Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

А привет на всички!

Тъй като преди няколко дни с колегата Alexandar разменихме няколко л.с.-та на тема "гастербайтерскатата натовареност на европейските граници", а той каза, че задължително трябва да пусна някоя снимка във форума:

Баба Октавия на брега на езерото Блед =)

20160902_084221.jpg

 

п.с. - Форума НЕ СЕ отваря от чужбина през WiFi. Сиреч, през чужд нет провайдер. Ако разкарам WiFi и си цъкам на пакета с мобилни данни за EU, няма проблем. Не знам що тъй...

п.с. - Знам, че снимката е гадна, но толкова си мога =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А привет на всички!

Тъй като преди няколко дни с колегата Alexandar разменихме няколко л.с.-та на тема "гастербайтерскатата натовареност на европейските граници", а той каза, че задължително трябва да пусна някоя снимка във форума:

Баба Октавия на брега на езерото Блед =)

20160902_084221.jpg

 

п.с. - Форума НЕ СЕ отваря от чужбина през WiFi. Сиреч, през чужд нет провайдер. Ако разкарам WiFi и си цъкам на пакета с мобилни данни за EU, няма проблем. Не знам що тъй...

п.с. - Знам, че снимката е гадна, но толкова си мога =)

 

1. Блед е жестоко място, искрено ти завиждам, че си там.

2. В момента пиша това мнение от телефона през Wi-Fi в чужбина и нямам никакъв проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Блед е жестоко място, искрено ти завиждам, че си там.

2. В момента пиша това мнение от телефона през Wi-Fi в чужбина и нямам никакъв проблем

Прибрах се вече =) Просто не можах да кача снимката от там...Не знам, може да е било нещо от 2те места на които съм ползвал WiFi...

Иначе прав си, в Блед е просто жестоко, а и в цяла Словения! =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, приятел ми каза, много готина констатация от негов колега. Дойдат ли, повече почивни дни, всеки се опитва да се утрепе, кой с кола, кой със самолет, някой дори и пеша...

 

Поздрави на всички оцелели, утре сме на работа! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, приятел ми каза, много готина констатация от негов колега. Дойдат ли, повече почивни дни, всеки се опитва да се утрепе, кой с кола, кой със самолет, някой дори и пеша...

 

Поздрави на всички оцелели, утре сме на работа! Невероятно правилно го е казал,тоя твоя приятел!Простичко казано,обаче 1:1 със ситуацията в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не усетих да е вкарал някаква такава нотка, по - скоро го каза като виц, когато един ме прелетя на магистралата. После видяхме на Ботевградско един да пресича с гръб към движението и аз му викам - Глеи, тоя си е продал колелото вчера и ся чака някой да го утрепе :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята беше интересно зелено също :crazy:

Собственика и и казва Розовия кадилак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята беше интересно зелено също :crazy:

Собственика и и казва Розовия кадилак :)

От А8 на Фабиа?

Не е ли ти малко тесничко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги съм имал и Фабия :).

Ще пазарувам и по- голяма кола, но още не знам какво искам- чудя се за нова Октавия vRS, но ме спира, че няма бензиново 4х4, жената натиска за Тигуан, аз гледам и Пассат, Пассат ЦЦ, заглеждам и А6- ци, но са безумно скъпи за това, което предлагат, поне за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги съм имал и Фабия :).

Ще пазарувам и по- голяма кола, но още не знам какво искам- чудя се за нова Октавия vRS, но ме спира, че няма бензиново 4х4, жената натиска за Тигуан, аз гледам и Пассат, Пассат ЦЦ, заглеждам и А6- ци, но са безумно скъпи за това, което предлагат, поне за мен.

