Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Венци, делиш разхода на Йети-то на 2 - 2,5 и се получава без светкавица.

:tongue_1:

Мисля че на втората се вижда по-добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе се зацапва турбото, Жоро :D . Качих го защото си мисля, че наистина харчи по-малко от колкото е нормално. А за Йетито, сериозно се замислям да няма проблем, много ми харчи. Откъде тая фрапантна разлика не разбирам. На дълго 6-8л гълта повече съвчето. И двете са с добавки и сега ще ги пробвам без да видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би да го сравниш с други ремапнати Йети с този ДВГ при аналогична средна скорост и ще си направиш извода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ред на мисли София-Черноморец и да е най-точно заредих София до горе и на изхода на Бургас  за 47 лева бензин  :fiu:  25 литра(почти), аз доволен без да ми е тежък крака този път  :tongue_1:  за 5 часа нормално каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, забравил си колко е харчело субаруто.

Гледах тест на Аутобилд-немския, това Йети с тоя мотор си го дават доста лакумо. С 200 беше около 20/100. Ако са им верни данните, моята е добре. Преди ремапа, не харчеше по-малко, на среден разход моето!

 

На субаруто съм мерил такива стойностти, че ме е срам да ги кажа. Но това му беше най-малкия проблем...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като спомена субаруто ми, Пепи, ето ти снимки на чата отднес. Пише ми, един от майсторите на Субару форума. Познават я колата и знае, че беше моя...

 

Та на нея не и е проблема само в бензина, тя на 100км и по литър масло гребеше ;)

post-7686-0-55562700-1467196848_thumb.jpg

post-7686-0-39635300-1467196903_thumb.jpg

post-7686-0-98081400-1467196980_thumb.jpg

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От около месец у нас се разхождат едни малки черни BMW та и всичките са М-Power( големи и бързи :) ). Чух се с една приятелка и тя ми препоръча това, но гугъл не го познава. При нея е дошла фирма да го намаже и каза, че е много ефективно. Ако някой е видял да се продава някъде, нека сподели, включително и online е ок като вариант.

109907426_w640_h640_tigard_gel.png

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости- вземи Фендона, направи си половин литър разтвор- напръскай с пулвелизатор целия апартамент, повтори след седмица и ще забравиш за всичко хитиново за поне година напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без конкретна причина, без да бързам и без да се стремя да карам икономично.

Лафче с навигатора, пътуване с трафика, отворен джам на покрива, страничните и те, лежерна музичка, птички...

И т'ва е резултата :)

 

037129702.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От около месец у нас се разхождат едни малки черни BMW та и всичките са М-Power( големи и бързи :) ). Чух се с една приятелка и тя ми препоръча това, но гугъл не го познава. При нея е дошла фирма да го намаже и каза, че е много ефективно. Ако някой е видял да се продава някъде, нека сподели, включително и online е ок като вариант.

109907426_w640_h640_tigard_gel.png

Като бях студент в СтуденТски град първи курс напръсках с Регент - за 5 години докато живеех там никакви гадини не се появиха. Не знам в момента съществува ли този препарат, но беше много ефективен!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без конкретна причина, без да бързам и без да се стремя да карам икономично.

Лафче с навигатора, пътуване с трафика, отворен джам на покрива, страничните и те, лежерна музичка, птички...

И т'ва е резултата :)

 

037129702.jpg?r=0

:blush:  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Боровец до Горубляне :crazy:

Карал съм и по тоя маршрут, но такива показания 2.5/100 не съм стигал...

Иначе се пуснах от Мальовица (след като качихме самия връх), минах през Самоков да хапнем палачинки, после до Младост (Телерик) и от там - през центъра до Разсадника. Час...към 19:00. Честно казано, аз за първи път виждам такива показания. Опитвал съм да карам икономично, но толкова малко не съм успявал да смъкна. Предишното ми постижение беше София-Козлодуй 3.7/100. И едно 3.1/100 съм записвал, но пробега беше само магистрала и бях на опашката на колона Шкоди - отивахме към Етъра за първата среща, когато още нямаше форум и пишехме в dir.bg...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете сервиз в София за окачване? Искам да отида и днес да ми сменят тампоните на предните носачи. Разцъках в бял списък, ама там всичко е гърнета и климатици  :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко след по-горния пост се отправям към терасата за да пуша една цигара с кафето. Очите ми виждат предния ми номер върху предното стъкло. На десетата секунда вече съм помислил как някой ме е ударил, номера е хвръкнал, а някой съвестен човек го е сложил обратно върху колата за да си го намеря. Слизам и виждам, че номера е внимателно свален, а черната лайсна от предната ми броня е открадната. Добре дошли в София...

