Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Имали софтуер, който може да конвентира PDF файл в word файл, като запази табличната структура на файла, но с достъпен текст?

Ползвах OCR text recognition на акробата и после го конвектирах в rich text format, но нямам достъп до текста. Ще съм благодарен на всякакви насоки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има... Някога съм го използвал и мисля, че се справя добре :)

http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/

 

Общо взето пробвай някое от тези:

https://www.google.bg/?gws_rd=ssl#newwindow=1&q=pdf+to+word

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря!

това свърши работата най-бързо https://www.freepdfconvert.com/pdf-word  само иска регистрация иначе конвентира по две страници.

Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... имаше и едно друго, което "уж" е приложение за windows, но пък комуникираше със сайт като тези... излових го :)

 

Вършат работа... да :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ми стана интересно и си поиграх с още online конвертори.

Този беше много бърз също https://smallpdf.com. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

abby fine reader наистина е най-доброто, което съм ползвал, особено за кирилица.

 

А относно лиценза, винаги ми е било любопитно виртуалната машина как се вмества в него? иска ли отделен лиценз ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето редакции и извличанне на текст и снимки от pdf, винаги съм ги правил с Acrobat Pro, но това пак си е платена програма и често съм носил моя комп за да 'оправям' документи на него  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идея какъв е този шум?

 

Не е от мотора, на място го няма, усилва и намалява със скоростта..

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е нещо което трепери от вятъра, на някаква ламарина ми звучи  , ама пък чак толкова силно да се чува в купето и аз незнам какво ще да е. Мен като си сваля съвсем малко стъклото и над 90 ми трака , ама звука е друг... таблото ми прискърцва леко, защото жилото на километража е за смяна , ама октавията няма жило.

 

Най - добре е да се вдигне колата на крик и да се огледа цялата от долу ако нещо виси

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е било камъче между диска и предпазната ламарина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е било камъче между диска и предпазната ламарина.

И аз си мислех камъче, защото преди това карах по един чакълест път около 500м :) Дано е било това.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си Abby fine reader. Аз съм доволен от него, но не е безплатен - основно за домашни условия

Това е най-доброто за конвертиране. Направил съм Portable версия, която не се инсталира, можеш и от флашката да я стартираш. Ако искаш ще го зипна и ще ти дам линк. да си го дръпнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе поприцип се смях като го гледах, но денем като карам не ми е смешно. Е не съм очаквал да е толква трагично.

Анулират десетки шофьорски книжки заради манипулирани изпити
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сейм шит, дифрент дейт...

Може би е редно да се направи така, че на 3-4 години да се полага проверовъчен изпит. Друго спасение не виждам.

Иначе и на мен като карам не ми е смешно, но това съвсем не е заради купени книжки и скапани шофьори. То е заради мършичките от КАТ, които освен да се покажат по телевизора, да обявят гръмко следващата идиотска акция и да висят в патрулката докато камерата снима, НИЩО друго не правят. По пътищата има тотална липса на контрол за всичко (освен за скорост, като колко е ефективен контрола там е под въпрос), какво друго можем да очакваме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно е при всяко подновяване на книжката да се държи изпит, така както е за почти всички други документи за квалификации. Но това е много малка част от проблема. Другата са институциите, които отговарят за поддръжката на пътища, КАТ, ДАИ, технически прегледи и някои други, които съм забравил.

Вчера по АМ Тракия някъде около 220 км в посока София бяха сложили временна организация, защото кран монтираше нещо край/над пътя и при ограничение 40, зад крана стоеше и полицейска кола с радар и камера. После пак ще има отчет за недисциплинирани шофьори превишили скоростта с по 20-30 км/ч на магистралата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А между Пазарджик и Пловдив имаше абсолютно неозначен ремонт на мантинелата, точно след един завой. Излиташ със 140 от завоя и се оказва, че пред теб е свободна само лявата лента, другите две са заети от багер и камиони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Колеги знаете ли да се продават оригинални само предни гумени стелки за О2. За БМВ съм сигурен, че има защото един познат наскоро си взе. Въпроса е, че задните са перфектни, но явно стила на предния шофер е бил такъв и в предната стелка има сериозна дупка  вече :(.  Иначе ми завеща почти нови мокетени, но и мен гумените си ме радват повече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ комплекта е доста по-евтин. Иначе се продават и на единична бройка, ама цената доста дебела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Еуратрек оригинални са 67лева по спомен. Няма смисъл да мислиш за алтернативи. Моята се протри за 2 години и купувах нов комплект заради шофьорската.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.