна е така най-вероятно :dash:

Е чак пък толкова неграмотен сервиз няма. Както казах при мен маншоните бяха с толкова малки дупки, че ако не бях сигурен, че имах грес, сигурно щях да мисля като теб.

То това вече няма значение де - ти така или иначе ще ги смениш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То толкова неграмотен сервиз няма, но ти представям следната хипотетична ситуация:

Гошо тъкмо слага новите маншони, изтърва една отвертка, навежда се и касичката му се показва. Докато се изправя се провиква:

- Пешоооо, грес поръча ли, че вчера свърши?

- Гоше, забравих - отвръща Пешо.

- Е сега кво да правя аз - пита Гошо?

- Абе еби им майката, слагай ги така - казва Пешо.

 

Сеш съ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евгени ми обясни, че са прегледали маншона и си бил здрав и няма и помен от грес по него и карето. Изглежда така, че никога не е имало въобще, чистота. Единия маншон беше вързан със свинска опашка..... Всякакви хора има, аз няма да се учудя някой талант да си е решил да удари "кьоравото" и да си сложи тубичката с грес в джоба и да направи дебилия за да спечели 10 лв. Или както е писал колегата преди мене.... Бери му лайката и монтирай... Иначе тия карета явно наистина са много корави - при мене е от 60к, преди това колко е изкарало на сухо не знам. Не можаха да ми потвърдят със сигурност, но изглеждало да е оригиналното...

 

Иначе да, няма значение вкрайна сметка, ще се сменят, дясното вече е сменено, лявото го чака същата съдба.

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако може да помогне да намерим приличен, обзаведен 1-стаен или 2 - стаен апартамент в районите: Дървеница, Мусагеница, Дианабат, Младост 1, Младост 2 за около 400 лв, моля да ми пише на лично или да се обади на 0888 559 554.

 

Положението с брокерите и агенциите е сходно с това на сервизите и майсторите...

Редактирано от stanley
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако може да помогне да намерим приличен, обзаведен 1-стаен или 2 - стаен апартамент в районите: ДианабаД,  за около 400 лв, 

 

 

Колега, не искам да те отчайвам, но тези 4-те се взаимоизключват. Дори и за другите квартали ми се струва трудно, но за Дианабад почти невъзможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако може да помогне да намерим приличен, обзаведен 1-стаен или 2 - стаен апартамент в районите: Дървеница, Мусагеница, Дианабат, Младост 1, Младост 2 за около 400 лв, моля да ми пише на лично или да се обади на 0888 559 554.

 

Положението с брокерите и агенциите е сходно с това на сервизите и майсторите...

Не че искам да те разочаровам ама такъв само в Ст.Град и то не много добър за тези парички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако беше лесно, нямаше да търся помощ тук :)

Все пак търся нещо в прилично състояние, не лукс, не тотана дупка.

 

Аз съм живял в много слънчева гарсониера след освежителен ремонт за 370 лв на улица Айдемир в Дървеница преди 2 години.

 

Вярно, че цените малко са скочили, но да се предлагат кочини по 450 лв е скандално.

По-скандално е отношението на брокерите, които с цел да си вземат процента от сделката ти предлагат какво ли не, без оглед на заложените критерии.

 

P.S. извинявам се на всички от ДианабаД за грешката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако беше лесно, нямаше да търся помощ тук :)

Все пак търся нещо в прилично състояние, не лукс, не тотана дупка.

 

Аз съм живял в много слънчева гарсониера след освежителен ремонт за 370 лв на улица Айдемир в Дървеница преди 2 години.

 

Вярно, че цените малко са скочили, но да се предлагат кочини по 450 лв е скандално.

По-скандално е отношението на брокерите, които с цел да си вземат процента от сделката ти предлагат какво ли не, без оглед на заложените критерии.

 

P.S. извинявам се на всички от ДианабаД за грешката.

 

Колега, имам сериозни и задълбочени наблюдения върху пазара и, както казаха колегите преди мен, тези критерии, които си заложил, абсолютно се взаимоизключват. Това къде и при какви условия си живял преди еди колко си години не е меродавно, особено към настоящия момент. Че едно 95% от брокерите са по-скандални и от свиленградски митничари е вярно, обаче медалът има две страни и мога с ръка на сърцето да кажа, че и едно 95% от клиентите са абсолютно невъзможни - или не знаят какво искат, или искат нещо, което не съществува, поне не и в нашата реалност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно пазарът на апартаменти под наем сериозно се е променил последните няколко години.

Уважавам мнениетео на всеки един от вас, който се включи до сега.

Явно ще трябва да променим малко критериите.

