Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

O3 vRS, но ще покарам малко само Фабията преди да купувам каквото и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TSI + ръчка- бензинов фен съм аз. :doubleup:

Малката се разплака, като разбра за Аудито :unsure: , но като избера новата, смятам, че ще и хареса :)

На първо време искам да преценя излишна ли ще ми е Фабията или не- ще пробваме 6-7 месеца да се караме само с нея- ако е излишна, вероятно ще я дам на баща ми, а аз ще реша 1-2 годишна бай-бак или нова да е  следващата през това време.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли сред вас ловджии? Интересуваме колко горе-долу струва ловна пушка ИЖ 43-Е втора ръка? Имам такава с каса и не знам колко пари да и искам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Пловдив новия собственик на стария ми суперб е взел мерки и е успял да го опази. Градушката е била като тази преди 2год в София...post-7686-0-39170100-1468595533_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е започнала темата за бурите - днес на "магистрала" Хемус имаше няколко страхотни локви следствие от пороя. С нормална кола знам как се влиза в локва при опасност от аквапланинг. А с автоматик какво се прави?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет от Пловдив. Командировка съм на гребния канал и мога да споделя, че си ЕБА МАЙКА. Това беше най-яката буря, която съм видял през живота си. Проблема обаче беше, че продължи с висок интензитет повече от 30 минути...Абе в София нищо не е било...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, с автомата нищо не правиш ;)

 

Иначе, такава буря и такъв дъжд ме пра от Люти дол до София, не е истина. Сигурно 50 пъти влезнах в аквапланинг - бавареца също е автомат, и нищо - държиш волана и толкова.

 

Отдавам дължимото и на чисто новия Вредщайн, който Евгени от Трансексперт ми избра за Пуки - със 120 не мърда колицата, въпреки езерата по магистрала Хемус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет от Пловдив. Командировка съм на гребния канал и мога да споделя, че си ЕБА МАЙКА. Това беше най-яката буря, която съм видял през живота си. Проблема обаче беше, че продължи с висок интензитет повече от 30 минути...Абе в София нищо не е било...

 

Около теб винаги е интересно .....!

Дано не си бил в командировка с Шкодата ....

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, с автомата нищо не правиш ;)

 

Иначе, такава буря и такъв дъжд ме пра от Люти дол до София, не е истина. Сигурно 50 пъти влезнах в аквапланинг - бавареца също е автомат, и нищо - държиш волана и толкова.

 

Отдавам дължимото и на чисто новия Вредщайн, който Евгени от Трансексперт ми избра за Пуки - със 120 не мърда колицата, въпреки езерата по магистрала Хемус.

Теб значи рано те е хванало. Мен ме поваля мялко от Мездра до Ботевград. Но по "магистралата" дъжда беше като стена. На два от гьловете усетих как ме тегли на една страна. Сигурно защото пусках газта и май така с автомата става още по-зле.

ЕДИТ 1: Целия път от Видин до Мездра беше фраш с патрулки с камери

ЕДИТ 2: Въпреки това се прибрах за малко над 3 часа  :tongue_1:

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то винаги тегли, номера е, като си държиш геврека направо, и колата да върви направо, а гуметата да изхвърлят водата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

legaltk, просто съм shitmagnet колега. За щастие съм с една ЕВДОКИЯ ( както казва един колега на Дачия Докър ). Ма нищо й няма, мама й румънска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е започнала темата за бурите - днес на "магистрала" Хемус имаше няколко страхотни локви следствие от пороя. С нормална кола знам как се влиза в локва при опасност от аквапланинг. А с автоматик какво се прави?

 

е, как се влиза в аквапланинг, щото не знам..... или не трябва да се допуска, като се движиш със съобразена скорост.

Бурите....Едно време имаше ракетни площадки за борба с градушките. Къде са?! Ние се притесняваме за колите. Нормално. А колко селско стопанска продукция отива на кино. Хората реват. После доматите и краставиците били 5 лв. Ще слушаме атрактивните чекнещи се говорителки по телевизията, дето се правят на синоптици, че щяло на места да имало и градушки и ше си завиваме колите с юргани....и ще го намираме за съвсем нормално, като слънчевото време.

Днес не бях в Пловдив.

Но си личи, че е била яка градушка. Отвори се работа на мангалите да метат шума. Колата ми е на двора. Няма поражения.

Не видях и други коли с щети от градушката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, противоградните полигони и площадки са си все там, разликата е другаде. Едно време имаха по 2000 ракети на сезон, вярно - руски, от които 1/4 до 1/3 не гръмваха, ама пък стреляха на воля, без ограничения в броя, дистанцията и обхвата.

Сега имат по 50 ракети - западни, "високоефективни", за които пишат по 10 страници доклади, защо и по какво аджеба са стреляли. Отделно им промениха допустимите граници за височина, обхват и прочие - евродирективи приятелю...

Резултат - унищожена реколта и потрошени коли, покриви и прочие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от сигурен източник научих, че Ахинора (бялата Фелиция на бившата) е жива и здрава, кара я друга жена, пак отчасти от семейството, и се грижат добре за нея. Това ме усмихна за цяла седмица напред, много се зарадвах, че Ахинора не е станала абонат на надин и реших да го споделя с вас... :) Фелицийката го заслужава!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И,аз съм като теб :) Става ми много приятно ,когато си видя бившата кола и то добре гледана и най-хубавото е ,че остана в града и имам въможност да го правя по-често  :sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, aз за съжаление не познавам жената лично, и няма да мога да виждам колата, не е от моето семейство, а от тяхното, но съм сигурен, че още седи стикера на Шкода клуба и стикера от Шкода събора 2010, и може да се запознаем, с нея ,някъде по шкода срещите, я на ним, я на бонсови поляни, я на събор, знае ли човек. Ахинора, ако я видя, ще се усмихна от километър разстояние, то се знае.

 

Аз отчасти затова не искам да си продам моята, защото после очите няма да и видя, някой ще я товари с тухли и вар, аре не, мерси!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

image.png

 

Колеги как мислите? Дали някой се опитва да ми изплющи пощата в abv ? Странното е, че я ползвам само за регистрация тук там, за да не ми се пълни другата със СПАМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда,чисто "изплющяване" си е това според мен :) Много обичат да ги ползват пощите и да ги отварят,не знам защо! Със абв. съм имал два случая ,както и един с Яху!Да кажеш ,че крия нещо и има някаква кой знае каква информация,няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой робот си е играл, споко. Но поща, на български сървър - твърдо не, ако не е фиктивна. Много “ягоди“съм брал...и не, мерси.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.