Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

...

 

Колега , оръжейните смазки и подобните на WD-40 оставят мазен филм и с нашия чист планински въздух за норматив ще се натрупа прах по стените ... идеята е освен да се свали нагара около клапата , да се махнат и маслените наслоявания от отдушника и за това се ползват обезмаслители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах проблем с това, че вентилацията ми беше зациклила само в поза топло. Някой от колегите ми препоръча сервиз Елбатрон (съжалявам, че не си спомням ника, но благодарности!). Сега се връщам от там. Беше ми се счупила някаква джвъчка която мести клапата. Момчетата я опаткаха за един ден и 30 лв. =) Сега работи перфектно. Много съм щастлив, защото се очакваше сваляне на табло, точене на климатик и т.н., но се разминах! =) В нета има доста похвали за тях, но все пак и аз ги препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля с подарък, който получих неочаквано от един приятел - заклет автомобилен и мотоциклетен фен.

А ето и изненадата:

 

post-6689-0-13791400-1457544905_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз получих подобен подарък от една мацка навремето, от същия материал, пишеше Шкода, но това лъскавото където при теб е в буквите е лепенка и много бързо падна някъде ... :(

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъскавото е матиран Inox steel.

Основата - карбонова плочка.

Сега ми трябва и една Октавия vRS ........, но чак такъв подарък да получа - не ми се вярва!?

:tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

Сега ми трябва и една Октавия vRS ........, но чак такъв подарък да получа - не ми се вярва!?

:tongue_1:

 

:doubleup:    :dance:

 

Честито да ти е , много е готино 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля с подарък, който получих неочаквано от един приятел - заклет автомобилен и мотоциклетен фен.

А ето и изненадата:

Завидях! :P

 

PS: Може ли номерчето от гърба на кутията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Супърб, а също и на Октавия няма смисъл.

И на двете ми коли за общо 8 години употреба никога не е размествана пасажерската седалка.

Но дори и да се наложи в накакви много редки ситуации, няма смисъл да е електрическа, да не говорим за памет.

Значи возиш само една жена ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Возя доста редовно три жени с различни мерки, случва се и мъже да се качват, но досега не се е налагало да се мести седалката.
Когато е нагласена сравнително универсално става за всеки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи возиш само една жена ;)

Да, явно е така :)

 

По-интересно е мнението - аз питам как да сложа памет на електро-управляема седалка с всички възможни за Шкода настройки, а ми се обяснява, че не ми трябват ел.управляеми седалки!

Освен да ги изхвърля, за друго не се сещам.

А, аз изобщо, защо ли питам, като то не ми трябвало ?!?

Малко е в стил "Защо са ти ел.стъкла, какво ти пречи с ръчката да ги сваляш и вдигаш"...

 

Както и да е, като разбера кое, как и срещу каква сума е възможно, ще пиша.

Може пък, някой също да мисли, че му е необходимо.

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, казах го и по-напред, ама явно си го пропуснал. Търси седалка от Сюпърб от Англия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера жената казва: не ми купувай подарък и затова аз си купих това:

036698768.jpg?r=1

Редактирано от maisuda
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опит мога да кажа, че когато жената каже "не ми купувай подарък" това е много лошо. И аз като теб тогава си взех полуоски, барабани и съединител и с месеци ми се мрънкаше. По - добре ако жената види кабела, кажи че съм ти го подарил, а ти си дал парите за салам Бургас и кисело мляко иначе, ако разбере, не ми се мисли какво те очаква :D

 

Иначе честито за придобивката, ще ти свърши чудесна работа ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, добре дошъл в клуба :)

 

Саше, поредна сутрин започвам нахилен до ушите заради теб :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста салам и мляко ще си купи за парите на тоз кабел. :D

Аз още чакам едни драйвери! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста салам и мляко ще си купи за парите на тоз кабел. :D

 

За мляко - да, ама при тоя скъп салам - 15-20 лв. килото, хич нема да е много да ти кажа... :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вий пък се хванахте за салама. Става въпрос за някакви 10лв, става и с цветя и бонбони, дори и не е толкова важно дали са в срок на годност :tongue_1:

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой, някъде беше напиал, че не трябва да се казва на жената колко пари се харчат за части. Аз на моята жена, не пропускам да и напомням :tell_me: в дни като днешния (дъждовни), че ако не бях купил това и онова за колата, сега щяхме да мръзнем навън по тротоарите и да залягаме когато колите преминават през локвите... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.