Майтапа е, че миналата седмица на същото място някой ми жулна калника, заведох щета и Евроинс ми платиха вчера. Сега следва същата процедура...Също така новия собственик на лайсната ми да стиска палци да не е от квартала, тъй като знам как да я позная. Ще го питам дали ще му е приятно като си намери колата обърната по таван...

 

20160630_082213.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бях студент в СтуденТски град първи курс напръсках с Регент - за 5 години докато живеех там никакви гадини не се появиха. Не знам в момента съществува ли този препарат, но беше много ефективен!

Продават го мангалите на женския пазар нелегално- забранен е и повечето кутийки са залежала стока с изтекъл срок на годност.

Силно отровен е и за хора.

Фендоната е супер ефективна- при нас имаше 3-4 години драми с течащи канализационни води в мазетата (в последствие подкарах под строй целия вход и всички си смениха тръбите от-до) и докато имаше мизерии в мазетата се разхождаха огромни екземпляри. Тогава ползвах фендона и след две лопати трупове повече не се пявиха, а като решихме проблема с влагата в мазетата, изчезнаха от целия вход (ако напръскаш само вкъщи, ще идат у съседите :fiu: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете сервиз в София за окачване? Искам да отида и днес да ми сменят тампоните на предните носачи. Разцъках в бял списък, ама там всичко е гърнета и климатици  :nea:

Май и някои от моите са заминали, аз след лято/морета и т.н мисля да отида до Elbatron. Но при тях една седмица по-рано трябва да се обадиш за час.

 

В тази връзка да попитам може ли да се смени само тампона който е зле или няма смисъл и е по-добре всичко да се смени? Както и при смяна на всичките тампони (при мен май са х2 на страна) + тампоните на стаб. щанга, нужен ли реглаж? Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко след по-горния пост се отправям към терасата за да пуша една цигара с кафето. Очите ми виждат предния ми номер върху предното стъкло. На десетата секунда вече съм помислил как някой ме е ударил, номера е хвръкнал, а някой съвестен човек го е сложил обратно върху колата за да си го намеря. Слизам и виждам, че номера е внимателно свален, а черната лайсна от предната ми броня е открадната. Добре дошли в София...

Майтапа е, че миналата седмица на същото място някой ми жулна калника, заведох щета и Евроинс ми платиха вчера. Сега следва същата процедура...Също така новия собственик на лайсната ми да стиска палци да не е от квартала, тъй като знам как да я позная. Ще го питам дали ще му е приятно като си намери колата обърната по таван...

 

20160630_082213.jpg

 

  :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко след по-горния пост се отправям към терасата за да пуша една цигара с кафето. Очите ми виждат предния ми номер върху предното стъкло. На десетата секунда вече съм помислил как някой ме е ударил, номера е хвръкнал, а някой съвестен човек го е сложил обратно върху колата за да си го намеря. Слизам и виждам, че номера е внимателно свален, а черната лайсна от предната ми броня е открадната. Добре дошли в София...

Майтапа е, че миналата седмица на същото място някой ми жулна калника, заведох щета и Евроинс ми платиха вчера. Сега следва същата процедура...Също така новия собственик на лайсната ми да стиска палци да не е от квартала, тъй като знам как да я позная. Ще го питам дали ще му е приятно като си намери колата обърната по таван...

 

20160630_082213.jpg

Кофти наистина.Можеше такава лайсна от моргите да вземе няма да струва много.Интересно оставил е на стъклото номера то иначе ако го нямаше още допълнителни пари и ядове щеше да има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

28 лева струва чисто нова. След малко отивам да си я взема...Хвана ли го или колата му, заклевам се, цял живот ще съжалява за тая лайсна. Добре поне, че в Евроинс нещата се случват супер гладко...

И наистина, добре , че номера ми е там, че все бях полудял тотално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадост! Вземи си бележка от полицията, преди да регистрираш щетата. Не знам обаче дори това дали ще помогне пред застрахователите. Имах мерцедес, на който му свалиха огледалата и не ми ги платиха, защото нямаше останали счупени части от тях.

Редактирано от joropet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си е точно при застрахователя. По принцип трябва бележка от полицията, но решиха да не ме разкарват и го заведоха като паркинг щета. За това и преди съм казвал, че Евроинс е най-читавото, което съм видял до сега. Предната щета заведох за 15 ми и ми платиха на третия ден...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.