Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Колата я откарахме в сервиза, чакам оглед от сТрахователите...

 

Ако няма нещо криво по купето и усукано мисля да си я правя /по каско е в доверен сервиз/. Ако пък не става ще търсим друга...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, крайно неприятно. Особено липсата на сериозна причина, за този резултат - Хлопела или е бързал, или е спал.

Важното е да сте добре.

Ма...та им на ламарините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си Боре. Надявам се да стане кола от нея защото съм обслужил све. Беговете не са излезли.

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятна случка наистина. Радвам се, че вие сте добре! Ламарини се правят! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се нахвърлиха изневиделица две кучета.... едното имаше малшанс и го ударих. От удара се счупи единствено таблата на предния рег. номер и сега съм захванал табелата директно за бронята без таблата с 3 самонарезни видии, резбите намазани с боя и по - една капчица секундно лепило, за всеки случай. Някой катаджия дали няма да ми направи проблем за това, че съм дупчил табелата?

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми. Докато се чете номерът, няма проблем.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така предположих. Даже без таблата изглежда по добре

 

Аз така не го харесвам изобщо, защото няма къде да се сложат лайсните на клуба :)

 

Определено си стои по-завършено и е по-приятно за мен - ама пак онази поговорка си важи с пълна сила:

"Въпрос на вкус... казало кучето и се облизало под опашката!"

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да изглежда и по добре, ако не беше нагънат, това му е втори удар. Първия път се спрях в теглича на един голф, но пък кучето го довърши...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам си почти двадесет годишната кола! =) Тамън я "залетих" с гуми и прочие ( благодарности на Интерпанците за бързата и качествена работа, както винаги :) ). Тая кола ще си я карам, докато не се отвори предния капак и не чуя от нея "Не мога повече". Писна ми от модерни бангии с каско и данъци по 1000+ лв, на които постоянно им светят лампите по таблото...

 

 

image.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера се изправя много лесно, иска се съвсем малко сръчност, чукче и дървено колче или по-подходящо неметално нещо. Ако буквите и цифрите са ожулени изрязваш от домакинска гъба парче с подходящ размер и с черна Протекта коригираш ожуленото.

Моя номер беше доста крив и ожулен след срещата със задната броня на един Мерцедес, сега от повече от метър не му личи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия път като пернах голфу в теглича доста се беше изкривил и точно с дървено колче и чукче го поизправих, но си личи, че е удрян и стои леко на вълни. Иначе надписите са добре, Р-то малко е избеляло (бели точици) но трябва да се втренчиш в него за да се види и все пак е на 6 години табелката....

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за преден номер, да спомена, че аз вече усетих топлото време, а с него мухичките по предното стъкло и броня и номер... :(

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В дебелите книги пише, че номера е собственост на КАТ, не знам какво му се вталясвате, аз чужди вещи дето се казва не пипам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън я "залетих" с гуми и прочие ( благодарности на Интерпанците за бързата и качествена работа, както винаги :)

Ти ли беше днес към 11:30 там? След тебе влезе едно Бентли? Огледах Октавията, но не видях отличителни знаци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз аз! Бентлито беше с мен, с него си карам гумите за Октавията, да не й цапам багажника =))))

По моята няма отличителни знаци, движа се СТЕЛТ =) Ама май на тази гумаджийница ако видиш Шкода,  трудно да не е от "сектата" :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях спрял с моята малко по-нагоре и си чаках ред. Трябва да сложиш един стикер, да се знае. :) А за Бентлито... не ги карат много, сигурно не са хубави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложете хубав (покривен и да не се стича като вода) спрей, по - скоро марка. Попадал съм на супер читави през годините, но за съжаление не си спомням марка. Попаднах на ей това вчера http://www.perocar.com/image/cache/data/spray/very_well_black_mat_300-500x500.jpgв магазинче на Любляна, но факта че думите Very Well са изписани с огромен шрифт ме накара да го оставя. Пък и Cosmos и Duply Color не стават.

 

Другата ми подла, ама много долна идея е да ползвам черна протекта, до черен металик (Skoda 9910 Black Magic) Какво мислите за тази ми идея.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че си за жълта боя, за првдния капак. Леко като оса ;)

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото му казах и аз вчера :D

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в периода 20:00 - 22:00 часа, жълтата боя срещна една много хубава шкуркица 180, а днес ще срещне братовчедите и, шампиони в плувния спорт 600 и 1200. Карал съм жълта кола, яко е, но не ми се сменя талон, а искам и стикери и ще стана хранилка за КАТ.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.