Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

 че ако не бях купил това и онова за колата, сега щяхме да мръзнем навън по тротоарите и да залягаме когато колите преминават през локвите... ;)

Трилъчев волан,сгъваем ключ,проект,нови емблеми,евтини,хромиран ключ за фаровете към това-онова ли се числят...?

:fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това лесно се обяснява на жена, като детска приказка е - Трилъчевия волан е по - удобен за хващане и намалява времето за реакция в критична ситуация за да не ударим дете , недай боже. Важно е да се спомене думата "дете" и да се наблегне в израза. новите емблеми са по - красиви и лъскави, тя ще ги хареса сама защото лъщят, ще и кажа че съм ги взел от продавалника за 10лв двете, хромирания ключ на фаровете се вижда по - добре сутрин/вечер в тъмното че иначе трудно го намирам.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и моята кола е малко с характер. Ако не и купувам глезотийки, ароматизотори, хубави крушки, препарати за джантите, и т.н. може да ме изненада внезапно със скъп ремонт на нещо важно...

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка най-важното е , че турбото , дюзи , чип , генерация , не се виждат (лесно) .....  :fiu:  :jester:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 40 минути, бял пловдивски Ситроен Ксантия, с трима-четирима души в него, невъзмутимо се набираше по ул."Опълченска", в най-лявата лента на платното в посока от Руски паметник към бул."Ал.Стамболийски"!!!

Дано някой да не го е отстрелял, да не го гледаме в късните новини. Самият аз едвам се разминах в последния момент, щото Съби си пръхтеше в същата лента, но в правилната посока, а беше тъмно и валеше.

Геният, явно беше изпълзял от Входа на паркинга на Лидл, а там знаци има като слънце...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, "тая бариера", почти всяка вечер по това време, е вдигната, защото наплива от пазаруващи е огромен ;)

А, ако от светофара е завил в насрещното, значи е пълен и...от...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там всяка вечер е пълно с таланти. Всеки път минавам с повишено внимание- виждал съм всичко :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой знае ли някъде в София някоя скрита бензиностанция тип Марешки - с по-евтина нафта? 1.9ТДИ не подбира много с какво ще върви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Go Petrolium,в началото на Житница.

Мой приятел с Ибиза зарежда там,но му се е вдигнал разхода.

Явно има защо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Go Petrolium,в началото на Житница.

Мой приятел с Ибиза зарежда там,но му се е вдигнал разхода.

Явно има защо...

Благодаря - и аз зареждам там или в Студенцията от половин година горе-долу, но разходът ми не е мръднал
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Go Petrolium не съм пробвал. Но съм сипвал на Интерспийд и Круиз. От първата нямам оплаквания, добра им е нафтата. От втората вече 1 година сипвам 99+ и също съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интерспийд има на кръстовището на БЦ Сердика (Бившият обувен завод). 

 

В крайна сметка най-важното е , че турбото , дюзи , чип , генерация , не се виждат (лесно) .....   :fiu:   :jester:

 Да, ама да не те издъни някой. Веднъж ми идва един роднина на гости и докато го возя от Централна гара изцепва - "Братчед, да не си чипосвал, че много върви", пред жена ми .

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Има примоция на Philips H7 X-treme Vision, +130% . Според мен това е решението за халогенни крушки. Аз си поръчах вече една 2-ка.   Цената мисля , че е най-добрата за БГ!

Редактирано от NightWalkeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвах такива... като цяло не съм особенно доволен. Според мен са по - зле от Найтбрейкъра, а изгоряха горе долу на година и двете крушки. Цената тогава беше по-висока от на найтбрейкъра, сега не знам как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Фабията една успях да я сменя с Филипса, а другата  е стоковата, разлика е доста малка, Филипса е с малко по - бяла светлина. За мен не си заслуважат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ами ще споделям след като ги монтирам, че в момента са ми много зле фаровете и се чудих между афтърмаркет ксенони и въпросните.... и за сега заложих на халогена. Познати ми ги препоръчаха доста силно - ще се чуе.
btw има Xtreme Visio които са старт модел и са +100% тези са +130% " излъчвайки до 130% по-ярка светлина без компромиси с експлоатационния срок. При до 450 часа животът на Philips X-tremeVision е значително по-дълъг" - незнам дали е рекламен трик, че вкарват нов модел и си пишат нещо просто да е различно или е истина , пробата ще покаже. Пуснах ги като линк защото ги следя като цена от около месец и не съм виждал по-добра цена , дори и в Англия, не ми е идеята да ги рекламирам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да попитам, как се казва това нещо на български?

 

$_35.JPG

 

На аглийски е piggyback fuse.... симултантен превод... транспортен бушон... бушон конче... или както пожелаете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми дойде една идейка ! Искам да си направя 2 стикера  Pozor! Vysoke napeti, otvirejte pomalu, за двете шкоди. Има ли от къде да намеря шрифта на клубния стикер?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, гадна работа. И БМВто и Хондата са карали с по 100кмч, пребития е правел ляв от пресечка. Отнел им е предимство, само заради факта, че не е радар-локаторно устройство. http://bnews.bg/article/204869

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наблизо съм и видях последствеията. Ами виновен си е шкодаджията, ама боя е бил бая жесток, щото линейка дойде. Излизането от въпросната уличка наистина е кошмарно в момента, софийска вода е разкопала едното платно. Отдолу редовно се напинят по баира на пълна газ, щото са две платна в посока, широко. Отгоре е доста стръмно и колите бая се засилват съвсем несъзнателно понякога. Така стават белите. Всеки един от нас редовно е в ситуацията на всеки от тези тримата, изключваме развръката след това... Всеки от тях самостоятелно ако беше нарушил правилата нямаше да има проблем. Двама да бяха - пак. Ама трима...  То белите винаги са съвкупност от грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо е сбъркал човека, били са го. Другия път ще внимава повече. ;)

 

Не си прав колега. Едно е някой да му люсне шамар, щото се е правил на отворен. Тотално друго е, човека да спре, знаейки, че от него идва белята и да му се нахвърли повече от един човек да го бие. Заприличваме на Афганистан и проблема е по-сериозен от колкото изглежда. Една единствена снимка видях и на нея се вижда как има човек на земята, а друг го налага отгоре. Това не е мъжко. Следващата стъпка е да се стреляме по улици, което хич не е ок...

 

То белите винаги са съвкупност от грешки.

ФАКТ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.