Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Чакайте малко - нещо не Ви разбирам - човека с камерата има точно 1% вина - а тя именно е, че е на пътя!

 

Какво виждам аз:

1. Човек, който кара в лявата лента - кара бързо според камерата, но може и да не кара много бързо реално - има си средстава за измерване, не е ясно с колко кара - а и все ми е едно как си кара в най-лявата лента, където няма почти никаква видима опасност (единствено този с джипа и авариралият вдясно, който си се виждаше отдалеч).

2. Някакъв *** с BMW (да се чете бьей'вье /още бегай ве и т.н. - както си го и показа ;) /), който си караше в дясната лента, и изобщо и 1% не прецени (абсолютно нарочно си го направи), че ще засече колата (предполагам, че колегата не е със софийска регистрация дори, затова дай да му се качим на главата - от опит го знам - в началото бях с КН и всички се качваха на главата по всякакъв възможен начин, а след това като стана СА - никой-нищо).

 

От тук почват закачките в стил "тоя пък какъв е, че да ми свири - я да се покажем, че съм много як на 'чужденецът-българин' " - последва натискане на спирачки, блокиране на трафика и т.н. Таксито 100% изсвири и то, обаче на него никой нищо не му каза, защото явно таксиджията си е софиянец? ЗАЩО НИКОЙ НЕ КАЗВА НИЩО НА ТАКСИТО?!

 

Къде се е гонило момчето с джипа - просто го изпревари и го остави да си пъпли там, както си пъплеше и преди триковече и показното, което си направи ;)

 

Изобщо момчето, което снимаше и 1% вина няма за нищо - ползва клаксона, за да предотврати ПТП, както си го пише в закона! Дори не го напсува, ако бях аз щях да го напсувам качествено :) И последвалите спирания, без причина, блокиране на пътя - нямаше да го чакам той да ми спира до мен и да ми казва "малкия" - поредният лайнар, който си мисли, че е хванал "дедо Поп" за оная работа, без извинение.

 

В това клипче не видях никъде момчето, което снимаше да му каза и 1 дума, да му попречи и 1% на карането на идиота... а и си спря на светофара, и онзи с БМВ-то си го засичаше целенасочено - вижда се на клипчето.

 

Такива не мога да ги понасям и не бих ги чакал много да ми лазят по нервите - това, че си е купил БМВ не го прави с по-голяма пишка, а напротив - според мен е около 1.50м с пишка колкото малкия пръст на крака ми... но това мен не ме грее, дали е така. Жена му да му мисли, или мъжа му - все ми е тая. Лично аз не бих му търпял изпълненията, понеже този в лявата лента изобщо няма вина.

 

За сега БМВ ме е пускало, защото съм нахалствал много и понеже е по-лъскаво няма къде да ходи и спира... ;)  Колегиалност от такова не съм виждал.

 

И още нещо - аз не съм от София, но съм се научил 10 пъти по-добре да шофирам в София и давам предимство на всеки, който видя, че "колегиалните" не го пускат и видимо човекът се мъчи и се чуди кога точно ще мине... винаги спирам цялата колона с кеф, защото всичките са едни колегиални идиоти и всеки бърза много винаги...

 

Няма какво да се лъжем ;)

 

Поздрави

 

ПП: Ама и тоя с джипа ми е ясен напълно - нали и аз вече съм с джипка - не ти се случва нищо интересно и дай да си се погаврим, да си направим нещо интересно... Откакто се качих на джипа - нииищо, брате, нищо интересно...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци , най-нормалното като видиш мигач е да пуснеш газта поне , а не първо да скочиш на клаксона ... имаше и дистанция и видимост , ама не него така са го "научили" без значение с каква регистрация е колата редовно първосигналната реакция да скочиш на клаксона (за мен това е липса на всякаква мисъл) , а тоя с Жипа хич и не искам да го коментирам , но в крайна сметка и двамата си показаха рогата (простотията) ... има правила - да , ама никой не го е еня да ги спазва , а за колегиалността и толерантността вече казах - тотална отживелица ... с една дума Булгаристан :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мигачът "нашия" го пусна и веднага тръгна, без да изчака и секунда - даже го пусна, колкото за да може да се заяде в стил "не виждаш ли мигача, бе?!" :) Мигачът, ясно е написано, не дава предимство. А БМВ-то точно обратното го използва... 5 пъти го гледах - пуска мигача, мигва един път и тръгва веднага - нормален човек ще помисли, че тоя ще си изчака, аз лично ще "одървя" крака и ще съм готов да натисна спирачката, вместо да държа газта, точно защото очаквам от такива лайнари, такива постъпки...