 

Търсенето продължава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, непослшници такива...как може в спортната зона с месеци да не е писано :))

 

Я бързо, ако има фенове на волейбола, да скачате утре в Арена Армеец - ето линкче

 

http://m.eventim.bg/bg/bileti/bolebolen-blagotvoritelen-mac-sofia-sports-hall-arena-armeec-424417/event.html#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой помни ли в коя тема се коментираха черните капачки за черни джанти, които могат (или не могат) да се купят от ЕТ, като една от капачките да е за секретни болтове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, непослшници такива...как може в спортната зона с месеци да не е писано :))

 

Я бързо, ако има фенове на волейбола, да скачате утре в Арена Армеец - ето линкче

 

http://m.eventim.bg/bg/bileti/bolebolen-blagotvoritelen-mac-sofia-sports-hall-arena-armeec-424417/event.html#

Ами така е като те няма. Въдворявай ред, повеждай хорото и ... добре дошъл обратно в сектата :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми черен куплунг женски и мъжки четворка или повече от 120ка.

 

Днес на Влади на 120ката му сложихме интервален ключ от Авиа а31 но аз като жичкаджия не съм доволен от тези връзки, и изолир банд навсякъде, както се получи. И кабелите толкова ги окъсихме, човек ще каже че сме ги плащали... Искам да сложим куплунзи

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги трябва ми магазин в Стара Загора в който продават платове с дунапрен за дамаски. Ще претапицирам корите на вратите. Знае един точно срещу НСС но няма трова което ми се иска да сложа. Ако някой знае друг магазин да казва. Благодаря!

Редактирано от bakalovag
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как да си преведа това: DOT VJFM WBAE

Това е дот-а на едни гуми, ама не намерих никъде как да го разчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябвало е да погледнеш от другата срана на гумата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... това са производител, завод, страна, смяната в която са направени и т.н.  Някакви такива неща. От другата страна има четим DOT с цифри - седмица-година.

 

А на тези, ако кажеш коя е марката ще ти кажа къде да гледаш къде са направени и т.н...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

Само за инфо искам да напиша на четящите тази тема.

Другарите от Бул Инс превеждат пари 27дни след изтичане на законния срок за това (15 дни от датата на завеждане на щета). От сумата не бих се оплакъл, макар че можеше и по-добре. Също искам да уточня, че тези пари ми ги преведоха след намеса на адвокат. Преди това много безполезни телефонни разговори. Правете си сметката на кой сте клиенти и къде си давате парите! Не си казвайте "еби му майката", а се борете с простотията. В крайна сметка сте дали пари, за да получите услуга!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми ги нахрани брутално- Сеата му беше служебн от нов в Аутотехника. После го купихме ние. Каското му от нов е било само там.

Обадили се на брат ми като нов собственик и му казали, че изтича.

Той им казал, че знае, но няма да го подновява.

Питали го дали не се притеснява от посегателства по колата- знаел какви  са времената, а той им отговорил:

 - Ще ми посегнете на кОра- аз съм с колата в Шотландия :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствената причина да си направя застраховка там, беше, че имаХ човек. Вече нямам и ми е все тая за тях и селската им фирма. Застраховката си я направих през техен брокер и въобще не се бях докосвал до отношението им. Като си завеждах щетата във Варна, хората там бяха ок, помогнаха и т.н. Тук в София трябваше да им занеса оригиналното каско, както и удостоверение за НАIBAN. Тръгнах си от офиса им с реплика към един калъф там, че ако не си понижи тона, ще го извлача за краката на бул. България. Хората които ме познават, никога няма да повярват, че това е излязло от устата ми. Просто тоя канцеларски плъх беше много арогантен селянин.

В момента всички коли около мен са застраховани в Евро Инс, като имаме няколко щети, както и една кражба. Всичко е минало безупречно и безпроблемно до сега. Винаги срещам отлично професионално отношение от тяхна страна. Там съм се застраховал и с "гражданска отговорност за притежатели на огнестрелно оръжие", дома ми, дейността която извършвам (инструктор съм), както и още 100 неща. Цените са като навсякъде, а отношението което поне аз съм видял, е все едно не си в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересно е развитието в положителна посока, което описваш за "Евро Инс"...

До скоро, нивото им /във всяко отношение/ беше по-ниско в пъти, от това на калъфите от "Бул Инс", а те наистина са мерило за мутренско-сводническа компания от селски тип.

Дано промяната важи за компанията като цяло, а не за конкретен/тни офис/и или служители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересно е развитието в положителна посока, което описваш за "Евро Инс"...

До скоро, нивото им /във всяко отношение/ беше по-ниско в пъти, от това на калъфите от "Бул Инс", а те наистина са мерило за мутренско-сводническа компания от селски тип.

Дано промяната важи за компанията като цяло, а не за конкретен/тни офис/и или служители.

Не познавате правилните хора там, при които да си правите застраховките. Нямам отказана щета или проблем с тях за последните 7год...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом стане дума за фирма в която познаването на "правилните" хора е условие за да си свършат работата, веднага тръгвам да търся друга! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не познавате правилните хора там, при които да си правите застраховките. Нямам отказана щета или проблем с тях за последните 7год...

Защо трябва да познаваш "правилните хора"? Всеки от нас като гражданин си плаща, за да получава определени услуги на съответното ниво, а не някой господин да ти се кара. За съжаление тъжното в нашата мила страна е, че дори да си си платил за нещо ако не познаваш "правилните хора" кучета те яли. Тъжно.....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.