Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Драйвърите на BMW бИгачки са големи майстори, в понеделник на околовръстното догонвам с Фабията една 5-ца с култовия надпис на задното стъкло "If you reading this, you are too slow" :crazy: . Заставам зад него и очаквам, че при празна средна лента ще ме пусне, да ама не, след известно време ми писна, ръгнах я на S и го изпреварих и глупака като изтрещя, че една нещастна Фабия го изпреварва ми се лепна на задника и пусна дългите  :wacko_2:  

Днес на околовръстното го засичам същия, пак си кара в лявата лента, обаче бях с Аудито, само като го доближих веднага мигача и се прибра в средната лента. Идеше ми да спра и го питам дали помни нещастната Фабия, в ебаси трагикомедията живеем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива са, братко... такива са :) С джипарата откакто съм - тия с БМВ-тата се ръгат, обаче и аз 2х повече отпускам спирачката да върви на самотек - и накрая оня спира винаги. Нито клаксон, нито нищо - явно бей-ве-то е по-скъпо си казват и се отказват...

 

Мани-беги.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драйвърите на BMW бИгачки са големи майстори, в понеделник на околовръстното догонвам с Фабията една 5-ца с култовия надпис на задното стъкло "If you reading this, you are too slow" :crazy: . Заставам зад него и очаквам, че при празна средна лента ще ме пусне, да ама не, след известно време ми писна, ръгнах я на S и го изпреварих и глупака като изтрещя, че една нещастна Фабия го изпреварва ми се лепна на задника и пусна дългите  :wacko_2:

Днес на околовръстното го засичам същия, пак си кара в лявата лента, обаче бях с Аудито, само като го доближих веднага мигача и се прибра в средната лента. Идеше ми да спра и го питам дали помни нещастната Фабия, в ебаси трагикомедията живеем.

Същото е при мен с А8- цата и с Фабията :angry_jumping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорейки за тази невероятна марка и нейните водачи...

 

На need for speed изглеждаше по-лесно :)

Редактирано от Thunderbolt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, вчера го гледах по новините... но то си личи, че вътре са лапетии :) Я с книжка, я без книжка. Ама, определено в NFS-то е по-лесно, май-май... юни.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорейки за тази невероятна марка и нейните водачи...

 

На need for speed изглеждаше по-лесно :)

То бива тъпотия ама чак пък толкова.  :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото е при мен с А8- цата и с Фабията :angry_jumping:

 

Айде ти си с черна А8-ца, а аз с една безлична бяла Q3-ка, Фабията изпъква къде, къде повече от Аудито.

Тоя се надявам някой ден да го засека със Супърба и пак да реши да е много отворен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, има ли някой идея/предложение къде в гр. Септември може да се паркира т.е. да се остави колата за 2-3 дена на "сигурно" място? Да, предполагам ще кажете на платен паркинг. Добре, а знаете ли къде там има такъв подходящ паркинг? Просто ми трябва предварителна информация. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера тръгнах аз , с един приятел да се прибирам от Елин Пелин, и към 19:00 на царигадско гледам закъсала 120ка, направих е**ти нарушението, спирам аз, казвам - какъв е проблема, мога да ви помогна... Той вика няма ток ще бутаме. ок. Бутнахме я, запали с много странен звук, отиде на някъде, викам си тоя няма да се върне повече. По едно време го гледам тоя търчи с зелената жилетка, идва човека да благодари! Колата била на майка му, 75 годишна жена (евала че още кара) на алтернатора му се пр**бали лагерите, задрал, и закъсала. Викам ако решиш да я караш, това е много хубава, но много мека кола, от 2005 год карам такава , Шкода клуб България, заповядай, пиши, той ме погледна усмихнато, благодари пак и си замина... :)

 

После моя човек вика "120ките ги бутат" викам ти гледай ние да не бутаме фелиция, че като я гледам лампата за бензина откога свети, като нищо ще си останем ей тук ... :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Младен,не е толкова проблема,че е само с предно,а, че му идва мощността много експлозивно.Трудно се дозира мощността в завоя и след него.Ако няма газове буста пада,ако има гръмва яко с прилив на мощност.Голямо е турбото за кубатурата.

