Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Като не можеш да промениш нещо, го приемаш! Изхождайки от нуждата за застраховка и стигайки до крайния резултат - безпроблемно оправяне, няма друг вариант. Избора е според фактора - връзки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълни глупости са това с връзките.

Бил съм в Бул инс,Алианц и последните години в ДЗИ,проблеми не съм имал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в Евро Инс познавам доста хора. Всъщност познавам по-скоро в Еврохолд. Но никога не ми се е налагало да звъня за да ми ходатайства някой за нещо. И градушка като пра, и една кола като откраднаха, и друго по-комплексно застрахователно събитие като се случи. Колегата Боре ме изненадва с това мнение. Това значи, че са претърпяли някакъв катарзис. Аз имам наблюдение от около 2 години, преди това не знам...Иначе и мен не ме кефи манталитета "тоя е наш човек" и "аз там имам хора".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледам като някоя фирма свърши глупост да бия тъпана. Не виждам как иначе ще се подобри ситуацията за нас потребителите. Преди месец закрих карта в Мтел и платих 20 лева неустойка. Като ми се обадиха от "задържане на клиенти" им обясних, че го правя защото са бастуни и взеха ДВАДЕСЕТ български лева за смяна на сим картата на жена ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълни глупости са това с връзките.

Бил съм в Бул инс,Алианц и последните години в ДЗИ,проблеми не съм имал!

Мисля, че на НИМ си говорихме по темата и ми каза други неща?!? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, стига. Всеки изказа виждането си. Всеки има глава на раменете си  и сам може да решава. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че на НИМ си говорихме по темата и ми каза други неща?!?

 

Ставаше въпрос за ДЗИ и то за дребни тарикатлъци,но генерално проблем,не съм имал и в трите застрахователя!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка - един е имал проблеми, ти не си имал и аз не съм имал проблеми. Аз знам защо не съм имал! Ти смяташ, че и аз като теб не съм имал нужда от "връзки", защото били "глупости", а този първия защо е имал проблеми тогава и смята, че там не става - не е имал късмет или "връзки" или проблемите са му били "глупости"? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че има по-важни неща на които да обръщам толкова много внимание,камо ли някакви застраховки!

Всеки сам си определя приоритетите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасен съм от количеството обяви за "децка" количка. То бива, то може, ама чак толкова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо, деца са били едно време... не са можели да прочетат табелата на "децката" градина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цонко, разбирам объркванията в стил "Римският пълководец Вибраций", или както зетя на един доскорошен капитан на Левски написа на първата си лекция в УтреНосиСъответнатаСума "Шчетоводство", но това е вече прекалено! Хем ОЛХ ти подчертава грешните думи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Тази красива варненка напоследък я виждам в Лозенец (до метростанцията)... при това е 4х4 :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефех се от известно време колко добре осветяват фаровете на итлянската талига където възкресявам.Онзи ден вдигам капака и забелязвам подут акумулатор готов да се пръсТне.  МОНБАТ-необслужваем. Скапаният алтернатор магнети-минети се прецакал и решил да прежарежда в несвяст(рече моят мултицет, отмерващ 19.5в при около 2к оборота) Турих му нов реле-регулатор и сагата приключи. Преди време същият номер ми погоди и другата кола.Та въпросът ми е следният!

Абе,тея кочини -леки коли, що не им турат волтметри,ами фабрични оборотомери за бавноразвиващи се индивиди?  :ranting:  :ranting:  :ranting:

Я препоръчайте некъв читав волтметър за вграждане,че тез от лада 2107 не ги откривам в магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех най-елементарен от Конрад. Като екстра имам термометър за външна температура и хронометър. Ама аз бях с другата екстра - разреден акумулатор поради не работещ реле регулатор. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на какво се дължи това, когато на 900 оборота до края на оборотомера все си е 14.4 волта без консуматори? 

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клемите на акумулатора във ваг-ком е същата работа. Независимо на какви обороти е, волтажа си е един и същ. На бензоновата октавия на празен ход дава 13.7 волта и с увеличаване на оборотите и волтажа се повишава. При дизеловата няма такова нещо, заковава си един волтаж и не мърда, освен, ако не пусна консуматор..

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 При мен след смяната на реле-регулатора и нов колектор на ротора, ситуацията е следната:

14.2(4) на празен ход.(то и мултицета е от значение с който се мери де..) 

13.9 с включени консуматори на max.

Мисля,че съм в норма    :pepsi:

турих реле-регулатор марка HUGO с убеждението на продавача, че били по-качественият производител при ментетата. :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я препоръчайте некъв читав волтметър за вграждане,че тез от лада 2107 не ги откривам в магазина.

 

подарявам ти един от Лада 2107. Искаш ли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз да питам. Искам музичка за колата, този плейлист ми допада като за напът. Има ли някое хакче с което да изтегля всички песни от него в какъвто и да е формат ? https://www.youtube.com/watch?v=23ywNYOde4Y&index=14&list=PLVWT5waYZYnlrCJ_o5SP-TmebZWrzXwwv

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клемите на акумулатора във ваг-ком е същата работа. Независимо на какви обороти е, волтажа си е един и същ. На бензоновата октавия на празен ход дава 13.7 волта и с увеличаване на оборотите и волтажа се повишава. При дизеловата няма такова нещо, заковава си един волтаж и не мърда, освен, ако не пусна консуматор..

До колко се повишава?

При бензиновия мотор имаш повече консумация,свещи,бобина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз да питам. Искам музичка за колата, този плейлист ми допада като за напът. Има ли някое хакче с което да изтегля всички песни от него в какъвто и да е формат ? https://www.youtube.com/watch?v=23ywNYOde4Y&index=14&list=PLVWT5waYZYnlrCJ_o5SP-TmebZWrzXwwv

Саше, аз пък ползвам този сайт, директно обръща в МР3 в избран от теб битрейт и си го сваляш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.