 

Обаче... гледам и разстоянието до предната кола -  то не се променя изобщо!!! Това ми подсказва, че момчето с камерата не дава допълнително газ, но не я отпуска - той е с предимство и си го е хванал на 100% и аз да съм и аз така ще карам... И като мигачът не дава право да се отнема предимство, и когато препятствието е в твоята лента - намаля се и се изчаква (тоя с бмв-то си кара в пустинята, ясно е, ама имаше доста камили, като гледам така). Дистанцията между двете коли не се беше променила изобщо, а ако бмв-то се беше забавило с една секунда още - или момчето щеше да пусне газта /и ако имаше по-голяма дистанция/, или щяхме да разберем дали вратите на БМВ-то са здрави, просто...

 

Колкото и да го гледам - БМВ-то използва мигачът по начин "предупреждавам те, че ще ти отнема предимството преди една секунда", а не "след няколко секунди", и след това се заяжда, когато е виновен, вместо да се свие в дясно и да си трае /аз бих бил гузен, но това съм аз/ - дистанцията между двете коли не се промени и БМВ-то не успя да се вмъкне в трафика/в дистанцията между двете коли, и по този начин имаше 100% предпоставка за ПТП, което щеше да бъде предизвикано от БМВ-то на 101%... КАТ пишат "отнемане на предимство" или "несъобразена скорост" - това е... И двете ги има, но такъв е трафика - лично, като отида до Дупница, например - ми иде да слезна и да ходя пеш, защото всички се движат с до 20км/ч... и понеже съм свикнал на софийски трафик - умирам.

 

В Булгаристан, да... щом видиш джип и той си пусне мигачът случайно , то това 100% значи "спирай, дори да си с предимство или с бронетранспонтьор, де не си такова мамата"... Мда, ама ако сме в мутренските години отново -  да опасваме по един 9мм и наред?

 

Поздрави

 

 

ПП: Още нещо искам да добавя:

По напред, пред джипа се вижда един, който се престроява с мигач... Човекът влезе и НИКОЙ не натисна спирачката! Този в БВМ-то вижда на "10 километра" напред - това го знам, защото и аз гледам от високо и виждам много далеч... и като видя, че има аварирал, веднага ще почна да се престроявам с мигач, с всичко. Ако не стане - ще спра и ще изчакам дупка... просто не се прави така, както се вижда и за мен не е виновен снимащия... всички други успяха да минат, без да се перчат, само този не успя и почна да се перчи... :)

 

 

Плюс още една грешка на БМВ-то - цъкна спирачките на няколко метра от триъгълника /и точно там сигурно си каза "да не си убивам инерцията, я да пусна едно мигачле"/, тръгнал-тръгнал... тоя камион върви... за какво държи спирачките и сече лентата?! 100% нарочно си го направи и как да не му свирне човекът... Предполагам, че БМВджията е преподавател по нещо и се опитва да научи хората как да карат ли... знам ли. И точно тук си пролича скоростта, че е височка и дистанцията, че не е достатъчна - направо си му влизаше в багажника...

 

 

ПП2:

Явно на този човек колата е някаква тотална незабележима пръчка ли... Не е първото такова видео, което прави:

 

Изобщо тук има доста интересни такива:

https://www.youtube.com/user/flutibg/videos?shelf_id=0&view=0&sort=dd

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......

ПП: Ама и тоя с джипа ми е ясен напълно - нали и аз вече съм с джипка - не ти се случва нищо интересно и дай да си се погаврим, да си направим нещо интересно... Откакто се качих на джипа - нииищо, брате, нищо интересно...

Глей сЯ... Неделя на НИМ ти връчвам Фаворита за 2 дни и ще си наваксаш с емоции и ще ти е "интересно"... :P :p

А за по-забавно вземи Боре да се возите двамата ....

Питай го , вчера кво беше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец стоя и чакам за ляв завой от България по Гешов.

15минути чакаме и пъплим.

