Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Колеги, във връзка с по горното, има една лоша и една добра новина.

1. Лошата е, че камерата ме снима на 06.08.2016г. в 17:57, а на 09.08.2016г. в 09:17 електронния фиш вече е в системата на КАТ по местоотчет (София в случая). Бързички са станали...

2. Добрата е, че ограничението е било 90, а не 60 и съм "само" с 31 кмч. над него, както и със 105 лв. по-лек :fool: . Взе пак намазах 30 % отстъпка от 150лв. :banger_1:

Колега, а това за системата на КАТ как го разбра? Че мен живо ме интересува заради моя "разстрел" преди Видин.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден си смених маслото и от няколко дена го мъкна старото с мен, евентуално да го оставя в някой сервиз. Опитах на няколко места, но не го взеха, знам че фирми събират отработеното масло от сервизите и го рециклират. Преди съм оставял така маслото, но сега не мога да открия къде да го оставя. Някои да има предложение около Надежда, Изток?

Поздрави!

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли някакъв начин да разбера дали мога да взема златен талон без да ходя до КАТ. Онлайн проверка за нарушения последните 6 години?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурд...МВР и онлайн в едно изречение...

Преди време някакъв ентусиаст беше направил он-лайн портал за такива проверки, ама не просъществува дълго време. Що ли?

Като съвет мога да ти дам - изчакай Септември. В КАТ явно всички са отпуска в момента и за елементарни неща има по 30 човека опашка. И това на фона, че машинката не пуска номерца =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е, че сменях талон преди 2 седмици и забравих да питам. Мисля, че нямам нарушение поне 5 години, но искам да проверя и да си взема златен талон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си човек...Другите се чудиме от къде да минем с 200 да ни снима някоя камера, ти за златен талон си тръгнал  :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз също имам златен талон. Даже вече гоня осма година без фишове и актове.

 

ПП: Сега сигурно се урочасах  :angry_jumping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що на пешеходната пътека пред болница Токуда имаше верижна катастрофа с кафяв Супърб като на Коста начело, но бях в насрещното и не можах да го огледам. Костаки, дано не си бил ти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от КАТ напомнят: да карате 5 години без акт не е ваше постижение, а наш пропуск :)

тая година и аз май влизам в условията за златен талон, но нещо не виждам смисъл, освен гъзарията пред познати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурд...МВР и онлайн в едно изречение...

Преди време някакъв ентусиаст беше направил он-лайн портал за такива проверки, ама не просъществува дълго време. Що ли?

Като съвет мога да ти дам - изчакай Септември. В КАТ явно всички са отпуска в момента и за елементарни неща има по 30 човека опашка. И това на фона, че машинката не пуска номерца =)

..Имах път око КАТ и реших да проверя за златен талон , защото предния път точно го издадоха и ми го отнеха за спиране на зелена зона в събота (оказа се ден който се отработва). Беше само глоба, не отнемаха точки но взеха талона - п'драси. Както и да е, на гишето нямаше нито един човек. Казаха ми , че вече 5 години нямам нарушение и догодина мога да си издам ако нямам акт до тогава, не ми дадоха информация за друг човек (жена ми) , казаха и че единствения начин е лично на място !  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що на пешеходната пътека пред болница Токуда имаше верижна катастрофа с кафяв Супърб като на Коста начело, но бях в насрещното и не можах да го огледам. Костаки, дано не си бил ти!

Тцъ! Не съм бил аз. От 14:30 моя си стои чинно на служебния паркинг.  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера надвечер се прибирам и по бул. "Бъкстон" какво да видя - Мица, ама вече тежко го дава - Заралийка станала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Заралийка е. И се грижат много добре за нея. Май дори по-добре отколкото аз се грижех  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, привет!

Къде да отида на реглаж на предница така, както отивам в Интерпан за гуми? Сиреч да знам, че ще се свърши работата ТОЧНО така както трябва? Отделно знаете ли дали на О1 преди фейслифт се прави и на заден мост реглаж? Нещо не чувствам колата както трябва, тегли леко в дясно и чисто шофьорски не я усещам ок...От последния реглаж, които беше преди около 5000 км. съм сменил единствено тампоните на предния мост, не би трябвало да се "разцентрова" колата или греша? =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах през Интерпан за баланс, тъй като бастуните от Вианор на околовръстния го бяха насрали здраво. Оказа се, че левия ми накрайник е мъртъв и току що оставям колата в Трансексперт за накрайник и реглаж. Та мерси колега за съвета! Единствено ме втрещи срока, ама кот такоа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали щяха да са отпуска, затова сигурно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех колата със сменени предни накрайници и перфектен реглаж. Станах им клиент на тия хора! Благодарности за съвета още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Четвъртък взех че съгреших. Приятел беше у нас и се оказа че имаме работа в овча купел 1 викам му аз съм пил, ще ти дам Макса, ок няма проблеми. Закара ме, свършихме каквото трябва, викам му искаш ли да минем през Киевска (...), вика не бързам, няма проблеми. Гледам бялата Шкода е там, ( а аз знам кой я кара в момента) викам айде да спрем да се снимаме, в следващия момент виждам, че всички са навън, викам коп*ле карай, drive it like you stole it! После ми идва идеята викам му на моя човек - аре да се върнем, ама да пуснем някаква трашария, имам френски траш, желязо на флашката има много ламарина ама да го пуснем на макс (метал) вика ми няма много смисъл ма ок ....   Взехме ,че го направихме!!! Вярвам че всички чуха кой минава по улицата, ама това е друга тема ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно случката, сещам се за точно определение... Малко предистория първо:

Разхождаме се с жената и минавайки покрай един много здраво усетил силата на “едно малко“ /кьор-кютук пиян/...тоя изцепи най-добрият лаф. Жена му нещо му разправяше, че в заведението цяла вечер е пил само, как седяли един до друг, а нашия бил през цялото време с гръб към нея, говорил си с приятеля по чашка...

 

И нашия й казва “сссзззашо сссега ми създаваш ПСИХОТРОННИ ситОациЙ“... Скъсахме се да се смеем... :D

 

Та, Сашко е създал психотронна ситуация...

 

Хаха...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята Фабия нещо се прецака ключалката на капачката на резервоара, има ли начин да се оправи? Като заключа пак си се завърта и отвива. Не се върти безкрайно като преди. Това ремонтира ли се, че се отключва с основният ключ на колата? Не искам друга капачка с още един ключ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.