Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше това и аз го намерих, мерси. Търся тази специфична форма. Но май май почти съм си намерил. :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия в Авто Бим са големи измекяри.

Имат някаква промоция на кори под мотора,и тъй като ще взимам метална,реших да си оправя и страничните.

Проверявам,екстра,и двете за около 26лв.Проверявам доставката,за 5 дни безплатна с някаква измислена фирма ОК Експрес.

Да,ама не.За продукти в промоция тази опция не важи.Това го разбирам след като ми се обади някакъв бастун да уточним детайлите по доставката.

А тази информация я няма на сайта им.

Та проверявайте нещата своевременно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази работа с доставките и аз не я харесвам. Най-обичам да отида на място и да видя да пипна и т.н...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия в Авто Бим са големи измекяри.

Имат някаква промоция на кори под мотора,и тъй като ще взимам метална,реших да си оправя и страничните.

Проверявам,екстра,и двете за около 26лв.Проверявам доставката,за 5 дни безплатна с някаква измислена фирма ОК Експрес.

Да,ама не.За продукти в промоция тази опция не важи.Това го разбирам след като ми се обади някакъв бастун да уточним детайлите по доставката.

А тази информация я няма на сайта им.

Та проверявайте нещата своевременно.

Я ги набери, спомени им това и спомени КЗП. На мен така ми доставиха безплатно бронята за Кордобата, след като им разясних 2-3 сценария след платена доставка :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази работа с доставките и аз не я харесвам. Най-обичам да отида на място и да видя да пипна и т.н...

 

Забелязали ли сте, че въпросните фирми не си посочват адреса, а дават само телефони. Има изключения, но са малко.

Много често информацията е подвеждаща защото много от предлаганите неща не са на техен склад и се взимат от други фирми.

В това се убедих преди месец, когато мой познат се обърна за един носач за много старо БМВ. Такъв имаше само един наличен в БГ и то при мои познати, но аз го взех, а въпросният онлайн магазин продължаваше да показва, че стоката ще бъде доставена. :eusa_liar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия от АвтоБим и мен ме отрязаха с доставката, хем че са го написали с големи бувки в сайта, аз напазарих 20-ина крушки, пуснах си ордерче, но им се видя малко сумата и не могло с безплатна доставка

иначе имат и магазини, но на склад държат беден асортимент, поръчваш и след няколко дни идва

 

http://www.avto.bim.bg/bezplatna-dostavka-p4.html

 

 

Само сега и единствено при нас получавате опция за БЕЗПЛАТНА доставка (независимо от големината и сумата на поръчката Ви)!

Измекяри!

Редактирано от superba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.skodaclubpeloponnhsou.gr/2016/03/ek-8-superb.htmlдали са имали секрети тия според вас?

Баси мъката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е мъка, ама поне, оставили са им болтовете, трябва от всяка шкодичка да съберат резервната гума те са 8, - 2 шкодички се връщат до  тях, връщат гумите с рейса, нали са "патерици" поне са лекички, други 2 шкодички се прибират до тях.... и така :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених задните амортисьори (пълен комплект с тампони, прашници) и гумените подложки на пружините. Не мога да си позная колата- супер стабилна е при спиране, завиване или преминаване през неравности дори със зимните гуми, които са само 165мм широки :heat:

Повече от доволен съм от интервенцията! :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой намирал ли е публикация в нета по темата "Колко са безвредни новите телевизори , диодни лампи и т.н."

Питам , защото ми стана интересно , понеже имам плосък телевизор с диодна подсветка от година и половина , а от почти година имам проблем с очите , изключил съм автоматиката на осветеността на екрана , намлил съм я под 50% на всичко и въпреки това имам чувство , че тези технологии бавно ни опичат ретините. Стария телевизор с кинескоп го гледах повече от 20 години и по 24 часа на ден и никога не съм имал проблем , но това чудо не стига , че го гледам по половин час преди заспиване , но за сметка на това като се събудя сутрин все едно съм минал през пясъчна буря ... отделно умората на очите трудно може да се усети и рядко има начин да се даде почивка на окото и така почти година си капя какво ли не и все изглеждам като пиян заварчик. И сега идва интересното ... след няколко прегледа , изписани очила за късогледство , които ползвам много рядко , самосиндикално отидох в една оптика и си направих прости антирефлексни очила за помещения с луминисцентно осветление и работа с "безвредни" монитори , а за ливадата си взех някакви слънчеви очила и "О чудо" изведнъж изчезна сухотата в очите , бързата уморяемост , зачервяването и в общи линии мисля , че си реших проблема без да искам :sorry: Явно тези "безвредни" нови технологии не се толкоз безвредни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има изследване мисля, че беше на СЗО, но не успявам да го намеря. В него се обясняваше точно, че заради новите лед технологии след 20 години ще имаме сериозни проблеми с очите.