Идва момента, в който ще завия и  едно инфинити ('миришИ на лукс') нагло се опитва да ме избута и да се включи пред мен. Не тръпнах и си продължих, а дамата зад волана хвана клаксона и от лентата за направо изряза колоната, зави и спря на средата на кръстовището пред мен. Докато още се опитвах да осъзная какво е сътворила тази откачалка, пиклата дойде до мен и почна да ми крещи:

 - Къде си тръгнал с тази пиклива шкода бе? За какъв се мислиш, че не ме пускаш да се предредя?

Бях с детето и жената и реших да не се занимавам с нея, просто стъпих на газта до долу и минах на 10 см от нея.

Това явно я вбеси още и тръгна да ме гони надолу по Гешов с безумни засичания на колите. Изравни се с мен и нави волана за да ме качи на тротоара- погледах в огледалото, скочих на спирачките и я минах от ляво, тази се пробва за втори път да го направи, но една Тойота Тундра зад мен се хвана за клаксона и тази се стресна и се изнесе напред. На червено.

Ако бях сам, вероятно щяха да ме дават по новините- просто тази беше безумно нагла.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глей сЯ... Неделя на НИМ ти връчвам Фаворита за 2 дни и ще си наваксаш с емоции и ще ти е "интересно"... :P :P

А за по-забавно вземи Боре да се возите двамата ....

Питай го , вчера кво беше :)

 

Ееее... не - не ми се лежи "като за човек", пък ти... иначе ми е познато много - на тъста съм карал Форд Ка-то, когато са ми боядисвали Шрекито... (да бе, влизам вътре и си е доста широка количка, наистина) - един мина на червено, точно защото си мислеше, че съм "някаква сган" с тая количка ли... и правеше простотии, спря да ми се кара на светофара, как съм могъл да не му направя път и нещо спомена "майката" в ситуацията - като слезнах от Ка-то, нашия мина на червено, за да ми избяга... :D Скъсах се да се смея... сигурно е чистил седалката след това.

 

Уникални хубавци има...

 

 

ПП: Иво, ама и ти си малоумен, човек! С жената и детето и се занимаваш с кифляци - да мрат такива боклуци бе, гледай си хората в колата и на такива им тегли сиктира... 

И като каза инфинити - същото съм го ял и аз със шкодата - на околовръстното при "ултра-умното" кръгово на Младост при Хюндай... минава в банкета нашия с инфинитито и стигна до знака... няма къде да ходи и се опитва да ме избута мен - та и аз така, реших, че ще си каже "абе я...моята мирише повече на лук(с)" и ще спре - абсолютно така и стана, когато стигнахме на 10см, обаче си замълча... Този по мен го видя това нещо, че мина номерчето и той не го пусна, този по него и той така направи (група "умници" сме) - накрая намери Меката Мария и влезе лук(с)чето...

 

Винаги съм си мислил, че някога може да се наложи на човек да бърза наистина - да спаси човешки живот, например (защото всички знаем, че от Благоевград се стига по-бързо до вкъщи, отколкото линейката от Сточна Гара до Овча Купел!)... и тогава, точно заради такива пръчове човек си слага грях, като пречи и си мисли, че блокира хитреците от ежедневието.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец стоя и чакам за ляв завой от България по Гешов.

15минути чакаме и пъплим.

Идва момента, в който ще завия и  едно инфинити ('миришИ на лукс') нагло се опитва да ме избута и да се включи пред мен. Не тръпнах и си продължих, а дамата зад волана хвана клаксона и от лентата за направо изряза колоната, зави и спря на средата на кръстовището пред мен. Докато още се опитвах да осъзная какво е сътворила тази откачалка, пиклата дойде до мен и почна да ми крещи:

 - Къде си тръгнал с тази пиклива шкода бе? За какъв се мислиш, че не ме пускаш да се предредя?

Бях с детето и жената и реших да не се занимавам с нея, просто стъпих на газта до долу и минах на 10 см от нея.

Това явно я вбеси още и тръгна да ме гони надолу по Гешов с безумни засичания на колите. Изравни се с мен и нави волана за да ме качи на тротоара- погледах в огледалото, скочих на спирачките и я минах от ляво, тази се пробва за втори път да го направи, но една Тойота Тундра зад мен се хвана за клаксона и тази се стресна и се изнесе напред. На червено.

Ако бях сам, вероятно щяха да ме дават по новините- просто тази беше безумно нагла.