А и ги няма съвременните управления на новите турбини- като електронно с ел мотор уплавление на гейта.Електрическо управление на рестрикция на компресорното колелоюВ съвременната техника помага и работата с дюзи в цилиндъра и в колектора.Помага за работа на малък мотор с голямо относително за него турбо и променливо газоразпределение на двата вала.

Други са с компресор и турбо,има с няколко турбота....

На Младен е яка за драг и каране на магистралата.Не за писта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, стига. Нито си адвокат на Младен, нито му правиш добра услуга. На всички ни е ясно, че колата на Младен не е правена като за писта, но това не означава, че не може да се представи добре и на нея. Има си техники за каране и е въпрос на умение да ги приложиш. В крайна сметка 300+ коня са си 300+ коня, както и да ги погледнеш! 

 

А, като стана дума за коли за писта, да питам какво стана с твоята? Боксове, генерации, окачване и ... не я видяхме на пистата! А, поне според това което чета, твоята е точно като за писта, не за драг. Или се лъжа ;)

 

PS: Щеше да ми е доста интересно да сравня Мицьо с твоя манекен на пистата. На италиански, да не го начукат камъчетата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стийскайте палци на Krankenstein , утре му предстои трети кръг от шампионата на БГ по класик рали - ретро рали ,, Нептун" във Варна

Заедно ще караме в следвавщия - класик рали ''Турист трофи'' през отпуските в август , живот и здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стийскайте палци на Krankenstein , утре му предстои трети кръг от шампионата на БГ по класик рали - ретро рали ,, Нептун" във Варна

Заедно ще караме в следвавщия - класик рали ''Турист трофи'' през отпуските в август , живот и здраве!

Днес видях наживо зеленото шкоде в Обзор.

Успех Митак! Радвам се,че се запознахме. :beach_2:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стийскайте палци на Krankenstein , утре му предстои трети кръг от шампионата на БГ по класик рали - ретро рали ,, Нептун" във Варна

Заедно ще караме в следвавщия - класик рали ''Турист трофи'' през отпуските в август , живот и здраве!

Как мина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пътувах към СевероЗападна България. Останах много приятно очарован от новия обход на Монтана! Пести изключително много време и нерви. Текат и доста реконструкции в региона - преасфалтират минаването през Враца, също и пътя Ружинци-Димово, като в Димово са преведени в идеален вид тротоарите на главния път (може и да работят и след Димово в посока Видин, но аз стигнах само до там). Пътя Димово-Белоградчик-Ружинци беше идеално изкърпен.

Въобще съм приятно изненадан от региона - не бях пътувал на там от поне 6 години и разликата е голяма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път като карам на дълго с о2ката се чудя, как харчи толкова малко. С Йетито съм х2, х2.5 с тази средна скорост.

post-7686-0-75090400-1467137470_thumb.jpg

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, пробвай без светкавица, защото се вижда точно нищо. :) Или я нагласи настрани да свети.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдругиден, 6.4/100 за 300км, 150-200 постоянно... карах и не можех да си играя с настройките, може би ако не бях на "дневни" и светеше таблото да се виждаше по-добре, Венци.

post-7686-0-50446000-1467139076_thumb.jpg

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, пробвай без светкавица, защото се вижда точно нищо. :) Или я нагласи настрани да свети.

Венци, делиш разхода на Йети-то на 2 - 2,5 и се получава без светкавица.

:tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдругиден, 6.4/100 за 300км, 150-200 постоянно... карах и не можех да си играя с настройките, може би ако не бях на "дневни" и светеше таблото да се виждаше по-добре, Венци.

 

Да :) Вече, всичко под 9-10 за мен е страхотен разход..... преди 6 ми се виждаше височък :D

 

Венци, делиш разхода на Йети-то на 2 - 2,5 и се получава без светкавица.

:tongue_1:

 

Много сложно... ЕЛКА-та не ми бачка... :D

 

Поздрави, момчета :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.