 

ПС: Това е статия по същото изследване, малко прибързано се изказах не е на СЗО.

Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че е от непрекъснатото гледане на екрана, но явно наистина диодите имат насочена светлина каквото и да правиш. А това за синьото, ще се проверява. Трябва да се убедя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@The Best Forman

Мисля, че това те засяга в случая:

 

http://anchev.soupvolov.com/informacia/monitors.html

 

http://www.retropcmania.com/2012/11/pulse-width-modulation-in-lcd.html

 

Аз точно мониторите ми в нас и в офиса съм ги избирал да са без ШИМ и да са с IPS матрица заради точните цветове.

Все пак прекарвам минимум по 10 часа на ден сумарно пред монитора и компромис не трябва да се прави.

 

Същото и за основния ми телевизор в нас, който е 50".

 

В hardwarebg.com и setcombg.com форумите има информация, кои модели ползват и кои не.

От там нататък е важна настройката на контраст, якрост и цветовете, но това е субективно.

 

Не на последно място, ако имаш малък диоптър астигматизъм около 0.5 (без значение + или -) е възможно да не усещаш влошено зрение, но да се уморяваш брутално и да ти съхнат много очите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци, да не пускам отделна тема....

 

Трябва ми ДЪРВОДЕЛЕЦ в София - децата счупиха два елемента вкъщи от мебели и искам да ходя някой да ми направи същите.

 

Ще се радвам на референции, благодаря!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко малката ми дъщеря дойде при мен, дръпна ме за ръкава и разпореди: "Тати, Гуши гледа ало пее пуф-паф". В случая няма предвид Павката PUF-PAF, а Васко Бързия влак. Голяма фенка му е, пляска му, пърха с мигли, само дето още не се е научила да пее "f*ck you!".

 

ПС: Вече се научи да вика не пуф-паф, а "Васко влак"

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия в Авто Бим са големи измекяри.

Имат някаква промоция на кори под мотора,и тъй като ще взимам метална,реших да си оправя и страничните.

Проверявам,екстра,и двете за около 26лв.Проверявам доставката,за 5 дни безплатна с някаква измислена фирма ОК Експрес.

Да,ама не.За продукти в промоция тази опция не важи.Това го разбирам след като ми се обади някакъв бастун да уточним детайлите по доставката.

А тази информация я няма на сайта им.

Та проверявайте нещата своевременно.

От там си поръчах калобранчета. Първо предните, не ми харесаха и ги продадох, после поръчах задните и сега съм с тях. И при двете доставки - 3.77 лв. с Еконт.  Със задните се позабавиха... 10-тина дни, дори ги бях отписал. Предните след 3 дни бяха при мен. 

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Малко" ни тоталнаха тази сутрин default_sad.pngdefault_sad.png


Задръстване...джипа е спрял, ние сме спрели зад него и си чакаме, като в това време хопела отзад ни връхлита добре, че скоростта му не беше много голяма но не беше и малка, достатъчна за да ни смаже отпред и отзад default_steinigung.gif КАТ дойдоха "навреме", малко над два часа след позвъняване на 112...


 


8716054Q.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали сте добре- това е важното- ламарините са ти 200лв в мегапартс, само бронята, ако има скъсани уши за закопчаване към калника, ще береш ядове- само оригиналните пасват добре (не питай от къде знам и защо купих 2).

Радиатора също не е скъп, ушите на фаровете, ако са счупени, също са поправими.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре сме, Дани само ще мине през Пирогов, че има някви болки в кръста и врата, но не е сериозно :(

 

Много е изкъртено отпред... тия "уши за калниците" са изкъртени, фарове, брони, решетки, радиатори, напречната греда отпред на която е закл механизъм на капака, калниците и двата са леко кривнати надолу, отзад положението е също толкова цветущо :( :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.