Maрто после пак ще каже, че пиша глупости, но за мен в ситуацията ти си си виновен, не по закон разбира се, но от човешка гледна точка. Там на българия към гешов за левия завой се събира голяма опашка и затова винаги има хора, виждал съм дори и рейс 64, които се редят отпред и това е нормално и аз винаги го очаквам и разбирам хората, може жена да ги чака на легло, може и две да са!

Какви са твойте грешки

 

- Не си свикнал с трафика и хората който бързат

- Връзваш се на идиотийте на някаква кифла, и се дразниш от тях

- Не мислиш за своята кола, а за това кой е прав и кой е в нарушение на ЗДВП

 

Това което си описал, за трафика на София, е ежедневие, чудя се само аз ли съм свикнал до болка и не си го слагам на сърце въобще или това са ми глупостите. Отначало и аз се дразних на бабичките, който пресичат като овци, но още навремето баща ми излезе с единия лаф - "вземи спри се, тая не са я утрепали през втората световна, сега ти ще я пребиеш! "

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента там си се обособяват две колони за ляв завой без проблеми. Така че кифлата изобщо не е било необходимо да се бута.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maрто после пак ще каже, че пиша глупости, но за мен в ситуацията ти си си виновен, не по закон разбира се, но от човешка гледна точка. Там на българия към гешов за левия завой се събира голяма опашка и затова винаги има хора, виждал съм дори и рейс 64, които се редят отпред и това е нормално и аз винаги го очаквам и разбирам хората, може жена да ги чака на легло, може и две да са!

Какви са твойте грешки

 

- Не си свикнал с трафика и хората който бързат

- Връзваш се на идиотийте на някаква кифла, и се дразниш от тях

- Не мислиш за своята кола, а за това кой е прав и кой е в нарушение на ЗДВП

 

Това което си описал, за трафика на София, е ежедневие, чудя се само аз ли съм свикнал до болка и не си го слагам на сърце въобще или това са ми глупостите. Отначало и аз се дразних на бабичките, който пресичат като овци, но още навремето баща ми излезе с единия лаф - "вземи спри се, тая не са я утрепали през втората световна, сега ти ще я пребиеш! "

 

Той колегата, че е трябвало да й тегли една под мустак е едно на ръка, ама тия неща дето си ги написал ?! Никой няма право да нарушава нечий друг комфорт, щото закъснява, бърза и т.н. Аз не преча на тези, които се пререждат, но и не се съобразявам с тях. Ако трябва ще си свирим и ще се псуваме, но в името на правотата няма да отстъпя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурдното е че там има катаджия, който освен да прави задръствания и да се драпа по топките нищо друго не прави. На мен ми е писнало по 10 минути да не мога да направя ляв завой по Гешов от постоянно предреждащи се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е положението на всяко кръстовище на България, колега. Колоездачи чакат да им светне зелено на средата на пътното платно, мързеливци решили, че няма да ползват подлеза (особено на България и Т.Каблешков), пререждащи се и прочие. Катерчето седи в карулката, драпа си тлъстите ташаци и чака началник смяната да му се обади в пет без нещо, та да пусне тия с бурканите към Бояна. Преди и след това не го търси за нищо...

Бастуните знаят да правят тотално безсмислени акции за фолио, гърнета и други глупости, ама да наместят два екипа по България да ги гонят тия...сложно е, трябва да се спират коли, да се пишат актове. По тАлавизора не звучи толкова добре като "спираме от движение"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това мнение говори че ти си човек на принципите. Но на пътя в София, това не ти помага. Днес няма да отстъпиш в името на правотата, утре, вдруги ден ще се удариш и няма той да ти плати боята, ще има плащангелес от твоя джоб. По - добре закъсней 2 мин, пък после излез на магистралата и си успокой душата.

Да, той няма право да нарушава твоя комфорт, но го е направил. Човека ни го знам, ни го познавам дори и да го засека и да се развикам както е направила оная с джипа, той няма да ме разбере, а само ще се ядосваме. Аз клаксон не ползвам или ако се случи то е както по правилник, за непосредствено предотвратяване на ПТП. Когато надуеш клаксона, ядосваш както себе си, така и околните и хората който возиш. А за псуването няма проблем и аз си ги псувам за успокоение.