Ако имаш време да изчакаш Kodiaq-а ,може да разшириш избора.предполагам ,че ще е по-евтин от Тигуан-а,Скаута и той е опция,защото там има със сигурност бензинов 4х4,даже го тествах като излезе,ама ти си знаеш най-добре :)

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то нали куатро ново вече няма да има, та ще трябва да свикваме някакси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес като последния бунак си заключих колата с дистанционното, прибрах ключа при другия в чантата на задната седалка и без да искам бутнах вратата. Щрак, пиук и за палците. (Коце, дръжките на вратите при заключване с дистанционното не работят, бутона на централното също, теглихме с телове дръжките и ръгахме бутона - нъц!). Двама различни ключари общо 3 часа ръчкаха с разни пособия и не можаха да отворят ключалката на шофьорската врата (после я пробвахме с ключа работи си идеално). Накрая момчето от SOS като видя, че донесох едно паве да троша триъгълника на вратата смени тактиката - поотвори задната врата с възглавници, извади с кука ключа от джоба на чантата (добре че поне ципа не бях дръпнал) и успя да натисне с друга кука бутона за багажника, та влязохме от там.

ГОЛЯМА обица на ухото - втория ключ трябва да си седи в къщи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне е станала работата... зааааеби! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно питане в бързината, идея за намиране на лост, за скоростите и кожата под него, бежови за О1 ? От време на време, по време на движение се отваря шибидаха нагоре от само себе си, на друг да му се е случвало, пак за 01 говорим ?

Редактирано от Morpheus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес като последния бунак си заключих колата с дистанционното, прибрах ключа при другия в чантата на задната седалка и без да искам бутнах вратата. Щрак, пиук и за палците. (Коце, дръжките на вратите при заключване с дистанционното не работят, бутона на централното също, теглихме с телове дръжките и ръгахме бутона - нъц!). Двама различни ключари общо 3 часа ръчкаха с разни пособия и не можаха да отворят ключалката на шофьорската врата (после я пробвахме с ключа работи си идеално). Накрая момчето от SOS като видя, че донесох едно паве да троша триъгълника на вратата смени тактиката - поотвори задната врата с възглавници, извади с кука ключа от джоба на чантата (добре че поне ципа не бях дръпнал) и успя да натисне с друга кука бутона за багажника, та влязохме от там.

ГОЛЯМА обица на ухото - втория ключ трябва да си седи в къщи!

Запълнил си си деня със интересно занимание :) Важното е ,че е станала работата и не си използвал павето ,че тогава дори и да  не е моя колата,щеше да ме заболи сърцето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам как има възможност, на тази идуща среща на НИМ, да се кача на Октавия 1.6 (Голфовия мотор, 75кс) онова отвратително табло от стария фейс, дето ми се дрйфа от него. Почти съм го уредил, макар че още се дърпаме като магаре на мост. От сега ви го пиша, кача ли се , пусна ли аварииките, искам клипче, че двете жени в колата ще пищят е ясно, искам клипче за спомен, защото повече октавията няма да ми бъде дадена.... :D

Направих грешката, да кажа на собственика, че кача ли се, тези гуми ще страдат, сега чакаме да го забрави и съм аз !!! Още се обработваме ,де. Може и на слизане  от колата да се размина с шамар, ама искам клипче!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запълнил си си деня със интересно занимание :) Важното е ,че е станала работата и не си използвал павето ,че тогава дори и да не е моя колата,щеше да ме заболи сърцето!

Май павето щеше да ми излезе по-евтино. Триъгълника щеше да мине по КАСКО. Сега и двете леви врати са ми надрани по вътрешната горна рамка на прозореца, както и ръбчето на покрива над двете врати и трябва да се боядисват. Плюс парите за ключаря и стана дебело.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да беше метнал павето да ти излезе по- евтино, аз скоро прочетох в форума , много ценен съвет -"Lessons learned not in blood are soon forgotten". :) На Български - първо биеш, с павето, после питаш! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 аварииките

 

 

Сашко вече не пише И-кратко, където му падне. Браво, Саше! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blush: Срам ме е, че не знам кога се пише, ама ако тръгна да препиля Октавията, ще ви дам клипче 100% :blush: Диана е костелив орех (луда е) , ма**а му, ама ще я пречупя, (Ще я накарам да си даде колата ) :) надявам се!

 

Незнам дали в "тубата" има клипче , как чисто нови гуми пушат и октавия си плъзга задника, ама ако е рекла Диана, скоро ще има..... :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.