 

Да не говорим че и колоездачите, дори и те са си смелички, аз съм 3 та кола за завой наляво, на същия сфетофар, ама от другата страна, пътувам към пазара. Първите две коли минават и аз вече съм на 2ра скорост. Един много смело си караше колелцето, отгоре по булеварда да си пресече човека, спрях на скорост, колата изгасна, той само ме погледна и най - невъзмутимо продължи да си кара...  И от тях трябва да се пазим или по - скоро да ги пазим!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, да не мислиш, че на магистралата е нещо различно? Случвало ми се е джиБка да се изнесе в лявата лента пред мене със 100 при празна дясна лента, само и само да прави мръсно. Просто една голяма част от хората, особено каращи нови коли или коли от премиум сегмента, са със самочувствието, че са хванали дядо Боже за шлифера.

На Яворов ограничението е 50, ако някой лети с 80, дори и да си погледнал в огледалото, много бързо те застига и тогава малко трудно се съобразяваш с дистанциите. Подаването на мигач, в 95% от случаите е съпроводено с натискане на газта от тези в лявата лента, за да попречат на някой да се престои пред тях и съответно и масово включват мигача секунда преди или при започване на маневрата. След това натискането на спирачки от този с дъртата Х5 си е чиста простотия. Гената е прав, че и двамата си показаха рогата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа на мен какво ми се случи сутринта на прелеза на Красна поляна ... чакам си аз за ляв завой , свети зелено за на право , летят си коли и един дядо мина покрай трамвайната спирка , видя колко закъснява трамвая и потегли към автобуса , но реши да мине на червено (пешеходец през 4 ленти) ... реших да му пресека пътя и леко потеглих , но пенсията си продължи и като му свирнах се обърна и почна да ме храни , че съм потeглил на червено и докато ме зяпаше не видя как комшията от другата лента за ляв завой за малко да го отнесе , защото зяпаше светофара ... ми това е Made in BG.

 

П.П. Между другото на България и Гешов от скоро оставят светофара за на право и на ляво за малко да светят заедно т.е. пак са си 3 ленти на право и една на ляво , ама аз такива обикновенно ги оставям да си трошат главата , защото нямам нерви вече да се занимавам с такива взели книжка от зрънчо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди две седмици си взех си колата от сервиза, оправена. Колата беше в доверен сервиз, каското пое всичко. Взех я от втория път  ;) . 

 

Обаждат ми се, отивам, оглеждам я отвън, всичко изглежда добре, добре боядисана, сменени фарове, стопове, решетки, чак нова емблема. Тествам всички светлини- работят. Решавам да погледна какво се случва под капака.... Първо забелязвам, че липсва един въздухопровод, на друг само му бе "показано" мястото, викам си "караййй" и си го прибрах в багажника. Продължавам с огледа, гледам казанчето с антифриза в страхотен цвят син, при въпроса "тоva защо не е G12? отговорa бе: майстора го е объркал :) На края се сетих да проверя климатика как е и това преля чашата, пускам го, копчето свети компресор не тръгва :)

Оставих колата да оправят нещата, които не ми харесват и които всъщност не са оправени.

 

Отивам след няколко дни да си я взема "оправена" :) Отварям капака гледам червен антифриз, въздухопроводи на мястото както трябва, климатика тръгва, "духа студ за страх".Тръгвам си, колата загря и ми светна лампата за охладителната течност, сетих се, че не са обезвъздушили и спрях да долея, отварям капака и какво да видя антифриза отново станал син или някав друг цвят, "мойте хора" не са промили а просто източили от радиатора  :wacko_2:  Здраве да е, тия дни ще промия системата, взел съм си две шишета G12+ и вода....

 

Като цяло съм доволен, но силата на този сервиз е в боядисването.

 

 

Вчера си смених антифриза с G12+. Падна си промиване, промих системата 3 пъти с вода от чешмата /топла/ и 2 пъти с дестилирана вода. Сега мога да спя спокойно.

 

По между другото, чисто новия стоп, който ми сложиха се пълни с вода. Това не го очаквах....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София няма нужда от дестилирана вода. Та можеше да си спиш спокойно и иначе ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам! Но тя дестилираната е стотинки ;) А и този G12+ предотвратява образуването на каквото и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, да не мислиш, че на магистралата е нещо различно? Случвало ми се е джиБка да се изнесе в лявата лента пред мене със 100 при празна дясна лента, само и само да прави мръсно. Просто една голяма част от хората, особено каращи нови коли или коли от премиум сегмента, са със самочувствието, че са хванали дядо Боже за шлифера.

На Яворов ограничението е 50, ако някой лети с 80, дори и да си погледнал в огледалото, много бързо те застига и тогава малко трудно се съобразяваш с дистанциите. Подаването на мигач, в 95% от случаите е съпроводено с натискане на газта от тези в лявата лента, за да попречат на някой да се престои пред тях и съответно и масово включват мигача секунда преди или при започване на маневрата. След това натискането на спирачки от този с дъртата Х5 си е чиста простотия. Гената е прав, че и двамата си показаха рогата.

Засега навивам Гери, продавачката, от магазина до нас, да ме повози в BMW то и и да ме повърти малко, засега е малко плашлива, каза че чакаме да завали по - стабилно ,да намокри асвалта, лошото е че мацката е на работа до 21ч. Като се повозя в BMW-то ще видя вярно ли е че всички му правят път , както съм чувал, макар и с руса шофьорка... не смея да я подценявам, все още.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно с А8- цата, макар и стара, много рядко някой ми свири, засича и т.н.- всички се дърпат, спират и са безкрайно толерантни.

Още ни стои овчия манталитет да се пази по презумция от голяма кола и да налитаме безпричинно на водачи намалки коли, които по подразбиране са мухльовци, щом само това са могли да си позволят да си купят (още ми е пресен примера от преди години, когато с жената бяхме гаджета и тя живееше в Овча купел 2- прибирам се от там с на брат ми сеатчето и една стрина с базов Мерцедес Ц- класа ме засича умишлено, свири ми, дори ми каза селяк (малка кола + ЕН номер).

На следващия ден бях с едно от предишните ми аудита (100- ца) и бързах страшно много, съответно от лентата за наляво минах направо и я засякох неволно аз, но се дръпнах да мине. На светофара вместо да ми се кара, тя ми се извини как не ме видяла и беше една маазна, маазна, Казах и, че съм вчерашния селянин със сеата, който напсува- гледаше ме като наср@на. Овчи манталитет, както казах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още е модерно да си купиш на лизинг 10-15годна ЕС класа, 7ца или а8ца. Да гледаш лошо от нея и да очакваш респект на пътя. Самата кола задължително е в ужасно състояние - свети цялото табло, прекъсва на газ и се кара със 7год зимни гуми. Аз такива ги съжалявам, за себе си съм ги определил като жертви на една криворазбрана цивилизация. Вчера гледам на бензиностанцията след мен влиза с8 2005та и бам на газ колонката, ама няма пълначка извадена, направо в багажника закачиха пистолета. Гледам го водача после на касата - той целия в менте дрехи, ама с големи надписи пише Just Cavalli, ходи тежко и вика на 8ма за 20лв газ... Палячо, да му се смееш ли, да му се плашиш ли!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно подкрепям- понеже зимните ми са екзотичен размер, който основно на А8 Д2 се слага, като пуснах, че подарявам старата ми 9- годишна зимна Фулда, бях залят с ЛС-та от желаещи да ги вземат. И на всички им свидеше да им платят ЕКОНТ- а, понеже съм ги захвърлил в склада на тъщата в провинцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още е модерно да си купиш на лизинг 10-15годна ЕС класа, 7ца или а8ца. Да гледаш лошо от нея и да очакваш респект на пътя. Самата кола задължително е в ужасно състояние - свети цялото табло, прекъсва на газ и се кара със 7год зимни гуми. Аз такива ги съжалявам, за себе си съм ги определил като жертви на една криворазбрана цивилизация. Вчера гледам на бензиностанцията след мен влиза с8 2005та и бам на газ колонката, ама няма пълначка извадена, направо в багажника закачиха пистолета. Гледам го водача после на касата - той целия в менте дрехи, ама с големи надписи пише Just Cavalli, ходи тежко и вика на 8ма за 20лв газ... Палячо, да му се смееш ли, да му се плашиш ли!

 

За едно не си прав само, Just Cavalli отдавна е демоде в тия среди. Сега носят Филип Плейн  :doubleup:

Както има един лаф, който е оборотен напоследък - "България е единственото място в света, на което АйФон за 1800лв. се използва, за да си светиш във външната тоалетна".

 

Ето малко смЕх:

8772094b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срамно няма да имаш външна тоалетна,но да си светиш с IПhone-7  в нея е  прекалена гъзария.  :sorry:

Редактирано от biser.or
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.